احتمال درگیری پرسپولیس و بایرن مونیخ در تهران!


اگرچه گفته می شود تیم مورد نظر پرسپولیس برای جدایی سیدجلال منچسترسیتی است اما در این بازی بایرن مونیخ هم پیشنهاد می شود.

اگرچه گفته می شود تیم مورد نظر پرسپولیس برای جدایی سیدجلال منچسترسیتی است اما در این بازی بایرن مونیخ هم پیشنهاد می شود.

به گزارش خبروشی، سیدجلال حسینی پس از پایان لیگ بیست و یکم تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفت و کار خود را به عنوان مربی در پرسپولیس آغاز کرد. باشگاه پرسپولیس قصد داشت تا قبل از شروع فصل جدید لیگ برتر دیدار خداحافظی کاپیتان خود را مقابل ملوان برگزار کند که با بیانیه باشگاه سرخپوشان شهر ملوان از ادامه بازی انصراف داد.

رضا درویش دوشنبه شب در برنامه فوتبال تاپ از احتمال برگزاری یک مسابقه بزرگ برای جدایی سیدجلال خبر داد و گفت: ممکن است یک بازی خارج از خانه با تیمی «خیلی خیلی خیلی» برگزار کنیم، آنها هم داوطلب شدند. برای انجام این کار. بازی آن تیم جزو چهار تیم برتر جهان است و اگر بازی در فیفادی برگزار شود، بازی برای سیدجلال خواهد بود و اگر نه، ما در تلاشیم تا حریف دیگری پیدا کنیم. این در حالی است که درویش نامی از این تیم نبرده و مشخص نیست کدام یک از چهار تیم برتر جهان، تیمی است که می خواهد با پرسپولیس بازی کند.

بعد از صحبت های درویش گفته شد که تیم مورد نظر منچسترسیتی است چرا که شرکت نقل و انتقالاتی که لوکادیا پرسپولیس را آورده با گواردیولا قرارداد دارد و این شرکت پیشنهاد برگزاری بازی با منچسترسیتی را داد.

با این حال امروز گزینه دوم برای خداحافظی سیدجلال مطرح شد. شرکتی که در دسامبر ۲۰۰۴ بایرن مونیخ را برای خداحافظی عابدزاده به تهران آورده بود، اعلام کرد که قصد دارد بار دیگر باواریایی ها را به تهران بیاورد و این بار برای خداحافظی سیدجلال حسینی.

این شرکت اعلام کرد که بایرن مونیخ در تعطیلات نیم فصل بوندسلیگا به منطقه خلیج فارس و احتمالا امارات سفر خواهد کرد و ممکن است با مذاکره این باشگاه را به ایران بازگرداند.