آیا چربی سوزهای رایگان محرک موثر هستند – بلاگ Credihealth


از دست دادن پوندها و چربی های ناخواسته، بسیاری از افراد را به جستجوی ناامیدکننده ای برای یافتن قرص یا فرمولی جادویی سوق داده است که یک شبه یا در عرض چند روز به آنها نتایج فوری بدهد. حقیقت این است که هیچ جایگزینی برای ورزش و رژیم غذایی سالم برای کاهش وزن و خلاص شدن از شر چربی های سرسخت و ناخواسته وجود ندارد.

طبق گفته Legion Athletics، چربی “سرسخت” یک پدیده واقعی است و در حالی که در نهایت به ورزش منظم و رژیم غذایی مناسب می رسد، می تواند زمان شیرین و شیرین خود را بگذراند.

در حالی که هیچ قرص جادویی برای کاهش وزن وجود ندارد، مکمل های چربی سوز می توانند به شما کمک کنند چربی بیشتری بسوزانید و نتایج سریع تری نسبت به رژیم غذایی و ورزش به تنهایی دریافت کنید.

در مورد چربی سوزها به طور کلی

چیزی به نام چربی سوز وجود ندارد که با خوردن یک قرص و سپس نشستن روی مبل و خوردن یک پیتزای بزرگ در حالی که یک نوشابه رژیمی می نوشید کار کند. حقیقت این است که بیشتر چربی‌سوزهای محرک تقریباً ترکیبات مشابهی دارند و به همان روش عمل می‌کنند.

با این حال، برای روشن شدن همه چیز، همه چربی سوزها از محرک ها برای افزایش انرژی و ترموژنز استفاده نمی کنند، که باعث می شود بدن شما گرم شود و سریعتر متابولیسم شود. کافئین یک عنصر رایج در بسیاری از چربی سوزها است، اما مقادیر زیاد کافئین و سایر محرک ها می توانند عوارض جانبی بسیار بدی داشته باشند.

کاهش وزن غیر محرک به چه معناست؟

هنگامی که از یک محرک چربی سوز حاوی کافئین، تئوبرومین یا سایر محرک ها استفاده می کنید، عملکرد ذهنی و فیزیکی بدن خود را از طریق محرک افزایش می دهید.

با این حال، استفاده از محرک‌ها برای افزایش متابولیسم بدن می‌تواند باعث اختلالات خواب، تپش قلب، سردرد، عصبی شدن و مجموعه‌ای از عوارض و شرایط دیگر شود.

کاهش وزن غیر محرک به معنای افزایش چربی سوزی و متابولیسم بدن به طور طبیعی بدون عوارض جانبی مضر محرک ها است. به خاطر داشته باشید که هیچ چربی سوزی بدون ورزش و رژیم غذایی سالم و کم کالری موثر نخواهد بود.

مزایای یک چربی سوز بدون محرک

چربی سوزهای بدون محرک که کار می کنند از یک فرمول تخصصی با مواد طبیعی برای دستیابی به همان نتایج چربی سوزی بدون تحریک بیش از حد سیستم شما با مقادیر بالای محرک های مضر استفاده می کند.

چربی سوزهای بدون محرک می توانند دمای بدن و انرژی شما را بدون افزایش ضربان قلب افزایش دهند. کافئین و سایر محرک‌ها می‌توانند به سرعت انرژی را به دنبال کاهش انرژی به شما بدهند، اما چربی‌سوزهای بدون محرک انرژی مداوم را در طول روز فراهم می‌کنند.

ترکیبات کلیدی چربی سوزهای بدون محرک

چندین تفاوت کلیدی در ترکیبات موجود در چربی سوزهای بدون محرک در مقایسه با چربی سوزهای دارای محرک وجود دارد، اما آنچه در لیست مواد موجود نیست مهمترین چیز است. در اینجا برخی از مواد اصلی چربی سوزهای بدون محرک آورده شده است.

عصاره چای سبز

عصاره چای سبز شکل غلیظی از چای سبز است که حاوی اپی گالوکاتچین گالات است که می تواند سنتز چربی را کاهش داده و تجزیه سلول های چربی را افزایش دهد.

فورسکولین

فورسکولین یکی از جدیدترین مواد تشکیل دهنده چربی سوز است و مطالعات ثابت کرده است که نه تنها درصد چربی بدن را کاهش می دهد بلکه می تواند به افزایش توده عضلانی نیز کمک کند.

کروم

کروم برای بدن شما برای تنظیم گلوکز و متابولیسم مناسب ضروری است. افزایش سطح گلوکز می تواند منجر به افزایش ذخیره چربی شود.

هیچ مکمل چربی سوز یا کاهش وزن جادویی وجود ندارد که بدون رژیم غذایی و ورزش مناسب، پوند را در یک شب از بین ببرد. اما یک چربی سوز قبل از تمرین می تواند به شما کمک کند در صورت استفاده صحیح سریعتر از رژیم غذایی و ورزش به تنهایی از شر چربی های سرسخت و پوندهای ناخواسته خلاص شوید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر