آیا مهلت واریز معوقات کمک تعیین شده است؟


۱۰ روز مانده به پایان مهلت پرداخت یارانه ها در مردادماه، دولت دلیل خاصی برای تاخیر در پرداخت یارانه دوره گذشته اعلام نمی کند اما به نظر می رسد فرصتی برای حل این مشکل وجود دارد.

به گزارش تجارت نیوز، ۱۰ روز مانده به پایان مهلت پرداخت کمک ها برای مرداد ماه، دولت بدهی کمک های همه بازماندگان و معترضان تایید شده را پرداخت نکرده است.

معترضان و بازماندگان گواهی شده افرادی هستند که از تیرماه به لیست جدید دریافت کنندگان کمک معیشتی اضافه شده اند.

این افراد که تعداد آنها از سوی دولت اعلام نشده است، کمک های تیرماه خود را دریافت کرده اند اما معوقات مربوط به کمک های فروردین و خرداد به طور کامل تسویه نشده است. .

دولت دلیل خاصی برای سرگردانی و بلاتکلیفی چند هفته ای اعلام نمی کند، اما تجارت نیوز زیر نشان می دهد که این بدهی های معوق قابل درج به حساب سرپرستان خانواده ها است.

پیش از این انجمن مددکاری هدفمند اعلام کرده بود که این سازمان در فهرستی که وزارت رفاه بر اساس مجوزهای برنامه ای این سازمان تایید کرده است به ساکنین کمک می کند. تامین مالی از طریق بانکداری اینترنتی انجام می شود و به دلیل برخی مشکلات فنی ممکن است پرداخت وام های کمکی به تاخیر بیفتد.

با این توضیح انتظار می رود مدت انتظار معترضان و بازماندگان برای دریافت وام های کمکی حداقل قبل از پایان مهلت پرداخت کمک ها در مردادماه به پایان برسد.

بر اساس برنامه اصلاحات مالی دولت، از عصر بیستم تا بامداد بیست و یکم هر ماه، کمک هزینه معیشت جدیدی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

بنابراین این روز بین عصر پنجشنبه تا صبح جمعه مرداد ۱۴۰۱ خواهد بود.

به ثبت نام متقاضیان کمک هزینه ادامه دهید

همزمان ثبت نام از متقاضیان جدید خودیاری ادامه دارد.

متقاضیان اعم از معترضان و یا بازماندگان غیر واجد شرایط و یا قصد دارند برای اولین بار برای دریافت یارانه اقدام کنند، باید از طریق سازمان هدفمندی یارانه ها و یا وزارت رفاه اقدام کنند.

مسئولیت ثبت نام از شهروندانی که اطلاعات آنها در بانک اطلاعاتی این وزارتخانه موجود است بر عهده وزارت رفاه و ثبت نام از متقاضیانی که اطلاعات آنها در وزارت رفاه موجود نیست بر عهده سازمان هدفمندی یارانه ها است.آرامش.