اتحاد پرسپولیس و استقلال علیه صدا و سیما و گروه های صنعتی!


سرمربی استقلال می گوید برای گرفتن حق پخش تلویزیونی برنمی گردد.

سرمربی استقلال می گوید برای گرفتن حق پخش تلویزیونی برنمی گردد.

به گزارش ایسنا، مصطفی آجورلو درباره بازگشایی توکن مستقل در بازار مبادلات پایه گفت: انصافا اگر آقای قربان زاده نبود این تغییر اتفاق نمی افتاد. قرارداد اجرا ایجاد شد و ۷-۸ ماه تلاش شد. اتفاق بزرگی رخ داده و از اهالی فوتبال تشکر می کنیم. امروزه این دو گروه عمده شفاف هستند و مردم می توانند سهام گروه را از طریق بورس خریداری کنند. اگر شجاعت این تصمیم نبود، مشکلات باقی می ماند. امروز ما برنده دو قله برنده شده در بورس هستیم و این آغاز ۳۰ میلیون نفر است.

وی ادامه داد: ما وارد عرصه ای شده ایم که شاید کمتر مدیری چنین اقدامی انجام دهد. در ۱۶ گروه، ما دو گروه مسائل خود را آشکار کردیم. ما باید شروع به تجدید خود کنیم. برخی می گویند چرا این گران است و چرا ارزان است؟ خب بازار همینه ۵ سال دیگر ثروتمندتر می شویم و می توانیم بازیکنان بهتری بخریم. این فوتبال حرفه ای است.

گفتی امکان ندارد ۱۰۰۰ صفحه گزارش به AFC بفرستیم و صادق نباشیم؟ متوجه شد: تمام شیعیان وفاداری است. ما نباید چیزی بگوییم که درست نیست. به اولین مجری کشور جناب آقای رئیسی تبریک می گویم. وزیر اقتصاد، ورزش و دادگستری با موافقت وی تصمیم به اجرای این قانون گرفت. مهمترین رویدادها تصمیم گیری است. مسئولانی که ما را قضاوت می کنند، امروز ما دو راه می رویم. راه فوتبال حرفه ای راه ماست.

آجورلو با تاکید بر اینکه یکی از ارکان مهم فوتبال حق پخش است، تصریح کرد: مگر می شود استادیوم را اجاره کنیم و دوربین هایمان را ندهیم؟ ما با پخش زنده مشکلی نداریم اما صاحب محتوای فوتبالی تولید پرسپولیس و استقلال. صدواسیما برای برنامه شادونه قدیمی چقدر هزینه می کند؟ وقتی ساعت ها در رادیو برنامه تولید می کنیم صاحبان این گروه ها حق ندارند؟ تا دیروز می گفتند تیم ملی است اما الان نیست. ۳۰۰۰۰۰ نفر واجد شرایط هستند. هر وقت شورای امنیت ملی تصمیمی می گیرد ما حقیر هستیم. ما را در تلویزیون مسخره می کنند، چرا مملکت شما اینگونه است؟ خوب پول ما را بده آیا گرفتن حق علیه نظام است؟ من با سیستم مالی فاسدی که ایجاد شده مخالفم. من مردم را در مقابل نظام قرار نمی دهم، ما همه نظام هستیم. ما با احترام می گوییم که یک بازی زنده را پخش می کنیم، اما برنامه تولید چطور؟ شما مشتری خود را تبلیغ می کنید اما مشتری استقلال نه؟ این یک حق انسانی است.

وی ادامه داد: ما نمی توانیم یک قدم به سمت انقلابی گری برداریم. می خواهم عمر جهادی من با شهادت تمام شود. آمده ام برای حقوق بشر گردنم را پاره کنم. ما یک نظام هستیم و یک انقلاب هستیم. ما دعا می کنیم چرا می گویید خلاف حکومت است؟ صدا و سیمای جمهوری اسلامی مال همه ماست اما من حقم را می گیرم. ۱۰۰۰ میلیارد از ما در آنجا گیر کرده ایم. ۹ میلیون دلار پول پادوانی را از کجا بیاورم؟

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در این جلسه گفت: کارهای بزرگی که خصوصی سازی انجام داد یکی از کاغذهای طلایی دولت است. سال هاست که خبر تسلیم پرسپولیس و استقلال را می شنوم اما این دولت کارش را کرده است. کار خوبی انجام شده که از قبل به فکر اداره باشگاه بدون توجه به خصوصی بودن هستیم. این گروه بدهی های زیادی داشت و تلاش هایی برای پرداخت بدهی ها انجام شد و امروز بیشتر بدهی ها پرداخت شده است. هیچ کاری مشکل پرسپولیس و استقلال را ندارد. این ابتکار به ما اجازه داد تا بدهی را به صفر برسانیم. شاید در ۴۰ روز گذشته حدود ۴۰ میلیارد تومان بدهی را پرداخت کرده ایم، جلسه ای هم با سازمان امور مالیاتی داشتیم تا انشالله برای رفع مشکلات چاره ای بیندیشیم. امیدوارم روزی پرسپولیس به سمت برنامه ریزی و ساخت ورزشگاه برود.

وی ادامه داد: می گفتند باشگاه پرسپولیس و استقلال متعلق به دولت است اما امروز باید از حقوق سهامداران دفاع کنیم. این مسئولیت ماست و باید حق خود را بگیریم. تمامی فیلم های تولید شده پولی هستند. این فیلم به صورت آنلاین پخش می شود اما محتوا و چند ساعت پخش برنامه را ارائه می دهیم. خود مسئولین باید بیایند و به ما بگویند که حق به ما بدهکار است و باید پرداخت کنیم. به جای اینکه فیلم را از خارجی ها بخرند، امیدوارم بیایند و هزینه تولید محتوای ما را بدهند.