آرسنال دشمن بزرگی برای جذب طارمی پیدا کرده است/ ۲ باشگاه پرافتخار اروپا به دنبال ستاره فوتبال ایران هستند.اگرچه مهدی طارمی امید اول تیم ملی ایران برای گلزنی در جام جهانی قطر بود، اما کمتر کسی فکر می‌کرد که او بتواند دو بار دروازه تیم قدرتمند انگلیس را باز کند و در روزهای قبل از این رقابت‌ها. . نشانه ستاره و شاید یکی از مدعیان قرار گرفتن در بین بهترین برندگان جام. طارمی در روزی که تیم ایران به دنبال برنامه های تدافعی و گل نگرفتن از حریف بود، توانست مقابل تیم انگلیسی آماده شده ۲ امتیاز کسب کند و حالا تیم های بزرگ اروپا وضعیت پورتو ایران را زیر نظر دارند. ستاره. .

عملکرد چشمگیر او در طول دو سال و نیم به عنوان شاگرد سرخیو کونسیسائو او را در رادار باشگاه های مشهور قرار داده است، اما در حالی که او در دو پنجره اخیر حضور داشت، صحبت های زیادی در مورد احتمال جدایی او از پورتو به گوش می رسید. . در نهایت در این گروه ماندگار شد. با این حال از ابتدای فصل جاری و در حالی که نقش غیرقابل انکاری در موفقیت تیمش ایفا می کند، بیش از پیش زمزمه هایی مبنی بر حضور او در سایر تیم ها به گوش می رسد.
طارمی قبل از جام جهانی با آرسنال در ارتباط بود و حتی شایعه شده بود که در ژانویه امسال راهی لندن خواهد شد، اما این عملکرد خوب مقابل انگلیس باعث شد که او خریداران دیگری پیدا کند. میلان که یکی از مشتریان سابقش بود دوباره به سراغ او رفت تا با کمک او دومین اسکودتوی متوالی را به دست آورد. سایت سمپرمیلان در گزارشی نوشت: میلان نیز به خرید مهدی طارمی بازیکن ایرانی پورتو علاقه دارد و درخشش او در جام جهانی تاثیری بر این علاقه نداشته است و روسونری تابستان گذشته خریدار این بازیکن بود. ، اما درخواست مالی بالای باشگاه پرتغالی باعث شد مدیران میلان از خرید او منصرف شوند.

قرارداد این بازیکن در سال ۲۰۲۴ به پایان می رسد و در حالی که پورتو در تلاش برای تمدید آن بوده، هنوز توافقی حاصل نشده است. اگر پورتو همچنان ۲۵ میلیون یورو طلب کند، این انتقال در ژانویه کمی سخت خواهد بود اما قطعا در تابستان شرایط به کلی تغییر خواهد کرد. طارمی جدا از ۲ گلی که در اولین بازی تیمش مقابل انگلیس در جام جهانی به ثمر رساند، در لیگ نیز با ۶ گل و ۵ پاس گل در ۱۳ بازی بسیار خوب ظاهر شده است، به خصوص در لیگ قهرمانان نیز بازی خوبی داشت.
از سوی دیگر سایت فوتبال لندن با توجه به وضعیت خوب چلسی و عملکرد خوب این تیم در نیم فصل، تعدادی از بازیکنانی را توصیه کرده است که تا اینجای کار بیش از حد انتظار در جام جهانی عمل کرده اند. یکی از آنها مهدی طارمی است. . . این سایت می نویسد: طارمی در بازی مقابل انگلیس ۲ گل به ثمر رساند و عملکرد خوبی در خط حمله این تیم به نمایش گذاشت و از فرصت های اندکی که به او داده شد نهایت استفاده را برد و این می تواند او را در زمره بازیکنانی قرار دهد که می توانند به گراهام پاتر در این بازی کمک کنند. نیم فصل دوم مربی انگلیسی اوبامیانگ را در خط حمله دارد اما خوب می داند که در ژانویه باید یک بازیکن دیگر به تیمش اضافه کند و طارمی که فصل خوبی را در پورتو سپری کرد حق با اوست. انتخاب