15
شهریور

آنچه از تربیت زنان آموختم


وقتی JSHealth را راه اندازی کردم ، هرگز فکر نمی کردم که رشد زیادی داشته باشد. من از جامعه و تیمم که در هر سفر به آنجا می آمدند بسیار سپاسگزارم! من اخیراً نقش خود را به عنوان یک رهبر زن بررسی کرده ام و می خواستم برخی از افکار خود را به اشتراک بگذارم. مهمتر از همه ، من معتقدم همیشه با مهربانی و شفقت رهبری کنم.

من متعهد به رشد برای همیشه هستم

دلیل افزایش نام تجاری و ویتامین های JSHealth این است که م effectiveثر و برجسته باشد. ما می خواهیم اثری خوب بر جهان بگذاریم.

در این روزهای نامعلوم ، من هدفم را به خودم یادآوری می کنم

بازگشت من به ایمان من به پیام و طراحی من برایم مهم است. این ایمان است که هر روز به من انگیزه می دهد. من می دانم که آنها می توانند به مردم در داشتن زندگی بهتر کمک کنند ، بنابراین هیچ چیز نمی تواند نیاز به کمک به زنان را متوقف کند. نوبت من است. بدون توجه به تغییراتی که در محیط ما در طول اپیدمی رخ می دهد ، من را مجبور می کند.

من به تیم اعتقاد دارم

برای من مهم است که به تیم اعتماد کنم و به آنها اجازه دهم – ما از مدیریت خرد جلوگیری خواهیم کرد. ما می خواهیم مردم مانند رئیس خود احساس کنند و قدرت خود را به شرکت بیاورند. ما همچنین به ایده ها ، نظرات و دیدگاه های آنها اهمیت می دهیم.

یادآوری پیام و هدف ما به آنها همیشه یک عامل انگیزشی است و به ما انگیزه می دهد تا یک تیم متحد باشیم ، زیرا همه ما چنین دیدگاهی داریم!

به شکمتان گوش دهید…

بزرگترین اشتباهی که من به عنوان یک رهبر انجام دادم این بود که به حرف قلبم گوش ندادم. هر بار که او شما را گاز می گیرد پس! بنابراین ، من در حال یادگیری این هستم که به این احساس روده ای همیشه گوش دهم و به آن اعتماد کنم.

مهم این است که با الگو قرار بگیرید…

من زندگی و فلسفه JSHealth را زندگی می کنم و تمرین می کنم ، و اصول شفقت را به کسانی که با ما کار می کنند تعمیم می دهم. ارزش گذاری به تیم ما برای رشد و اشتیاق آنها بسیار مهم است. من به فرهنگی که با هم ایجاد کرده ایم بسیار افتخار می کنم.

الگوی رهبری پدر من است!

او تمام عمر تجارت شخصی خود را اداره کرده و تعادل درخشان مهربانی را آموخته است ، اما برای ایجاد یک تجارت کافی است. من هنوز یاد می گیرم و از تماشای او قدردانی می کنم و دانش خود را با من در میان می گذارد.

یک توصیه من به رهبران جدید این است که…

هر روز از خواب بیدار شوید و چشم انداز و اهداف خود را نزدیک قلب خود نگه دارید. این را در زمانهای شاد و به ویژه در زمانهای سخت به خاطر بسپارید. ارتباط من با چشم انداز و هدفم مرا در هر زمینه ای از سفر طی کرده و چراغ راهنمای من شده است.