14
شهریور

آنچه هر پدر و مادری باید در مورد حساسیت کودک و غذا بداند


وظیفه ما حفاظت از کودکان است. در اینجا شش نکته مهم که هر والدینی باید در مورد سوء تغذیه بدانند آورده شده است.

آنچه این مادر حساسیت غذایی می خواهد بدانید

چند تابستان پیش ، من و خانواده ام در تعطیلات بودیم و اولین وعده غذایی خود را در یک خانه ساحلی اجاره ای تقسیم کردیم ، وقتی مشکلی پیش آمد.

به تازگی تشخیص داده شده است که یکی از اعضای خانواده اش حساسیت به طیور دارد. در پیتزاهای نان خانگی که درست کردیم هیچ مرغی در لیست موسسان وجود نداشت ، اما بعد از شام شروع به خارش کرد. او بنادریل را گرفت ، اما لب هایش شروع به تورم کرد. سپس گفت که در بلع مشکل دارد.

خانه ما در یک شهر ساحلی خواب آلود بود. ما نمی دانستیم نزدیکترین اورژانس یا بیمارستان کجاست. والدینش با 911 تماس گرفتند. اگرچه آنها قبلاً نیازی به استفاده از EpiPen نداشتند ، اما دو مورد را جمع آوری کردند. او اولین مورد را به او داد و منتظر آمبولانس بود.

چیزی که در آن زمان احساس کردم

امدادگران از مردم خواستند در انتهای یک جاده تاریک بایستند ، بنابراین آنها می دانند کجا باید بپیچند. من و شوهرم داوطلب شدیم. وقتی منتظر آن چیزی بودم که خیلی طولانی به نظر می رسید تا کمک برسد ، ترسیدم.

من می دانم که ترس چیزی است که بسیاری از والدین هر روز هنگام فرستادن فرزندان خود به مدرسه تجربه می کنند- و در کنار نگرانی های معمول ناامیدی و دل درد ، برخی از والدین نیز از رفتارهای خطرناک برای فرزند خود می ترسند. مانند یک تکه پیتزا یا یک کوکی مفید به نظر می رسد. من آن را از قبل می دانم. اما در آن لحظه متوجه شدم. (پایان: به بیمارستان منتقل شده و کاملاً درمان شده است.)

من به عنوان یک مادر با والدین کودکانی که سوء تغذیه دارند همدردی می کنم. و به عنوان یک متخصص تغذیه ، من درک می کنم که همه چیز بسیار پیچیده است: برچسب غذاهای تحریک کننده ، لیست ترکیبات پیچیده ، احتمال تداخل. اما هنگامی که یکی از عزیزان در مقابل شما بیماری جدی دارد ، واقعاً به خانه می خورد.

چرا این برای همه ما مهم است

حتی اگر فرزند شما به غذا حساسیت دارد ، دوستان یا اعضای خانواده وجود دارند. از هر 13 کودک در ایالات متحده یک نفر عدم تحمل غذا دارد– این همان دو بچه در هر کلاس است!

حتی اگر تحت تأثیر سوء تغذیه قرار نگیرید ، می تواند بر خانواده محل کار شما تأثیر بگذارد. حقیقت این است که همه والدین باید علل اصلی سوء تغذیه را درک کنند تا بتوانیم از همه کودکان مراقبت کنیم. در اینجا چیزی است که هر والدینی باید در مورد کودکان و سوء تغذیه بدانند:

کودکان و IBS

1. رفتار عدم تحمل سگ چیست

حتی اگر کودکی هنوز هیچ علامتی (یا علائم بسیار خفیف) را تجربه نکرده باشد ، می تواند به یک واکنش قوی تبدیل شود. بنابراین کلید اقدام برای شناسایی اولین حساسیت.

علائم واکنشهای آلرژیک خفیف عبارتند از:

 • کندوی زنبور عسل
 • پوست قرمز است
 • خارش دهان یا زبان
 • عطسه
 • معده درد
 • تهوع و استفراغ

علائم شدید عبارتند از:

 • تورم لب ، زبان و گلو
 • بلعیدن مشکل
 • خس خس کردن
 • از هوش رفتن
 • درد قفسه سینه

2. نحوه استفاده از EpiPen

تزریق کننده های اپی نفرین مانند EpiPens دارویی است که اسهال را درمان می کند و می تواند زندگی را نجات دهد! اگر در منزل خود فرزندانی دارید که الکل در وعده های غذایی خود دارند ، مطمئن شوید که والدین آنها اجازه EpiPen را با شما می دهند (یا برای کودکان بزرگتر ، آنها فقط آن را با خود می آورند).

استفاده از قلم بسیار ساده است – و دانستن نحوه استفاده از آن در زمان اضطراری زمان و استرس ارزشمندی را ذخیره می کند. چند دقیقه وقت بگذارید این ویدیوی سریع را تماشا کنید یاد بگیرند که چگونه.

اگر با فردی واکنش نشان می دهید ، ابتدا قلم را بدهید ، سپس با 911 تماس بگیرید. اگر با شخص دیگری هستید ، در مدتی که قلم را می دهید از شخصی دعوت کنید تا با 911 تماس بگیرد. به خاطر داشته باشید که EpiPen تا زمانی که فرد تحت درمان قرار گیرد برای شما زمان می گیرد. حتی اگر یک قلم به او داده شود ، کودک هنوز باید به بیمارستان برود زیرا ممکن است نتایج مجدداً عود کند و ممکن است به داروهای اضافی نیاز داشته باشد.

3. نحوه حفظ امنیت کودکان

اگر در غذاهایی که می پزید دارای فرزند الکلی هستید ، مطمئن شوید که دقیقاً می دانید آنها چه چیزی را تحمل می کنند و چه کاری می توانند و چه کاری نمی توانند انجام دهند. بدیهی است که کودکان بزرگتر در خواندن علائم و صحبت کردن بهتر عمل می کنند ، اما کودکان کوچکتر نمی توانند. در صورت شک ، همیشه با والدین کودک تماس بگیرید-یا از قبل بپرسید که از چه چیزی مطمئن است.

4. نحوه خواندن برچسب مواد غذایی برای آلرژی

به FDA نیاز دارد تولیدکنندگان مواد غذایی عمده غذاها را خطرناک می نامند: شیر ، تخم مرغ ، روغن ماهی ، بادام زمینی ، بادام زمینی ، گندم و سویا (و از سال آینده کنجد). این موارد باید در یکی از دو مکان مشخص شوند:

 • در پرانتزهای زیر ، نام ماده به شرح زیر است: “آب پنیر (شیر)”
 • بلافاصله یا در کنار فهرست مواد موجود در عبارت “موجود” به شرح زیر: “حاوی گندم ، شیر و سویا”

همچنین ممکن است عباراتی مانند “ممکن است گندم و سویا وجود داشته باشد” یا “در مکانی که از بادام زمینی نیز استفاده می شود پردازش شود” را مشاهده کنید. این عبارات به منظور هشدار در مورد تماس است ، هنگامی که یک غذا یا نوشیدنی به دلیل استفاده از آن در یک دستگاه (یا در یک منطقه) توسط آلرژن آلوده می شود ، رخ می دهد. برخی از مردم با این هشدارها غذا نمی خورند ، اما برخی دیگر نمی خورند.

4. قوانین حاکم بر مدرسه و اردوگاه شما چیست

مدارس ، اردوگاه ها و سایر مکان هایی که کودکان در آنجا جمع می شوند ، سیاست هایی برای محافظت از کودکان در نظر گرفته اند. قبل از بسته بندی ناهار یا میان وعده – یا ارسال هدیه برای تولد یا کلاس – مطمئن شوید که آیا محدودیتی در مورد آنچه می توانید تهیه یا ارسال کنید وجود دارد. اگر چنین است ، آنها را جدی بگیرید.

طرز تهیه بستنی صورتی طبیعی

5. چگونه همه کودکان را شامل شود

همه کودکان باید احساس کنند که بخشی از سرگرمی هستند. اگر میزبان رویدادی هستید ، در مورد سوء تغذیه با والدین مشورت کنید و بدانید چه چیزی می توانید به آنها اطلاع دهید یا به آنها اطلاع دهید تا بتوانند درمان خوبی برای فرزندشان ارسال کنند (و ناراحت نشوید اگر او ترجیح می دهد تنها یک چیز با خود بیاورد) !) اگر از نانوایی محلی یک غذای خوب تهیه می کنید ، از آنها بپرسید که در منطقه خود از چه مواد حساسیت زایی استفاده می کنند. برای مهمانی کلاس یا ترفند یا رفتار ، از این لیست 20 روش درمانی که حاوی الکل زیاد نیستند استفاده کنیدبه یا جشن گرفتن با وسایل غیر خوراکی مانند برچسب یا علائم دیگر را در نظر بگیرید.

دعوت از مادران برای مبارزه با شفقت غذا-غذا برای مادران واقعی

6. خانواده ها باید درک کنند و دلسوز باشند

همه والدین نگران امنیت فرزندان خود هستند. اما تصور کنید اگر کودک شما به طور تصادفی یک لقمه کوچک را از روی عادت مصرف کند ، ممکن است در خطر باشد. بنابراین اگر از سیاست بادام زمینی در مدرسه احساس ناراحتی می کنید یا مادر شما باعث ناراحتی شما می شود و از مواد اولیه کاپ کیک هایی که برای مهمانی آورده اید درخواست می کنید ، خودتان را جای او بگذارید. در اینجا مقاله ای ارسال شده توسط یکی از دوستان من در مورد احساس داشتن کودک در معرض خطر غذا: تماس با مادر آلرژی غذایی برای همدردی