آنچه باید هنگام دریافت آنلاین کارت ماری جوانا پزشکی خود بدانید – بلاگ Credihealth


در سراسر ایالت هایی که ماری جوانا پزشکی قانونی است، دسترسی فیزیکی به پزشکان برای بیماران همیشه امکان پذیر نیست. در سال های اخیر، استفاده از حشیش پزشکی رواج یافته است. واضح است که چگونه بسیاری از ایالت ها برنامه هایی را برای کمک به بیماران برای کاهش علائم ناخواسته خود با استفاده از ماری جوانا پزشکی قانونی می کنند. در حال توسعه، همه بیماران نمی توانند به طور فیزیکی به پزشکان خود مراجعه کنند. آنها می توانند از پیشرفت های تکنولوژیکی برای ارتباط آنلاین با پزشکان خود برای ارزیابی ماری جوانا استفاده کنند. بنابراین، به عنوان یک بیمار، باید خود را با فرآیند دریافت کارت حشیش پزشکی آشنا کنید. در زیر برخی از مراحل دریافت آنلاین کارت ماری جوانا پزشکی آورده شده است:

کارت ماری جوانا پزشکی چیست؟

برای اینکه بیماران دسترسی آنلاین به حشیش پزشکی داشته باشند، به کارت ماری جوانا پزشکی نیاز دارند. این کارت نشان دهنده کارت شناسایی صادر شده توسط یک ایالت برای بیمارانی است که به دنبال خرید محصولات حشیش پزشکی هستند. در چندین ایالت، در صورت نداشتن کارت ماری جوانا، بیماران از داروخانه حشیش یا خرید قانونی حشیش پزشکی منع می‌شوند. در این رابطه اقداماتی وجود دارد که بیماران برای دریافت کارت باید انجام دهند که عبارتند از:

  • بیماران با پزشکان خود ملاقات می کنند، که تعیین می کند آیا آنها با شرایط واجد شرایط مراجعه می کنند یا خیر.
  • بیماران مدارک تکمیلی مانند نسخه یا سوابق سلامتی را در اختیار پزشکان خود قرار می دهند.

تایید استفاده از ماری جوانا پزشکی در درمان بیمار

مدارک تکمیلی ذکر شده نقش مهمی در کمک به پزشک در تعیین وضعیت بیمار دارد. پس از آن، اگر یک پزشک ثابت کند که یک بیمار دارای شرایط سلامت واجد شرایط است، برای پر کردن فرم ارائه شده توسط یک ایالت اقدام می کند. سپس پزشک فرم را همراه با درخواست آنلاین بیمار ارسال می کند.

برای بیمارانی که در دسترسی فیزیکی به پزشک خود برای تعیین وضعیت خود و واجد شرایط بودن برای کارت ماری جوانا پزشکی مشکل دارند، چندین سایت آنلاین می توانند به چنین بیمارانی که به ماری جوانا پزشکی نیاز دارند به عنوان یک گزینه درمانی کمک کنند. از جمله سایت هایی که خود را در عرصه حشیش پزشکی تثبیت کرده اند، به عنوان مثال، کارت های ماری جوانا پزشکی GreenHealthDocs.com.

فرآیند برنامه

در سراسر ایالت ها، مقررات مربوط به ماری جوانا پزشکی به طور گسترده ای متفاوت است. به طور مشابه، روند درخواست برای استفاده از ماری جوانا پزشکی نیز از ایالت به ایالت متفاوت است. به عنوان مثال، ایالت هایی وجود دارند که به بیماران ماری جوانا پزشکی اجازه دسترسی به طیف گسترده ای از محصولات را می دهند. فهرست شرایط بهداشتی لازم برای واجد شرایط بودن یک بیمار برای استفاده از حشیش پزشکی نیز طولانی است، بنابراین، افراد بیشتری اجازه استفاده از حشیش پزشکی را می دهند. برعکس، در ایالت‌هایی که کمتر دوستدار علف‌های هرز هستند، برنامه‌های سخت‌گیرانه‌تری اجرا می‌شوند، و به این ترتیب، توصیف آنها از شرایط واجد شرایط برای استفاده از ماری‌جوانای پزشکی اغلب مختصر است. با این حال، در تعداد قابل توجهی از ایالت ها، رویه ای که همیشه برای به دست آوردن الف دنبال می شود ماری جوانای پزشکی به نظر می رسد کارت مشابه است.

ابتدا، بیماران باید با یک پزشک پزشکی ملاقات کنند و یک بیماری واجد شرایط را دریافت کنند. متخصص یک پروپوزال را تکمیل و امضا خواهد کرد که شامل اندازه‌گیری‌ها، تکنیک‌های استفاده و دوره‌ای است که بیمار تمام الزامات گزارش بالینی را برآورده می‌کند.

بیمار تمام ساختارهای لازم را به صورت آنلاین ارائه می دهد، از جمله درخواست، مدارک اقامت، پیشنهاد متخصص، هر ساختار سرپرست و هزینه درخواست. دپارتمان ایالتی که بر برنامه ماری جوانای پزشکی نظارت دارد، درخواست آنلاین بیمار را ارزیابی می کند و در صورت پذیرش، کارت حشیش پزشکی را برای آنها پست می کند.

