اجرای طرح جمع آوری کودکان موفقیت آمیز نبوده است


مدیرعامل سازمان بهزیستی، خدمات و مشارکت اجتماعی استان تهران:

یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ – ۱۸:۵۲

کداک کار - کدکان کار

تهران (پانا) – مدیرعامل سازمان بهزیستی، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهر تهران گفت: ۳۲ طرح جمع آوری کودکان در شهر تهران انجام شد اما نتیجه ای نداشت، زیرا در این طرح ها هدف فقط جمع آوری بود. آنها و نه برای جذب آنها.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهر تهران، احمد احمدی صدر در مراسم افتتاحیه مرکز خدمات عمومی در حرم مطهر امام خمینی (ره) گفت: از همه بزرگوارانی که دغدغه مند هستند تشکر می کنم. در مورد خدمت به مردم و امکان تأسیس بیست و هفتمین مرکز خدمات عمومی کلانشهر تهران در جوار حرم امام راحل (ره). خداوند در قرآن می فرماید که ما به شما سه چیز می دهیم. استصحاف به معنای پادشاهی، حافظ پس از خوف است و سوم اینکه ما ایمان شما را گسترش می دهیم و خداوند از ما می خواهد که ایمان بیاوریم و عمل صالح انجام دهیم و بالاترین مصداق عمل صالح، خدمت به مردم است.

احمدی صدر افزود: شهرداری تهران امروز این شعار و این فعالیت را دارد و افتخار خدمت به مردم را دارد و ما مفتخریم که صبح از خواب بیدار می شویم و به مردم خدمت می کنیم. تا زمانی که می خواهیم بچه های کار را جمع کنیم که بگوییم خوب کار کرده اند، بچه کار نداریم، نمی رسیم، اما وقتی به بچه کار با این دید نگاه می کنیم که روزی به جایی می رسد. او را دانشمند، قهرمان ورزشی و حتی در جایگاه شهدای امروز می بینیم.زمان ارث.

مدیرعامل سازمان بهزیستی، خدمات و تعاون اجتماعی شهر تهران با بیان اینکه ۳۲ بار در شهر تهران طرح جمع آوری کودکان انجام شد، گفت: اما نتیجه ای حاصل نشد، گفت: چرا در این پروژه ها هدف فقط جمع آوری بود. نه برای جذب آنها، به همین دلیل نتیجه ای حاصل نشد.

وی ادامه داد: اگر سازمان خدمات اجتماعی به مردم خدمات نمی دهد درب آن را ببندید. همه را خودم می بندم. در اینجا به معنای کارمند یک گروه ستمدیده و ارائه خدمات است. ما در راه آهن، ایستگاه های مسافربری، بهشت ​​زهرا(س) و حرم امام(س) یک مرکز اجتماعی برای ارائه خدمات و نگهداری آسیب دیدگان ایجاد کرده ایم. اینها خانواده ما هستند. پایه های خدمات بهزیستی پایه های بسیج است و هر دو در مسیر خدمت به مردم و تلاش برای عظمت اسلام و انقلاب هستند.

محمدجواد تاجیک، مدیرعامل سازمان بهشت ​​زهرا(س) نیز در این دیدار گفت: در جلسه در خدمت تولیت محترم حرم حضرت امام (رحمت الله علیه)، ارتباط بودیم. این بود که اینجا عده ای به امام محروم پناه می برند و وظیفه همه ماست که بهترین خدمت را به آنها داشته باشیم. آنچه در مکتب شهدا و ائمه اطهار(ع) آموختیم چیزی جز این نیست که خداوند متعال اکنون افرادی را مطرح می کند و عظمت می بخشد که به نیازمندترین، نیازمندترین و آسیب دیده ترین افراد جامعه خدمت کرده اند. آنچه امروز اتفاق افتاده ایجاد بستری برای درمان آسیب دیده ترین افراد جامعه است که وظیفه همه ماست و امید است بتوانیم با کمک خود به این هدف بزرگ دست یابیم.