ابزار لیزر تیتانیوم خرید و استعلام قیمت دستگاه تیتانیوم سوپرانو ۲۰۲۲


لیزر یکی از ابزارهایی است که برای اهداف مختلف استفاده می شود. یکی از مهمترین آنها از بین بردن موهای زائد بدن است. در گذشته از ابزارهای سنتی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شد. با ظهور تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای زائد، بسیاری از کلینیک های زیبایی بهترین ابزار لیزر موهای زائد را خریداری کرده اند، اما در حال حاضر لیزر تیتانیوم یکی از بهترین روش های رفع موهای زائد است. در بسیاری از کلینیک ها استفاده می شود. این دستگاه با داشتن تکنولوژی سه بعدی، از سه موج برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کند و پس از جمع آوری این سه موج در یک جا و روشن شدن آنها بر روی پوست، موهای زائد را به بهترین نحو از بین خواهید برد. در این مقاله به بررسی لیزر تیتانیوم می پردازیم.

توضیحات کلی لیزر با کیفیت سوپرانو تیتانیوم

اولین ویژگی غیرمعمول این دستگاه لیزر دو ابزار دستی مجزا است که در صورت استفاده همزمان یا جداگانه، کاملاً به حرفه ای بستگی دارد. علاوه بر این، طول موج این دستگاه متفاوت است و برای پوست های مختلف به خوبی کار می کند. شامل:

 • طول موج الکساندریت
 • طول موج دیود
 • طول موج آندیاگ

توجه به این نکته ضروری است که هر یک از این طول موج ها در دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس بخش زیادی از موهای زائد بدن را از بین می برد. از دیگر اجزای این لیزر می‌توان به تفنگ‌های بسیار عریض اشاره کرد که با هر عمل قسمت زیادی از موهای زائد را از بین می‌برد. برخی از مشخصات این ابزار شامل موارد زیر است:

 1. توان داخلی این دستگاه حدود ۳۰۰۰ وات است
 2. با حداقل ۵ برابر لیزر بالاترین کیفیت را ارائه دهید
 3. ظرفیت تولید لیزر تیتانیوم پلاس ۲۰۲۲ حدود ۱۲۰۰ وات است
 4. دستگاه دستی خنکی دارد
 5. دارای سایز ۱۵*۴۰ میلیمتر
 6. دارای سیستم عامل اندروید است

مزایای استفاده از لیزر تیتانیوم لیزری

بدیهی است که استفاده از ابزارهای مختلف لیزر مزایای زیادی دارد که در مورد لیزر تیتانیوم پلاس نیز صدق می کند. به طور کلی با توجه به اینکه این دستگاه دارای ویژگی های بهتری نسبت به دستگاه های مشابه است، ممکن است دارای مزایای غیرعادی زیر باشد:

۱. داشتن جاسوس آب

۲. توانایی غیرمعمول برای نفوذ و از بین بردن سریع موهای زائد

۳. داشتن ۲۰ میلیون اسلحه با عملکرد بسیار خوب

۴. داشتن صفحه نمایش بزرگ با سیستم اندروید

۵. دارای دستگاه خنک کننده تا دمای کمتر از ۲۰ درجه

۶. دارای دو فیلتر و دو اتصال است

۷. داشتن هندپیس های مختلف

۸. از چندین موج قوی برای انواع پوست استفاده کنید

۹. سیستم آب گردشی با پمپ های عالی داشته باشید

استفاده از این لیزر فقط برای از بین بردن موهای زائد نیست. اما می توان از آن برای اهداف دیگری مانند برداشتن ضایعات پوستی نیز استفاده کرد. مهم ترین ویژگی های این دستگاه لیزر به شرح زیر است:

 • بهترین محافظت: هر کسی که به لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن اهمیت می دهد، نگران این است که آیا استفاده از چنین دستگاه هایی عوارض جانبی دارد یا می تواند با خیال راحت از آنها استفاده کند. در پاسخ باید بگوییم که لیزر تیتانیوم پلاس ۲۰۲۲ با محافظت و کیفیت مناسب هیچ عارضه ای را به همراه نخواهد داشت. با این حال، می تواند باعث قرمزی پوست شود که بلافاصله از بین می رود.
 • مناسب برای انواع پوست: این دستگاه لیزر به دلیل استفاده از امواج متنوع برای انواع پوست به راحتی قابل استفاده است. در گذشته از دستگاه های لیزر فقط برای پوست های خاصی استفاده می شد، اما با ظهور لیزرهای تیتانیوم، این مشکل تا حد زیادی برطرف شد. این ابزار حذف موهای زائد را می توان به راحتی حتی برای از بین بردن زخم ها و سایر مشکلات پوستی استفاده کرد.
 • دارای سیستم خنک کننده: لیزر اغلب هنگام دویدن و از بین بردن موهای زائد بدن را تحت تأثیر قرار می دهد و می تواند باعث درد، خونریزی و غیره شود. اما دستگاه لیزر تیتانیوم با سیستم خنک کننده خود اثرات حذف موهای زائد را کاهش داده است. این امر به دلیل استفاده از سیستم خنک کننده پیشرفته برای این محصول است.

قدرت لیزرهای تیتانیوم سوپرانو سه بعدی برای از بین بردن موهای زائد

پلت فرم لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس به عنوان یک فناوری پیشرفته با قابلیت استفاده از هر ۳ طول موج در طول درمان، یکی از مزایای این فناوری به دلیل عملکرد منحصر به فرد هر طول، کسب نتایج عالی است.

پلت فرم لیزر سه طول موج تیتانیوم ۲۰۲۲ یک مرحله طراحی است که سه موج الکس، دیود و اندیگ را به طور همزمان ترکیب می کند تا عمق سلول های مختلف و همچنین ساختارهای آناتومیک فولیکول مو را تجسم کند.

به دلیل افزایش توانایی جذب و نفوذ به سه جهت مختلف، دارای خواص درمانی و سهولت مراقبت بالایی است. یکی دیگر از ویژگی های این پلت فرم با امنیت بالا، فناوری پیشرفته و خلاقانه حذف موهای زائد آن است.

تقریباً بدون درد است

🔰قابلیت استفاده برای انواع پوست (حتی پوست های رنگ شده)

🔰۳ امواج ترکیبی که انواع صحیح درمان را پوشش می دهد.

🔰 محافظت ثابتی دارد و دارای استانداردهای طلایی برای لیزر موهای زائد است.

جزئیات مهم در مورد خرید سوپرانو با کیفیت تیتانیوم و همچنین لیزر ۲۰۲۲

اگر در هر شرایطی (کلینیک، منزل و …) به ابزار لیزر تیتانیومی نیاز دارید، البته قبل از خرید باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید که در ادامه به مهم ترین آنها می پردازیم:

۱. به قیمت های مختلف لیزر نگاه کنید

۲. مشاهده ویژگی ها و مشخصات دستگاه لیزر

۳. به دستگاه لیزر اصلی یا تقلبی نگاه کنید

۴. به انواع محصولات و مدل های لیزر نگاه کنید

قیمت لیزر تیتانیوم

تعیین قیمت لیزر تیتانیوم با کیفیت به عوامل مختلفی بستگی دارد. البته برای مقرون به صرفه بودن این نوع دستگاه ها باید موارد مختلفی را در نظر گرفت. به طور کلی عوامل موثر بر قیمت دستگاه لیزر به صورت زیر دسته بندی می شوند:

 • نوسانات ارز
 • کیفیت دستگاه لیزر
 • اجزای تجهیزات لیزر
 • تعداد هندپیس های لیزری
 • نوع طول موج دستگاه لیزر
 • فناوری مورد استفاده در تجهیزات لیزری

چرا دستگاه لیزر تیتانیوم اینقدر همه کاره است؟

شاید شما هم جزو افرادی باشید که قصد خرید دستگاه لیزر تیتانیومی را دارید و زمانی که به شرکت های مختلف می روید با کلمات گیج کننده و گیج کننده ای مواجه شوید که واقعا انتخاب را برای شما سخت می کند. فقط متوجه می شوید که تجهیزات لیزر SOPRANO TITANIUM متفاوت است و ممکن است محصولات این دو شرکت از نظر عملکرد متفاوت باشد که ممکن است باعث اختلاف قیمت شود. دلیل اصلی تولید این نوع تجهیزات لیزری توسط شرکت های مختلف در داخل و خارج از کشور است که باعث اختلاف قیمت شده است.

خرید تیتانیوم پلاس از شرکت لیزر تجهیز گستر

حال با توجه به مطالب این مقاله اگر به ابزار لیزر تیتانیومی نیاز دارید کافی است از یک مرکز معتبر در این زمینه استفاده کنید. برای این کار توصیه می کنیم از شرکت توسعه تجهیزات لیزر استفاده کنید. شرکتی با سالها تجربه در این زمینه خدمات ارزنده ای را به کلینیک های تخصصی پوست و مو ارائه می دهد. به طور کلی برای خرید دستگاه لیزر پلاس تیتانیوم از این تاسیسات کافی است با استفاده از روش های ارتباطی ارائه شده با مشاورین این مجموعه تماس بگیرید. نکته دیگر این است که قیمت را می توان به صورت مرحله ای انجام داد و از دیگر مزایای استفاده از شرکت تجهیزات لیزر می توان به کیفیت خوب محصول و همچنین قیمت مناسب تجهیزات لیزر اشاره کرد.