معمولاً کارت و توصیه حشیش پس از صدور یک سال باقی می ماند. یک بار دیگر، بیمار باید با پزشک خود ملاقات کند و درخواست آنلاین دیگری را برای تمدید کارت پزشکی خود پر کند.

انواع پزشکان مورد تایید برای تجویز حشیش طبی

به طور قانونی، هیچ متخصصی اجازه ندارد گزارش پزشکی ماری جوانا را توصیه کند. کلمه توصیه FDA کنترل شده است و به پزشکان اجازه می دهد تا داروهای تایید شده توسط FDA را برای بیماری های صریح تایید کنند. برای دور زدن این جزئیات، متخصصان پیشنهاداتی را برای استفاده از حشیش به بیماران خود ارائه می دهند. نوع متخصصی که آماده پیشنهاد حشیش بالینی است بر اساس ایالت متفاوت است. به طور منظم، یک متخصص بالینی (MD) یا متخصص استئوپاتی (DO) می‌تواند پیشنهادات دارویی ماری جوانا را به بیماران ارائه دهد. چند ایالت همچنین به بیماران اجازه می دهند کارت بالینی خود را از طریق پرستاران، همکاران پزشکان یا سایر کارکنان خدمات پزشکی دریافت کنند.

دریافت توصیه آنلاین حشیش پزشکی به جای حضوری

نحوه همکاری متخصصان و کارگران مراقبت های پزشکی با بیماران به خدمات آنلاین تغییر کرده است. پزشکی از راه دور شامل استفاده از نوآوری و مبادلات الکترونیکی برای ارائه کمک های بالینی به بیماران بدون مراجعه حضوری است. چند ایالت، اما نه همه، به متخصص اجازه می‌دهند تا گزارش بالینی ماری جوانا را با استفاده از روش پزشکی از راه دور ارزیابی کند. چرخه معادل است. متخصص بیمار را بررسی می کند و تصمیم می گیرد که آیا از ماری جوانا بالینی سود می برد یا خیر. با فرض اینکه این مورد باشد، بیمار پیشنهادی برای دریافت کارت شناسایی ماری جوانا دریافت می کند.

تضاد اصلی بین ارزیابی آنلاین و حضوری، شکست یک متخصص در بازرسی کامل بیمار خود از طریق تماس ویدیویی است. متخصص کاملاً بر اساس اعلامیه بیمار. برای شرایط خاص، این اطلاعات کافی را به متخصص می‌دهد تا بتواند انتخابی عالی برای کمک به سلامت بیمار داشته باشد. برای این وضعیت، متخصص طرح پیشنهادی را تکمیل و امضا می‌کند و آن را مستقیماً به برنامه حشیش ایالتی در اینترنت ارسال می‌کند یا به صورت الکترونیکی آن را برای بیمار ارسال می‌کند تا خود را معرفی کند.

با این حال، تعداد کمی از ایالت ها ویزیت آنلاین را نمی پذیرند زیرا برای یک متخصص کافی نیست که یک انتخاب تایید شده در مورد مصرف حشیش توسط بیمار را قطع کند.

پیدا کردن یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای کمک به شما در دریافت توصیه آنلاین حشیش پزشکی

برای یافتن ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی برای کمک به دریافت کارت ماری‌جوانای پزشکی، می‌توانید نقشه‌های Weed را برای متخصصان پزشکی از راه دور در مجاورت عمومی خود جستجو کنید که ممکن است این گزینه را داشته باشند که به شما در دریافت کارت بالینی علف‌های هرز در وب کمک کنند. به همین ترتیب، می توانید مستقیماً با پزشک مراقبت های اولیه خود تماس بگیرید و دریابید که آیا او یک ویزیت پزشکی از راه دور آنلاین با شما انجام می دهد تا شما را برای کارت حشیش ارزیابی کند.

نتیجه

داشتن کارت ماری جوانا پزشکی دارای چندین مزیت است، بنابراین بیماران نیاز به جستجوی خدمات یک سایت معتبر آنلاین ماری جوانا پزشکی مانند کارت ماری جوانا پزشکی GreenHealthDocs.com دارند. از جمله مزایایی که یک بیمار می تواند از کارت حشیش پزشکی به دست آورد، به عنوان مثال، محدودیت های کمتر، ارائه حفاظت بیشتر به کاربران، ارائه انتخاب سخاوتمندانه تر و همچنین قیمت های مقرون به صرفه به کاربران است. با ظهور پزشکی از راه دور، اکنون چندین ایالت به پزشکان اجازه می دهند تا ارزیابی هایی را برای استفاده از حشیش پزشکی انجام دهند. در اصل، پزشکان می توانند این فرآیند را به صورت آنلاین انجام دهند تا مشخص کنند که آیا بیمارانشان واجد شرایط استفاده از ماری جوانا هستند تا بتوانند کارت ماری جوانا پزشکی را دریافت کنند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر