اتفاق جالب در رختکن استقلال / مرکز معاینه داوران با موضوعی خاص; چرا برای ما اشتباه است؟


همه بازیکنان و اعضای کادر فنی از شرایط بازی با آلومینیوم عصبانی بودند و خوشحال نبودند که در شرایط خوب دو امتیاز خانگی را از دست بدهند. در این بین بازیکنان زیادی با خسرو حیدری درباره اشتباه داور صحبت می کردند و بازیکنان خارجی استقلال هم معتقد بودند که داور باعث از دست رفتن امتیاز تیمشان شده است.

تشریح مستقیم بازی باشگاه فوتبال خوزستان و تکرار چندین اتفاق کثیف در محوطه ۱۸ قدمی آن باشگاه از جمله مواردی بود که بازیکنان استقلال در اتاق آزادی گفتند و به آن اعتقاد داشتند. چرا باید تمام اشتباهات داوران برای تیم استقلال ضرر داشته باشد؟ با تمسخر گفتند: چطور یکی از این اشتباهات در مورد ما اتفاق نمی افتد تا لااقل خوشحال باشیم که حجت به نفع ما بوده است.

اتفاق جالب در رختکن استقلال / مرکز معاینه داوران با موضوعی خاص;  چرا برای ما اشتباه است؟

در دقیقه ۶۲ بازی استقلال و آلومینیوم ضربه محمد محبی به سمت دروازه با برخورد به بازوی اسمارت مدافع آلومینیوم تبدیل به گل نشد. در عوض تمامی بازیکنان استقلال به سمت وحید کاظمی داور مسابقه رفتند و از او خواستند که خطای پنالتی را اعلام کند اما به دلیل برخورد توپ با دست در محوطه، داور با ضربه پنالتی موافقت نکرد. اعضای کادر فنی استقلال نیز پس از پایان بازی اعتراض کردند.

در نهایت این موقعیت ها و این بحث ها باعث شد که فضای رختکن استقلال بیشتر شبیه به اتاق تحلیل مشکلات بازیکنان کشورمان باشد تا رختکن تیم.بازی!