آدامس قارچ برای حمایت از سلامتی بهتر – وبلاگ Credihealth


مکمل های قارچ جدیدترین روند سلامتی هستند که علاقه مندان به سلامت را مجذوب خود می کنند. قارچ های کاربردی که نباید با قارچ های روانگردان “جادویی” اشتباه شوند، فواید سلامتی زیادی دارند و برای تهیه مکمل های قارچ استفاده می شوند.

در میان انواع مختلف مکمل قارچ، مانند کپسول و پودر، صمغ ها شاید جذاب ترین باشند. آدامس قارچ خوشمزه است و به راحتی در هر مراسم بهداشتی گنجانده می شود. فقط مطمئن باش صمغ قارچی را سفارش دهید از یک منبع موثق کیفیت مواد مورد استفاده برای ارائه نتایج عالی ضروری است. در این مقاله، ما در مورد آن بیشتر بدانیم فواید صمغ قارچی.

صمغ قارچی چیست؟

صمغ های قارچی شبیه صمغ های معمولی هستند، اما حاوی عصاره قارچ خشک شده از قارچ های کاربردی هستند. قارچ‌های کاربردی قرن‌هاست که در طب سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و مزایای آن‌ها بیشتر از فواید تغذیه‌ای است که ما اغلب با قارچ‌های طبخ سنتی مرتبط می‌دانیم.

اخیراً، دنیای غرب به پتانسیل باورنکردنی قارچ های کاربردی برای سلامتی دست یافته است، از این رو محبوبیت مکمل های قارچی. هدف این مکمل‌ها، به‌ویژه صمغ‌های قارچ، به حداکثر رساندن فواید قارچ‌های کاربردی به شکل بسیار غلیظ است.

قارچ های کاربردی انواع مختلفی دارند که هر کدام خواص و اثرات درمانی متفاوتی دارند. به طور کلی، مزایای سلامتی از حمایت از سیستم ایمنی و تقویت خلق و خو گرفته تا بهبود تمرکز و حافظه، افزایش انرژی و کاهش استرس متغیر است. به طور کلی، می توانید انتظار داشته باشید که صمغ قارچ از سلامت و تندرستی حمایت کند.

در حالی که بیشتر آدامس های قارچی مشابه آب نبات های معمولی درست می شوند، اما هر شرکت دستور العمل منحصر به فرد خود را دارد. به طور معمول، طعم دهنده ها و رنگ ها برای جذاب تر کردن صمغ ها اضافه می شوند. تفاوت بزرگ بین برندها در نوع قارچ کاربردی مورد استفاده است. برخی از صمغ ها حاوی یک نوع خاص از عصاره قارچ هستند، در حالی که برخی دیگر ترکیبی از دو یا چند عصاره را تشکیل می دهند.

تفاوت دیگر اغلب به دارو مربوط می شود. برندهای مختلف صمغ خود را با مقادیر مختلف عصاره قارچ تزریق می کنند. بسته به نیاز شما، ممکن است به گزینه ای با دوز کمتر یا بالاتر نیاز داشته باشید. با این وجود، هر صمغ حاوی مقدار از پیش تعیین شده عصاره است. این باعث می شود که مصرف منظم مقدار ثابتی از عصاره قارچ را آسان کند.

فواید صمغ قارچی

از آنجایی که گونه های قارچ زیادی وجود دارد، تهیه فهرستی از فواید خاص دشوار است. بستگی به گونه دارد.

در زیر برخی از محبوب ترین انواع عصاره قارچ و فواید سلامت مرتبط با آن ها آورده شده است.

ریشی

از نظر تاریخی، قارچ ریشی در طب آسیای شرقی برای تقویت سیستم ایمنی مورد استفاده قرار گرفته است. ریشی که به عنوان “قارچ جاودانگی” شناخته می شود، سرشار از آنتی اکسیدان است و حاوی چندین پلی ساکارید است که بخش هایی از سیستم ایمنی را تحریک می کند، بنابراین به بدن در مبارزه با ویروس ها و باکتری ها کمک می کند. خواص آنتی اکسیدانی به این معنی است که ریشی می تواند خطر پیری زودرس را کاهش دهد.

سایر مزایای بالقوه ریشی عبارتند از جلوگیری از فشار خون بالا، فراهم آوردن اثرات آنتی هیستامینی، و حمایت از الف کبد سالم.

مرد شیر

یال شیر “قارچ هوشمند” است که بیشتر به دلیل پشتیبانی از عملکرد مغز شناخته شده است. به طور معمول، آن را به عنوان دارای مزایای سلامت شناختی، به ویژه در رابطه با توانایی آن در ارتقای تمرکز و هوشیاری، دفع مه مغزی، پشتیبانی از حافظه و افزایش وضوح ذهنی به بازار عرضه می‌کنند.

به این ترتیب، یال شیر را می توان به عنوان یک نوتروپیک طبقه بندی کرد، که به ترکیباتی اشاره دارد که عملکرد شناختی را افزایش می دهد. این تا حد زیادی به دلیل محتوای ارینسین ها و هریکون های قارچ است – دو ترکیب فعال زیستی که به دلیل فواید سلامت شناختی شناخته شده اند.

مانند بسیاری از قارچ های دیگر، یال شیر نیز دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است. ضد التهاب ها باعث بهبودی می شوند و همچنین ممکن است به اثرات محافظت کننده عصبی شیر کمک کنند.

دم بوقلمون

دم بوقلمون سرشار از آنتی اکسیدان است که نقش مهمی در حفظ سلامتی مطلوب دارد. همچنین به دلیل پتانسیل تقویت سیستم ایمنی آن مورد توجه قرار گرفته است.

به طور خاص، دم بوقلمون به دلیل محتوای پلی ساکارید طبیعی قوی خود، از جمله پلی ساکارید K (PSK) و پپتید پلی ساکارید (PSP) شناخته شده است. PSK و PSP هر دو دارای خواص قوی تقویت کننده سیستم ایمنی هستند. آنها با فعال کردن سلول های ایمنی خاص و سرکوب التهاب، از یک پاسخ ایمنی سالم و قوی پشتیبانی می کنند.

به لطف محتوای پری بیوتیک، سایر فواید بالقوه دم بوقلمون شامل حمایت از گوارش و سلامت روده است. پری بیوتیک ها غذای میکروبیوم روده ما هستند و عملکرد سالم آن را ارتقا می دهند.

نظرات نهایی در مورد صمغ قارچ برای حمایت از سلامتی بهتر

همانطور که می بینید، صمغ قارچ دارای مجموعه ای از خواص درمانی بالقوه است که می تواند از سلامت بهتر حمایت کند. به این ترتیب، آنها یک مکمل عالی برای تقریباً هر رژیم سلامتی هستند.

نکته مهم در مورد صمغ های قارچ این است که خوردن آنها لذت بخش است، محتاطانه است و هر صمغ مقدار دقیقی از عصاره قارچ را فراهم می کند. بسته به نیازها و ترجیحات خود، ممکن است عصاره قارچ خاصی را انتخاب کنید، یا شاید یک ترکیب برای شما مناسب تر باشد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر