آیا مراقبت هیبریدی می تواند مشکل دسترسی به مراقبت های بهداشتی را برطرف کند؟زمانی روشی خاص تر برای ارائه مراقبت های بهداشتی، بهداشت از راه دور و استفاده از مراقبت مجازی بود در طول همه‌گیری COVID-19 رشد کرد زیرا بیماران و ارائه دهندگان تلاش کردند تا حد امکان از خود فاصله بگیرند. اما با تغییر شکل همه‌گیری، گزینه‌های مراقبت ترکیبی بیشتری به این ترکیب می‌پیوندند و طرفداران آن استدلال می‌کنند که می‌توانند کیفیت و دسترسی به مراقبت را از طریق ارتباط حضوری و مجازی با بیماران بهبود بخشند.

یکی از بازیکنان هیبریدی Carbon Health است که سال گذشته چندین خرید انجام داد و یک دور سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیون دلاری را اعلام کرد. مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Eren Bali گفت که این شرکت در تلاش است تا زمانی که بیماران مجبورند مراحل بعدی مراقبت خود را به تنهایی انجام دهند، چندین “دستکاری شکسته” را در سیستم مراقبت های بهداشتی برطرف کند.

“وقتی به یک ارائه دهنده مراجعه می کنید، و سپس باید کارهای دیگری انجام دهید، برای مثال، ممکن است با یک ویزیت پزشکی از راه دور شروع کنید، اما سپس به آزمایش ادرار یا آزمایش آزمایشگاهی نیاز دارید. و سپس باید به مکان دیگری بروید. یک دست‌آف شکسته در آنجا وجود دارد، زیرا شما فقط توپ را به سمت بیمار پرتاب می‌کنید تا آن را بفهمید.” پانل در ViVE در روز دوشنبه.

دکتر. ماریکا گری، معاون سیستم برای تحول و نوآوری در سیستم بهداشت ملی CommonSpirit Health، گفت که نقش او در ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی سنتی‌تر شامل حفظ بخش‌هایی از سیستمی است که مردم دوست دارند، مانند پزشکان شخصی‌شان، و در عین حال این نقاط درد را برطرف می‌کند.

“من فکر می کنم یکی از چالش های بزرگ این است که قبل از اینکه پزشکان ما به این واقعیت اعتماد کنند که آنها تخصص دارند، بیمار همیشه به آنها مراجعه می کند. و چیزی که ما فقط با ورود آمازون به زندگی خود دیدیم این است که زمان بندی ما کوتاه شده است. ، او گفت. “اکنون، دو روز صبر کردن برای یک بسته حداقل است، و اگر آمازون نتواند آن را در ۴۸ ساعت تحویل دهد، شما ناراحت هستید. خوب، ما فکر می کنیم مردم برای مراقبت های بهداشتی خود چه فکری می کنند؟”

شرکت مراقبت مجازی مستقیم به مصرف کننده Hims & Hers در ابتدا بر روی آن تمرکز کرد ارائه محصولات بهداشتی مردانه برای ریزش مو و اختلال نعوظ از طریق پست. مدیر ارشد اجرایی ملیسا بیرد خاطرنشان کرد که این شرایطی هستند که بیماران از آنها خجالت می کشند و شاید نخواهند رو در رو با پزشکان خود صحبت کنند.

اما بسیاری از مردم نیز پزشک مراقبت های اولیه برای مراجعه ندارند: الف مطالعه منتشر شده در JAMA Internal Medicine نشان داد که درصد بزرگسالان آمریکایی که ارائه دهنده مراقبت های اولیه داشتند از ۷۷ درصد در سال ۲۰۰۲ به ۷۵ درصد در سال ۲۰۱۵ کاهش یافته است. این کاهش برای بیماران جوان تر حتی بیشتر بود. در سال ۲۰۰۲، ۷۱ درصد از آمریکایی های ۳۰ ساله از مراقبت های اولیه برخوردار بودند، در حالی که این رقم در سال ۲۰۱۵، ۶۴ درصد بود.

“با توانایی درمان یک بیماری انگ انگ، ناگهان به ما اعتماد شد که می‌توانیم موارد دیگر را درمان کنیم. بنابراین وقتی کووید در سال ۲۰۲۰ به صحنه آمد، ما خیلی سریع از خدمات مراقبت‌های اولیه و خدمات خود دفاع کردیم. خدمات بهداشت روانی به منظور پذیرش آن افراد نیز. و برای ما این درب ورودی دیجیتال بوده است. شما برای یک خدمت که می دانید به آن نیاز دارید وارد می شوید و سپس با گذشت زمان شروع به ایجاد یک رابطه می کنید.”

اما هنگام ارائه مراقبت های ترکیبی، در نظر گرفتن طیف گسترده ای از جمعیت بیماران نیز مهم است، برخی از آنها ممکن است زمان آسان تری را نسبت به سایرین با استفاده از گزینه های مجازی داشته باشند. در استارتاپ سلامت زنان Tia که اعلام کرد یک Carolyn Witte مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران سری B سال گذشته ۱۰۰ میلیون دلار جمع آوری کرد، گفت که زنان یک گروه یکسان نیستند و نیازهای مراقبت متفاوتی دارند.

این شامل آموزش ارائه دهندگان مراقبت از تروما می شود، بنابراین بیمارانی که تجاوز جنسی را تجربه کرده اند می توانند در طول روش های حساس مانند معاینه لگن احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

ویت گفت: «این واقعاً در مورد چگونگی ایجاد تجربیات مراقبت‌های بهداشتی است که هم به شدت فردی هستند، هم می‌توانند جامعه، روابط و ارتباط ایجاد کنند. ما این کار را با پیوند دادن زنان با زنان دیگر و زنان با ارائه دهندگان ارائه می دهیم، اما همچنین تجارب خود را به گونه ای تنظیم می کنیم که تجارب زیسته زنان در جهان را تأیید کند.»

CommonSpirit’s Grey اشاره کرد که استفاده از این رویکرد فردی دشوار است، زمانی که ارائه دهندگان زمان لازم برای شناخت هر بیمار را ندارند، و درک شرایط بیمار فقط با نگاه کردن به آنها غیرممکن است.

“بنابراین چگونه مطمئن شویم که افراد را دقیقاً چه کسی می شناسیم؟ یکی از موارد این است که فضای اتاق امتحان را باز کنیم، بارهای اداری زیادی را از دوش پزشکان و پرستاران برداریم تا آنها واقعاً بتوانند روی آنها تمرکز کنند. زیرا آنچه آنها به ما می گویند این است که EHR و فناوری که ظاهراً برای بهتر کردن زندگی آنها در لایه ها قرار داده ایم، در واقع مانع بیشتری برای ارتباط ایجاد کرده است.”

“پس واقعا [it’s] حذف به همان اندازه از آن فلوتسام و جتسام، تا بتوانیم به قلب پاک رابطه پزشک و بیمار برگردیم، یعنی شناخت بهتر پزشک با بیمار.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر