آیا این درست است که سیستم تغذیه پایدار نیست؟ در اینجا نظر من است

اخیراً شخصی از من پرسید که آیا “Nutrisystem واقعاً برای بلندمدت پایدار است.” آن شخص به رژیم غذایی نگاه کرده بود و کاملاً مطمئن بود که می تواند برای یک یا دو ماه از این برنامه پشتیبانی کند، اما مطمئن نبود که آیا این بازه زمانی کوتاه نتایجی را که می خواست به او بدهد یا خیر. و همچنین مطمئن نبود که چه مدت قصد دارد به رژیم غذایی پایبند بماند. من برخی از مواردی را که در مقاله زیر مورد بحث قرار دادیم به اشتراک خواهم گذاشت.

تعیین مدت زمانی که باید در Nutrisystem باشید تا نتایجی را که می خواهید ببینید: فرد مورد نظر امیدوار بود که حدود ۶۰ پوند وزن کم کند. با در نظر گرفتن ادبیات شرکت، مطالعات بالینی، و دانش خودم از تجربه (و در انجمن های کاهش وزن،) من از ۲ تا ۴ پوند حدوداً متوسط ​​​​و غیر واقعی نیستم تماس بگیرم. بنابراین، من فقط میانه این محدوده را انتخاب می کنم و آن را سه پوند می نامم. باز هم، من فکر نمی‌کنم که این محدوده برای کسی که می‌خواهد به طور منطقی در مصرف غذاهای ارائه شده کوشا باشد و در مورد افزودن مواد جانبی توصیه‌شده تا حدودی هوشمندانه باشد، مطرح نیست.

بنابراین با سه پوند در هفته، او حدود ۲۰ هفته یا حدود پنج ماه را نگاه می کرد. من می توانم از تجربیات و نظرات خودم به شما بگویم که فکر نمی کنم این کار خیلی سخت باشد. به شما غذاهای راحتی با طعم مناسب مانند پیتزا، فاهیتاس، ماکارونی و پنیر، راویولی، چوب شور، تخته شکلات و پنکیک پیشنهاد می شود. اکثر مردم می توانند از میان بیش از ۱۵۰ انتخاب به اندازه کافی غذاهای مورد علاقه خود را پیدا کنند تا تنوع مناسبی داشته باشند و از وعده های غذایی خود رضایت داشته باشند.

و همیشه می‌توانید پهلوهایتان را تغییر دهید و بچرخانید تا تنوع بیشتری به خود بدهید. بنابراین، در حالی که من فکر نمی‌کردم ۵ ماه دور از دسترس او باشد، او همچنین می‌خواست بداند در پایان آن دوره (زمانی که به اندازه کافی وزن کم کرد.) چه اتفاقی می‌افتد. او می‌خواست بداند آیا بعد از او در نهایت به هدف خود رسید، او قرار بود بیش از زمانی که بتواند به طور ناگهانی از آن خارج شود، در Nutrisystem بماند. حقیقت این است که این تصمیم با اوست، اما این شرکت با این فرآیند پشتیبانی زیادی از شما ارائه می‌کند.

حفظ و نگهداری Nutrisystem بعد از اینکه به اهداف کاهش وزن خود رسیدید: هنگامی که از وزن خود راضی بودید، می خواهید تصمیم بگیرید که چگونه (یا اگر) می خواهید از برنامه خارج شوید. برخی از افراد ترجیح می دهند حداقل تا حدودی در برنامه باقی بمانند، زیرا این فقط به یک عادت تبدیل شده است و به این دلیل که آسان است. برخی ترجیح می دهند یک یا دو وعده غذایی Nutrisystem را به زندگی روزمره خود اضافه کنند زیرا آنها به نوعی به غذاهای معمولی کمک می کنند. و برخی فقط سعی می کنند آنچه را که در مورد تغذیه سالم آموخته اند در برنامه خود قرار دهند و از آن دانش برای انتخاب سالم با غذاهای معمولی از همان ابتدا استفاده کنند.

یکی از چیزهایی که بسیاری از مردم در مورد Nutrisystem نمی دانند این است که آنها در طول تمام تجربه شما مشاوره رایگان ارائه می دهند. شما می توانید به راحتی تماس بگیرید (یا چت واقعی) و یک مشاور با شما کار کند تا برنامه ای برای بازگشت به غذاهای معمولی ارائه دهد. این روند واقعاً آنقدرها هم سخت نیست. این واقعاً فقط به سطح راحتی شما، تصمیمات شما در مورد اینکه چقدر سریع می خواهید مصرف غذاهای رژیمی را متوقف کنید و چگونه می توانید آنچه را که در طول این فرآیند آموخته اید به کار ببرید، بستگی دارد. بسیاری از مردم این را دست کم می گیرند. اگر دنبال کرده‌اید، از مشاوره رایگان استفاده کرده‌اید، و انتخاب‌های هوشمندانه‌ای با طرفین خود انجام داده‌اید، این روند ممکن است کمی ساده‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر