آیا رژیم غذایی Nutrisystem هزینه های پنهانی دارد؟

من گاهی اوقات از افرادی می شنوم که سعی می کنند بفهمند تقریباً چقدر قرار است برای Nutrisystem هزینه کنند. آنها اغلب بودجه غذایی مشخصی را برای ماه تعیین می کنند و می خواهند بدانند که رژیم غذایی چگونه با همه آن مطابقت دارد. بسیاری از رژیم های غذایی از پیش بسته بندی شده نیاز دارند که به ازای هر پوند از دست رفته، هزینه ای بپردازید یا از شما هزینه دریافت کنید.

از شخصی شنیدم که گفت: “علاوه بر قیمت بسته ای که می خرم، برای چه چیز دیگری باید بپردازم؟ آیا هزینه ای از قبل وجود دارد؟ یا هزینه های ماهانه؟ من فقط سعی می کنم دریافت کنم؟ یک حس کلی از اینکه هزینه ماهانه واقعا چقدر است.” در زیر به این سوالات پاسخ خواهم داد.

شما برای غذای خود و هر نوع افزودنی پرداخت می کنید و تمام: اول از همه، هیچ هزینه ای برای هزینه بسته شما وجود ندارد. هیچ هزینه اداری یا هزینه ای برای هر پوند وجود ندارد. هیچ قرارداد و تعهدی وجود ندارد. کل ایده این است که شما فقط برای غذایی که می خواهید پرداخت کنید و بس. هنگامی که وزنی را که قصد کاهش آن را داشتید از دست دادید، می توانید سفارش را متوقف کنید. شما مجبور نیستید با کسی بسنجید یا با کسی ملاقات کنید، اگرچه کارکنانی برای پاسخ به سوالاتی که ممکن است داشته باشید در دسترس هستند.

بسته به اینکه کدام مواد غذایی را انتخاب کرده اید، هزینه های اضافی ممکن است وارد شود. از شما خواسته می شود که با هر وعده غذایی از قبل بسته بندی شده، غذای تازه اضافه کنید. بسیاری از افراد تازه وارد به رژیم فکر می کنند که این یک مشکل بزرگ است، اما واقعاً اینطور نیست. آنها فقط از شما می خواهند که یک وعده کوچک یا میوه، سبزیجات یا پروتئین، لبنیات یا غلات با کیفیت بالا اضافه کنید. بنابراین می توانید یک فنجان ماست اضافه کنید. یا یک سیب یا مقداری چوب کرفس. یا یک مشت آجیل. این نیازی ندارد که شما بیرون بروید و یک هفته تمام مواد غذایی بخرید. این بیشتر غذاهای نوع میان وعده است که ممکن است از قبل برای بقیه اعضای خانواده خود خریداری کنید. این نباید هزینه اضافی زیادی داشته باشد. و در بسیاری از موارد، شما در حال خرید این غذاها هستید.

اساساً شما به سه غذای اضافی در روز نیاز دارید که اگر قرار بود به طور تمام وقت در رژیم باشید به ۲۱ غذا در هفته اضافه می شود. ۲۱ ممکن است زیاد به نظر برسد، اما باز هم، شما فقط در مورد بخش های کوچکی از اقلام ارزان قیمتی صحبت می کنید که بسیاری از ما قبلاً داریم.

اما برای پاسخ به سوال مطرح شده، علاوه بر غذایی که خریداری می کنید، هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. و ممکن است لازم باشد برای اقلام جانبی خود مقدار کمی غذای اضافی را از فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید. اما این اغلب بسیار ارزان است. و فقط غذاست که برای آن پول می پردازید و هیچ چیز دیگری.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر