ارائه دهنده هیبریدی Homeward با ۲۰ میلیون دلار برای تمرکز بر مراقبت های بهداشتی روستایی راه اندازی می کندارائه دهنده مراقبت های هیبریدی روستایی Homeward روز دوشنبه با سرمایه گذاری ۲۰ میلیون دلاری جنرال کاتالیست راه اندازی شد.

این استارت آپ به رهبری دامپزشکان شرکت مدیریت مراقبت های مزمن هدف لیوونگو بهبود دسترسی به مراقبت های اولیه و تخصصی در جوامع روستایی است که در ابتدا بر سلامت قلب متمرکز بود.

Homeward از مراقبت مجازی و حضوری استفاده خواهد کرد. خدمات بهداشت از راه دور و نظارت از راه دور آن به جای پهنای باند به شبکه های سلولی متکی خواهد بود که می تواند در مناطق روستایی سخت تر پیدا می شود. مراقبت های حضوری از طریق واحدهای سیار که می توانند بیماران را در خانه خود ویزیت کنند، ارائه می شود.

این شرکت همچنین با بیمارستان ها و پزشکان محلی همکاری خواهد کرد و در صورت لزوم بیماران را به این ارائه دهندگان می فرستد. برای شروع، این شرکت قصد دارد با برنامه های Medicare Advantage منطقه ای برای ارائه این خدمات شریک شود.

دکتر هوموارد برای ارائه مراقبت های با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای افرادی که در جوامع روستایی زندگی می کنند با استفاده از مدلی که برای رفع نیازهای منحصر به فرد آنها طراحی شده است ایجاد شده است. جنیفر اشنایدر، مدیرعامل هوموارد در بیانیه ای گفت.

ما بر این باوریم که با ترکیب فناوری با کاربرد آسان، ارائه مراقبت مبتنی بر شواهد، خدمات در خانه و جامعه، و همسو کردن مدل مراقبت با مشوق‌های مناسب، اولین کسی خواهیم بود که رویکرد جدیدی را ارائه می‌کنیم. مراقبت با کیفیتی را ارائه می دهد که همه سزاوار آن هستند – مهم نیست در کجا زندگی می کنند.”

چرا مهم است

ارائه مراقبت در مناطق روستایی یک نقطه دردناک برای سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است. بر اساس CDC، ساکنان روستایی آمریکایی نرخ سیگار کشیدن، فشار خون بالا و چاقی بالاتری دارند و زمان سفر طولانی‌تری برای مراقبت‌های اورژانسی و تخصصی دارند. مطالعه‌ای که سال گذشته در JAMA Network Open منتشر شد، نشان داد که در دو دهه گذشته، اختلاف در مرگ‌ومیر با سن بین گروه‌های روستایی و شهری بدتر شده است.

در همین حال، ۱۸۱ بیمارستان روستایی از سال ۲۰۰۵ تعطیل شده اند. بر اساس یک ردیاب توسط مرکز تحقیقات خدمات بهداشتی Cecil G. Sheps در دانشگاه کارولینای شمالی. ۱۹ دانشگاه تنها در سال ۲۰۲۰ در بحبوحه همه‌گیری کووید-۱۹ بسته شدند که بالاترین تعداد از زمان شروع تعطیلی دانشگاه است.

روند بزرگتر

تیم اجرایی Homeward دارای چندین رهبر سابق لیوونگو، از جمله آمار کندال، مدیر ارشد تولید سابق لیوونگو، اکنون یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت هوموارد است. دکتر. بیمال شاه، افسر ارشد سابق پزشکی، که به عنوان افسر ارشد عملیات خدمت خواهد کرد. و برایان وندنبرگ، مشاور عمومی سابق انجمن پزشکی آمریکا و لیوونگو، که به عنوان افسر ارشد اداری و مشاور عمومی می‌پیوندد.

اشنایدر، مدیرعامل این شرکت، قبلاً رئیس لیوونگو بود. شرکت بزرگ مدیریت مراقبت های مزمن با غول بهداشت از راه دور Teladoc Health ادغام شد قرارداد ۱۸.۵ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۰.

دکتر. آرون فریدکین، معاون ارشد سابق تحول در ارائه مراقبت در Blue Cross Blue Shield میشیگان، به عنوان مدیر ارشد درآمد خدمت خواهد کرد.

اگرچه Homeward بر مناطق روستایی متمرکز است، استارت آپ های ارائه دهنده دیگری نیز وجود دارند که رویکرد ترکیبی برای ارائه مراقبت های بهداشتی ارائه می دهند. Carbon Health در سال گذشته چندین خرید انجام داد، از جمله a پلت فرم مراقبت از دیابت، یک شرکت نظارت بر بیمار از راه دور و زنجیره ای از کلینیک های مراقبت فوری.

یکی از پزشکان، یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه، آن را جمع آوری کرد Iora Health سال گذشته متمرکز بر سالمندان بود و محصول مدیریت مراقبت های مزمن خود را راه اندازی کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر