آخرین اخبار در مورد کمک های مالی ژوئن


سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: برداشت یارانه‌ها بر اساس آگاهی از اطلاعات وزارت تعاون، اشتغال و رفاه اجتماعی برای متقاضیان سپرده بسته است و افراد می‌توانند بلافاصله پس از اعلام این وزارتخانه نسبت به برداشت آن اقدام کنند.

طیبه حسینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر دو گروه از افراد هستند که کمک های بلاعوض در اردیبهشت و خرداد بسته شده است که دریافت کنندگان انصراف دادند.

وی افزود: گروهی از افراد در سال های گذشته کمک بلاعوض دریافت نمی کردند و با اجرای طرح سیاست پولی نسبت به دریافت کمک بلاعوض اقدام و درخواست خود را در دستگاه اجرایی اعلامیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کردند. “

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: افرادی که تا فروردین ماه کمک بلاعوض دریافت کرده‌اند و از لیست خارج شده‌اند، با دستور رئیس‌جمهور کمک‌ها به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود اما سپرده بسته شده و این افراد همچنان منتظر بمانید تا وزارتخانه رویکردی مشترک برای بررسی وضعیت این افراد ایجاد کند.

وی افزود: اکنون که این خانواده ها شکایت خود را ثبت کرده اند باید شکایت خود را به وزارت تعاون جدید ارائه کنند و پس از بررسی های لازم متوجه شوند که آیا واجد شرایط دریافت کمک هزینه هستند یا خیر.

حسینی توضیح داد: گروه دیگری هم بودند که سال ها پیش کمک هایشان قطع شد. شعبه تعاون جهت اطلاع «در حال انجام است و در صورت تایید یارانه به حساب خانواده واریز می شود.

کمک هزینه خرداد ماه در روزهای آینده اعلام خواهد شد

وی همچنین با اشاره به برداشتن کمک های مالی خرداد برای افراد مشمول حمایت از پروژه دموکراتیک کمک های بلاعوض بیان کرد: کمک های خردادماه برای این افراد طبق روال قبلی پس از اعلام برنامه و موسسه مالی قابل حذف است.

یک زوج جوان برای کمک گرفتن باید چه کار کنند؟

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه ها درباره تازه عروسان و متقاضیان کمک گفت: با پلیس +۱۰ تماس بگیرید و از. سپس کمک های بلاعوض با هزینه خود پرداخت می شود.

وی افزود: زوج هایی که خانواده آنها از لیست دریافت کنندگان جدید حذف شده و شکایت خود را ثبت کرده اند باید منتظر معرفی وزارت تعاون جدید برای ثبت پرونده باشند و حتی پس از ثبت جزئیات اعتراض می توانند کمک هزینه خود را تقسیم کنند.