احمد خاتمی: دشمن سازمان ملل برای دیدار با رئیسی مسابقه داده بود / میلیون ها نفر برای حمایت از پلیس به پا خاستند – پایگاه خبری مدارا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; حجت الاسلام سید احمد خاتمی امشب در مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری(ع) در جمع مردم کاشان گفت: امام عسکری(ع) در بیانات خود فرمودند که بین مشیه و من اول سه اختلاف وجود دارد. برای آنها راهی یافتند و آنها بر راه مستقیم هستند و مستقیم راه می روند.

وی همچنین گفت: ملت ما به ولی فقیه دل دادند و از حمدالله عزت گرفتند و میلیون ها دل را با خود بردند، در حالی که امام راحل (ره) در بیانات خود فرمودند از ولی فقیه حمایت کنید تا آسیبی به کشور وارد نشود.

امام جماعت موقت کاشان گفت: در این مکان واقعی دشمنان و بیگانگان یکی پس از دیگری شرارت می کنند که ولی فقیه جمهوری اسلامی را به استقلال رساند در حالی که قبل از آن ایران استقلالی نداشت و تصمیمات سیاسیون. این کشور بر اساس سیاست های آمریکا تأسیس شد و دستورات آن پذیرفته شد.

وی با بیان اینکه به لطف خداوند ۴۳ سال است که مردم طعم استقلال را چشیده اند، گفت: ایران با رهبر ایران مستقل شد، زمانی که مردم در زمان پهلوی و قبل از آن تحقیر شدند.

خاتمی با بیان اینکه عزت در سایه این انقلاب متولد شد، تصریح کرد: در هر جنگی قبل از دفاع مقدس، ایران بخشی از خاک خود را از دست داد، اما دفاع مقدس، جنگ هشت سال طول کشید، اما بخشی از کشور. جمهوری اسلامی در اختیار دشمن قرار گرفت.

وی تاکید کرد: پهلوی زمین را ملک خود می دانست، اما امروز روستاهای ۲۰ خانواری یا کمتر دارای امکانات اولیه برق، آب و گاز هستند، حتی برخی از آنها ابزارهایی مانند اینترنت دارد، اما شبکه های خارجی هدفشان تفرقه انداختن مردم است. و این وقایع اخیر چهارمین تلاش افراد با دیدگاه ایران اسلامی بوده است.

یکی از اعضای شورای خبرگان رهبری ضمن اشاره به شکست دشمنان از جهات مختلف، افزود: تجمعات گسترده نماز جمعه در شهرهای مختلف باعث شده دشمنان در برنامه های خود شکست بخورند در حالی که ما متوجه اقتصاد و اقتصاد هستیم. . مشکلات اجتماعی اما وقتی پای دین می آید همه می آیند پای میدان و یک صدا می گویند ما همه سرباز خامنه ای هستیم، فرمان خامنه ای را اطاعت کنید.

وی با بیان اینکه مردم قدرت هر سیستمی هستند، گفت: عده ای جزء حزب بد هستند و هر جا باد می رود به همان سمت می روند و آنچه ناراحت کننده است این است که هرج و مرج این بار جوانان زیر بار رفته بودند. ۱۸ تا ۲۵ سال

خاتمی با بیان اینکه افرادی که با واسطه یا مستقیم پول می گیرند، انقلاب را یک روزه باور نکردند و نیاوردند، گفت: فقرا کسانی بودند که به دلیل استفاده ابزاری از جوانان و ادامه دادن به آنها بازی می کردند. روز عهد می گریزند و آنها را می گیرند.

وی ضمن بیان سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: ایشان به درستی فرمودند که این افراد باید مجازات شوند و دشمنان باید اخلاق حسنه داشته باشند که درس عبرتی برای آیندگان خواهد بود تا آنها دانستن که دیگر این اشتباهات را تکرار نکنیم

امام جمعه موقت تهران ضمن تاکید بر نو بودن قرآن و برائت و طهارت اهل بیت تاکید کرد: وظیفه برخی افراد مبارزه با حق و جلوه دادن باطل است. ما نباید چپ و راست داشته باشیم و ببینیم امام در کدام سمت است و آن طرف راه برویم.

وی افزود: در منطقه قابل مشاهده همه مشاهده کردند که اغتشاش گران پلیس را مورد ضرب و شتم قرار می دهند و از الفاظ نادرست استفاده می کنند، در حالی که زمانی در جریان اغتشاشات تلفن های همراه معترضان مفقود شده بود و پس از این حادثه به پلیس مراجعه کردند. موبایلشون رو پیدا کن..

خاتمی با بیان اینکه توهین هایی که در این مدت صورت گرفته هرگز وجود نداشته است، گفت: احترام مردم به پلیس نیز بی سابقه بود، این بار به گونه ای که میلیون ها نفر از مردم ایران به حمایت از پلیس برخاستند.

یکی از اعضای شورای رهبری گفت: شکی نیست که اغتشاشات ربطی به آمریکا و رژیم صهیونیستی داشته است، هرچند برخی از مردم از آن متنفرند، زیرا این تماس از سوی سربازان آمریکایی داده شده و آنها پول گرفته اند و برخی جوانان نیز در دانش رشد نکرد آنها به عنوان ابزار مورد استفاده قرار می گرفتند، در حالی که مخالفان مخالف اسلام بودند.

وی با بیان اینکه مسلمانان مساجد و امامزاده ها را نمی سوزانند، تصریح کرد: مسلمان چادر زن مسلمان را نمی کشد و این کار را رضاخان قلدر انجام می دهد و از سوی دیگر به دلیل آتش زدن پرچم با مردم مخالف بودند. جمهوری اسلامی و بیش از ۸۰ دستگاه آمبولانس و بیشتر از ۱۰ دستگاه آمبولانس را به آتش کشیدند.

خاتمی با بیان اینکه بسیاری از بانک ها تخریب و سوخته است، تاکید کرد: قرارگاه معاند در سال ۱۳۶۷ با همه اعضایش به گونه ای تشکیل شد که دشمن اصلی این ملت، آمریکا بود که با انقلابیون و مسئولان یکی شد. . دولت صهیون در سخنان خود اعتراف کرد که آشوبگران سربازان آنها بودند.

وی درباره کشته شدن ۱۷ هزار نفر توسط منافقین افزود: امروز در دادگاه مصلحت نظام رئیس قوه قضائیه فوت این خانم را گفت در حالی که این داستان ریاکاری و رهبر معظم انقلاب است. او بارها هشدار داده است که دشمن خواهان شورش است.

امام جماعت موقت تهران در خصوص تحلیف دولت سیزدهم گفت: نمی خواهند مردم آرامش ببینند، دشمن مصمم است پیشرفت ایران را کاهش دهد اما در سازمان ملل برای دیدار با آیت الله مسابقه می دهند. رئیسی.”

وی بیان کرد: باید به سران اغتشاشات مجازات مناسب داده شود و یکی از مجازات های مناسب پرداخت خسارات وارده به اموال بیت المال توسط سران اغتشاشات است.

خاتمی تصریح کرد: در شرایطی که دشمن شکست خورده و دستورات رهبر معظم انقلاب درس عبرت بوده باید با سران اغتشاشات برخورد قاطع کرد و اگر برگردند مردم دوباره می آیند و در کنارشان می ایستند. انقلاب و اقتدار قانون تا آخرین انسان و آخرین روح.