آخرین شوق در دنیای Vape – وبلاگ Credihealth


اثرات نامطلوب سیگار برای همه از هشت تا هشتاد شناخته شده است. فهرست کردن اثرات بد سیگار و نیکوتین می تواند هزاران صفحه را پر کند. یکی از جنبه های مهم اثرات سیگار، مبارزه با اعتیاد به سیگار است. راه های زیادی برای مبارزه با این اعتیاد وجود دارد. یکی از راه‌های محبوب، استفاده از سیگارهای الکترونیکی یا سیگارهای الکترونیکی است.

سیگار الکترونیکی و نمک نیکوتین

سیگارهای الکترونیکی یا سیگارهای الکترونیکی راهی عالی برای مقابله با عادت بد اعتیاد به سیگار هستند. سفر سیگارهای الکترونیکی از سال ۱۹۶۷ آغاز شد. در اوایل دهه ۲۰۰۰ به طور رسمی به عنوان یک محصول اصلی معرفی شد.

از آن زمان، دنیای بخارپزی شاهد پیشرفت‌های عظیمی نه تنها در دستگاه‌ها، بلکه در عرصه سوخت سیگارهای الکترونیکی یا آب‌میوه‌های ویپ بوده است. اگر شما می خواهید آب ویپ را پیدا کنید که برای شما مناسب است، پس اینترنت بهترین مکان برای جستجوی آن است.

در ادامه بحث در مورد آخرین پیشرفت ها در زمینه سوخت بخار، آخرین افزوده شده نمک های نیکوتین است. آنها ترکیبی از نیکوتین به همراه هر نوع اسید ضعیف هستند. وجود طبیعی نمک های نیکوتین در برگ های تنباکو یافت می شود. اسیدهایی که با نیکوتین برای ایجاد نمک های نیکوتین ترکیب می شوند عبارتند از بنزوئیک اسید، اسید لوولینیک، اسید پیروویک و غیره. بنزوئیک اسید در تجاری سازی نمک های نیکوتین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

پاسخ به این سوال کاملا ساده است. نمک های نیکوتین نزدیک ترین تجربه را برای کشیدن تنباکو فراهم می کنند اما بدون احساس سوزش در گلو. بنابراین، نمک های نیکوتین جدیدترین چیز در دنیای سیگارهای الکترونیکی و بخارپز هستند که توجه مردم را به خود جلب کرده است.

همه ما از این که چگونه سیگار کشیدن سیگار بالا می رود و احساس سوزش مرتبط با آن که هنگام استنشاق دود ایجاد می شود، آگاه هستیم. سیگارهای الکترونیکی از زمان پیدایش خود در تلاش بوده اند تا تجربه تقریباً مشابهی را برای افراد سیگاری یا بهتر است بگوییم ویپرها فقط با قسمت های خوب و جلوگیری از موارد بد به افراد سیگاری ارائه دهند.

این ارائه تجربه تلاش ترکیبی از سیگارهای الکترونیکی و مایع یا سوخت بخارپز است. تا به امروز، نمک های نیکوتین نزدیک ترین تجربه را ارائه می دهند.

جنجال ها

بسیاری از تبلیغات بر این باورند که میزان نیکوتین موجود در این نمک ها حدود دو تا ده برابر بیشتر از آب میوه های معمولی مصرف شده در سیگارهای الکترونیکی است. چنین اظهاراتی سر و صدای زیادی را در دنیای ترک‌های تنباکو از جمله دوری جستن از این نمک‌های نیکوتین ایجاد کرده است. با این حال، این داستان کامل نیست.

وقتی با اثرات بد سیگار و در نتیجه اعتیاد به آن برخورد می کنیم، نیکوتین بی پایه مقصر اصلی است. نیکوتین موجود در این نمک ها پروتونه می شود که فاقد نیکوتین پایه آزاد است. از این رو، در چنین مواردی، حتی اگر محتوای نیکوتین در نمک های نیکوتین بیشتر از سایر همتایان سوخت ویپ آنها باشد، اثرات سوء آن به خوبی مشخص نمی شود، که اغلب در هنگام سیگار کشیدن یا جویدن مستقیم تنباکو مشاهده می کنیم.

از آنجایی که نمک های نیکوتین در بازار نسبتاً جدید هستند، بنابراین هیچ شواهد تحقیقی قطعی مبنی بر بی خطر بودن یا مضر بودن آنها وجود ندارد. با این حال، باید از استفاده بیش از حد از این محصولات خودداری شود.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر