آمار سردار نقدی از تعداد جان باختگان در زندان های آمریکا در سال جاری


معاون هماهنگ کننده سپاه حسینیه جماران گفت: دنیا برای این بانو عزادار شد. می توان گفت که پلیس یک نفر را کشته است. شما می گویید هزاران انسان بی گناه را کشتید؟

معاون هماهنگ کننده سپاه حسینیه جماران گفت: دنیا برای این بانو عزادار شد. می توان گفت که پلیس یک نفر را کشته است. شما می گویید هزاران انسان بی گناه را کشتید؟

به گزارش جماران، از نظر آمریکایی ها این موشک ها از دانشگاه شریف تهران شلیک شده که تل آویو را هدف قرار خواهد داد. وظیفه امروز تعریف جهاد است. رهبری فرمودند مهمترین وظیفه شما اعتمادسازی و شکست دروغ های دشمن است، این انصاف نیست که در رسانه ها و اینترنت دروغ بگوییم کشوری که رای زیادی دارد دیکتاتور است و کشوری که حق ندارد. انتخابات می گوید این یک شخص است. حقوق.

وی گفت: بی بی سی و اینترنشنال حقوق بشر را گرفته اند. اصلا حقوق بشر رو میفهمی؟!

مشکل چیز دیگری است. در این ۴۳ سال سهم قدرت آمریکا کم می شود و سهم ایران در حال افزایش است و رهبری می گویند هندسه قدرت جهانی در حال تغییر است.

دولت ها از ترس آمریکا سقوط کرده اند و امروز به مرکزش در عین الاسد رسیده است و اشتباه نمی کند.

آمریکا رهبر جهان را انتخاب کرده است و به ما می گویند دیکتاتور. چه کسی را انتخاب کردید؟

امروز آمریکا در زغال سنگ رهبر اول شده است و از نظر سیاسی آن چیزی نیست که او می خواهد، جمهوری اسلامی می خواهد. او می افتد و شما سوار می شوید.

اوج و معیشت واقعی است اما در شعارهایشان همه چیز بود جز مشکلات انسانی.

طبعاً شخصی را که می خواهند راهنمایی کنند سخت نمی گیرند و می گویند کشته شده است; دلیل ش چیه؟ او باید دلیل بیاورد و ما مجبور نیستیم.

همه دوربین ها دیدند که زن غش کرده و می میرد. پدرش گفت که جراحتی ندیده است. پزشکی قانونی انواع آزمایش ها را انجام داده است و بسیاری از پزشکان که با طرز فکر شما مخالف هستند ثابت کرده اند که هیچ عفونتی وجود ندارد.

دنیا برای این خانم عزادار شد. می توان گفت که پلیس یک نفر را کشته است. شما می گویید هزاران انسان بی گناه را کشتید؟

آیا سطح صدقه شما آنقدر بالاست که زنی را با اینکه به دست شیطان کشته شده است به دنیا فریاد می زنید؟ امسال ۴۲۳۴ نفر در زندان های آمریکا کشته شده اند.

در این تظاهرات چندین هزار نفر از بسیجیان مجروح و کشته شدند

معاون هماهنگ کننده سپاه حسینیه جماران گفت: حماسه ای که امروز بسیج می آفریند از همه آن حماسه ها بزرگتر است.

اگر آن روز با دست خالی می جنگیدیم، باید می جنگیدیم، اما کلبه های بسیجی امروز پر از تفنگ است، اما آنها با دست خالی به میدان آمدند تا به جهانیان نشان دهند که چه کسی با حقوق بشر مخالف است.

صدها مظلوم بسیجی که در این تظاهرات مجروح و شهید شدند، دست خالی به نبرد دشمن رفتند.

۳۰۰ شبکه تلویزیونی فارسی زبان ۲۰ سال تلاش کرده اند تا کیفیت را کمرنگ کنند و روزی که گرد و غبار بنشیند، دنیا ببیند چه اتفاقی افتاده و این افتخار و بصیرت مردم ایران است.

از فوتبالیست ها فلسفه نمی آموزند و از هنرمندان سیاست نمی آموزند. مردم این را می فهمند و پیرو دین و سبک زندگی معروف نیستند.

۷۰ درصد زنان ما در زمان شاه بی سواد بودند. در حال حاضر ۳۰ درصد اعضای هیئت علمی دانشگاه ها را زنان تشکیل می دهند

سردار نقدی افزود: تفاوت این انقلاب با انقلاب های جهانی این است که بسته به گروه خاصی حکومت ها را سرنگون کردند اما در انقلاب اسلامی همه گروه ها حضور دارند.

انقلاب با بسیج عمومی مردم پیروز شد، اوایل انقلاب از اطلاعات ما استفاده می شد اما با کمک مردم همه گروه ها جمع شدند، اعلیحضرت امام راحل مردم را سازماندهی کردند که در زمان انقلاب ادامه پیدا کند و این تبدیل به «بسیج» شد.
به راستی که حراست مقدس باشکوه ترین نقطه تاریخ ایران است که ملت زیر بار هیچ قدرتی نمی رود و همه قدرت های شرق و غرب را شکست می دهد.

پس از شکست دشمن و بازپس گیری کشور، نوبت به بازسازی رسید که به خوبی انجام شد. این موقعیت نظامی ما بود.
امروز ایران هفتمین قدرت نظامی جهان محسوب می شود و هیچ قدرتی نمی تواند به کشور ما حمله کند.