آخرین برنامه Coviu سلامت از راه دور و نظارت از راه دور بیمار را برای مدیریت COVID-19 ترکیب می کندشرکت بهداشت از راه دور Coviu، با مشارکت توزیع کننده تجهیزات پزشکی Propell Health، یک برنامه یکپارچه نظارت از راه دور و مراقبت از راه دور بیمار را برای مدیریت بیماران COVID-19 توسعه داده است.

او چه کار می کند

طبق یک انتشار رسانه ای، این برنامه قادر است داده های سلامتی را از دستگاه های پزشکی مجهز به بلوتوث مانند پالس اکسیمتر، فشارسنج و دماسنج دیجیتال در کنفرانس های ویدئویی نمایش دهد. پزشکان می‌توانند اندازه‌گیری‌ها را در زمان واقعی هنگام تماس ویدیویی با بیمار دریافت کنند.

چرا مهم است

Coviu و Propell Health راه حلی ارائه کرده اند زیرا استرالیا با موج جدید مرگبار موارد COVID-19 برخورد می کند که بار دیگر سیستم بهداشتی آن را تحت تأثیر قرار داده است. با گزارش ۷۰۰۰۰۰ مورد جدید هفتگی، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به بالاترین حد خود رسید و ویکتوریا را مجبور کرد تا اوایل این هفته کد قهوه ای را اعلام کند.

طبق گفته انجمن پزشکی استرالیا، از آنجایی که اوج موارد ممکن است هفته ها باقی بماند، متخصصان مراقبت های بهداشتی برای مدیریت و درمان بیماران به نظارت از راه دور بیمار متکی هستند. “[I]دکتر سیلویا فایفر، بنیانگذار و مدیر عامل Coviu، گفت: “مهم است که ما سطح بالایی از RPM را حفظ کنیم تا موارد جدی را به موقع تشخیص دهیم و از مرگ های خانگی جلوگیری کنیم.”

کوویو تاکید کرد که آخرین راه حل های آن برای کمک به پزشکان و پرستاران “کارهای خود را به روشی کارآمد انجام دهند” و در عین حال آنها را از عفونت در امان نگه می دارد، طراحی شده است. پزشکانی که از طریق بهداشت از راه دور و RPM به داده‌های سلامت دسترسی دارند، «به راحتی می‌توانند بیمارانی را که در معرض بیشترین خطر قرار دارند شناسایی و اولویت‌بندی کنند و مداخلات فوری و شخصی‌سازی شده را ممکن می‌سازند».

بخش مراقبت های بهداشتی با اتخاذ رویکردی جامع به مراقبت های بهداشتی با استفاده از فناوری RPM می تواند مداخلات را به موقع فعال کند، پذیرش مجدد را کاهش دهد و منابع را با توجه به خطرات بیمار بهتر تخصیص دهد. با تکیه بر راه حل های یکپارچه، بیمار می تواند تحت نظارت دائمی احساس راحتی کند. دکتر فایفر گفت.

روند بزرگ

Coviu اخیراً با پلتفرم نظارت بر سلامت The Clinician برای ایجاد یک داشبورد نظارت از راه دور بیمار یکپارچه برای مدیریت بیمار همکاری کرد. با استفاده از این پلت فرم، پزشکان می توانند بیماران خود را ثبت کنند و سپس می توانند پارامترهای سلامتی خود را گزارش کنند. تمام بیماران تحت نظارت را روی داشبورد نمایش می دهد و در صورتی که علائم حیاتی بیمار از حد معمول فراتر رفته باشد به کارکنان هشدار می دهد.

این شرکت همچنین در حال توسعه یک ابزار دیجیتال برای مراقبت از راه دور زخم با بودجه دولت فدرال. این به پزشکان امکان می‌دهد تا زخم‌ها را از راه دور از طریق تصویربرداری موبایلی مبتنی بر هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل و نظارت کنند. این جعبه ابزار قرار است در سال ۲۰۲۶ بر روی پلتفرم خود منتشر شود.

در حال ضبط

با ظهور گونه‌های جدید کووید-۱۹، ما به رویکردهای جدیدی برای مقابله با بحران مراقبت‌های بهداشتی نیاز خواهیم داشت. توانایی استفاده از سلامت از راه دور با دسترسی به تجهیزات پزشکی و فناوری یکپارچه در دستان بیمار، پتانسیل شگفت‌انگیزی برای کاهش استرس در بیمارستان‌ها و بیماران دارد. کریگ سیموندز، بنیانگذار و مدیر عامل Propell Health گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی و در عین حال اطمینان از نظارت و حمایت کافی از بیماران در زمان واقعی.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر