ارج نهادن به شبکه پزشکی بهداشت آلکاراما – سانتا کروز، گروه پزشکی مرسی برای ارائه خدمات مراقبت از بیمار با کیفیت بالا و مقرون به صرفه


شبکه پزشکی دیگنیتی – سانتا کروز و گروه پزشکی دیگنیتی سلامت مرسی دو تن از معدود سازمان‌های پزشکی در کالیفرنیا بودند که جایزه سال ۲۰۲۱ را برای برتری در مراقبت‌های بهداشتی، بالاترین افتخار کالیفرنیا برای سازمان‌های ارائه‌دهنده، از انجمن مراقبت‌های بهداشتی یکپارچه (IHA) دریافت کردند. بهترین عملکرد در کیفیت بالینی، تجربه بیمار و معیارهای هزینه.

IHA. جایزهیکی از مؤلفه‌های کلیدی برنامه سراسری IHA “Align. Measure. Performance. (AMP)” در سراسر ایالت، جایزه تعالی بهداشت و درمان به سازمان‌های ارائه‌دهنده اعطا می‌شود که ۵۰ درصد برتر را در هر سه حوزه کلیدی AMP ارائه می‌کنند: کیفیت بالینی، تجربه بیمار، و هزینه کل. اهمیت دادن.

استفان مگی، دکتر، رئیس گروه پزشکی سانتا کروز، گفت: «به شبکه پزشکی دیگنیتی سلامت – تیم سانتا کروز برای دریافت این افتخار بزرگ تبریک می‌گوییم. “این جایزه نشان دهنده تعهد ما به ارائه مراقبت هماهنگ و با کیفیت بالا است به گونه ای که سلامت بیماران ما را بهبود می بخشد و همچنین هزینه کلی مراقبت را برای کسانی که به آنها خدمت می کنیم کاهش می دهد.”

برای اندازه گیری، تنها ۲۱ سازمان از نزدیک به ۲۰۰ سازمان پزشک در سراسر ایالت شرکت کننده در برنامه AMP، معیارهای عملکرد جایزه بهداشت و درمان ۲۰۲۱ را بر اساس نتایج اندازه گیری ۲۰۲۰ AMP دریافت کردند. این جایزه در ۳ نوامبر در نشست سالانه سهامداران IHA ارائه شد.

آلن شاتزل، DO، MBA، مدیر عامل گروه پزشکی مرسی، گفت: “ما مفتخریم که این جایزه معتبر را به دلیل کار مداوم خود برای ارائه تجربیات مراقبت های بهداشتی استثنایی و مقرون به صرفه به بیماران خود در کالیفرنیا دریافت کنیم.”

جایزه تعالی مراقبت بهداشتی جزء کلیدی برنامه AMP سراسری IHA است که از رویکردی منصفانه و شفاف برای اندازه گیری استفاده می کند و بر ایجاد استانداردهای جامع و ارزیابی معتبر از عملکرد گروه های پزشکی، انجمن متخصصین مستقل و پاسخگو متمرکز است. سازمان های مراقبت در سراسر برنامه های بهداشتی کالیفرنیا. .

رئیس و مدیر عامل IHA، جف راید اوت، MD، عملکرد فوق‌العاده را ستود و گفت: «IHA به شناسایی سازمان‌های ارائه‌دهنده‌ای که واقعاً راه را به سمت مراقبت با کیفیت بالا، مقرون‌به‌صرفه و بیمار محور پیش می‌برند، افتخار می‌کند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AMP و IHA، لطفا اینجا را کلیک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر