21
شهریور

آیا متعهد به روی (11mg) برای روی (11mg) و فرض بر این است که مردان یکبار در روز انزال می کنند و اینکه با هر انزال اضافی باید 3mg روی بیشتری مصرف شود؟من این اطلاعات را از این قسمت از ویدیو (مایکل گرگر سخنران است) دریافت کردم:

https://www.youtube.com/watch؟v=_5FLp1YqPO4&t=201s

با عرض پوزش (و این س kindال به نوعی ناآشنا است) ، اما اگر این درست باشد ، با این واقعیت که به گیاهخواران توصیه می شود 50٪ بیشتر از افراد غیر وگان (منبع) به دلیل مقاومت در برابر مواد مغذی موجود در منابع روی دریافت کنند. (به معنای 16.5 میلی گرم روی در روز برای مردان) ، چگونه می توان یک مرد گیاهخوار – بدون مکمل – در صورتی که مثلاً 5 بار در روز ورزش می کند ، مقدار کافی روی از منابع گیاهی داشته باشد؟ در صورت در نظر گرفتن این امر نیاز به دریافت 30 میلی گرم پوند روی در روز است "روی 50٪ بیشتر" این قانون در مورد 3 میلی گرم روی از دست رفته در انزال صدق نمی کند.

و از آنجا که روی برای تولید تستوسترون مهم است ، یک مرد گیاهخوار که انزال را پر نکرده و تحریک نمی کند ، چه باید بکند؟ این یک سوال احمقانه به نظر می رسد ، اما ، به طور جدی ، اگر کسی بیش از 10 بار در روز انزال کند (16.5 میلی گرم + 30 میلی گرم روی) و کمکی نکند ، ممکن است در صورت وگان کمبود روی داشته باشد … یا من اشتباه؟

ارائه شده توسط / u / Helpscript
[comments]