آیا می توانید شیک Medifast را در فروشگاه های مواد غذایی، فروشگاه های مواد غذایی بهداشتی یا داروخانه ها خریداری کنید؟

از تمام ایمیل‌هایی که دریافت می‌کنم و از کمین کردن من در بسیاری از انجمن‌های کاهش وزن و گروه‌های پشتیبانی، هیچ شکی در ذهن من وجود ندارد که شیک‌های Medifast بیشترین سؤال را در مورد محصول مایع وجود دارد. این محصول نه تنها پرکننده، طعم خوب و بسیار راحت است، بلکه یک رمز و راز و تصور نادرست آن را احاطه کرده است. من سؤالات زیادی دریافت می کنم که می پرسند کدام فروشگاه ها این اقلام را در انبار نگه می دارند یا به طور معمول این اقلام را می فروشند. در مقاله زیر به این موضوع خواهم پرداخت.

اگر این مقاله را پیدا کرده اید، احتمالا قبلاً سعی کرده اید این محصولات را در قفسه های فروشگاه یا داروخانه پیدا کنید. شاید حتی به یک یا دو فروشگاه مواد غذایی سالم سر زده باشید یا حتی صفحات زرد یا فهرست های محلی را امتحان کرده باشید. این احتمال وجود دارد که شما موفق نشده باشید. دلیل این امر این است که این شرکت محصولات را از طریق اشخاص ثالث توزیع نمی کند.

با این اوصاف، کلینیک هایی در سراسر دنیا پراکنده هستند، اما بسیاری از مردم یکی از این کلینیک ها را در نزدیکی خود ندارند. من هرگز ندارم. نزدیکترین کلینیک به من ساعتها فاصله دارد. اتلاف گاز و زمان این امر را چندان امکان پذیر یا حتی معقول نمی کند زیرا سفارش آنلاین برای من بسیار آسان و سریع است. آنها معمولاً سفارش را در همان روز ارسال می کنند، بنابراین لازم نیست آنقدر منتظر بمانید تا آن را دریافت کنید. به نظر من، سفارش و ارسال محصول از شرکت به هیچ وجه مشکل ساز نیست. آنها ارزش انتظار را دارند و به تجربه من، بسیار مؤثرتر و سالم تر از هر چیزی هستند که می توانید در فروشگاه مواد غذایی تهیه کنید.

همچنین لازم است به شما بگویم که انواع مختلفی از شیک Medifast در دسترس است. به عنوان مثال می توان به سرکوب اشتها، دیابت، سلامت زنان، افزایش متابولیسم و ​​سلامت مفاصل اشاره کرد. وقتی بسیاری از مردم در مورد این محصولات از من می پرسند، بسیاری به انواع نوشیدنی آماده که نیازی به مخلوط کردن ندارند علاقه مند می شوند. مردم واقعاً جذب راحتی اینها می شوند و بسیار خوب هستند، اما جرأت می کنم بگویم که محبوب ترین گزینه ۵۵ شیک است. اینها نیاز به مخلوط کردن دارند، اما این به معنای واقعی کلمه چند ثانیه طول می کشد و می توانید بافت و قوام را بیشتر کنترل کنید. ۵۵ اغلب در بسته های ماهانه گنجانده شده است و بخشی از طرح پنج به علاوه یک است.

اگر صحبت از ۵ به علاوه ۱ شد، ممکن است از قبل این را بدانید، اما رژیم علاوه بر شیک، انتخاب های بیشتری نیز دارد. همچنین سوپ و فلفل قرمز، غذاهای صبحانه، میان وعده‌ها و گزینه‌های نوشیدنی دیگر نیز وجود دارد. بیش از ۷۰ انتخاب وجود دارد و همه غذاها / مایعات تقریباً دارای مقادیر یکسانی کالری، کربوهیدرات و پروتئین هستند. بنابراین، اگرچه شیک ها واقعاً محبوب هستند و واقعاً خوب هستند، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است کمی تنوع بیشتری به شما بدهد.

شما می توانید هر یک از انتخاب های غذایی را به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک بسته سفارش دهید. به طور معمول، کوپن‌ها و تخفیف‌های ویژه فقط با بسته‌ها ارائه می‌شوند، اما مشوق‌ها هر از گاهی تغییر می‌کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر