استارت‌آپ RPM Athelas 132 میلیون دلار افزایش می‌دهد که بودجه سلامت دیجیتال بیشتر استشرکت نظارت بر بیمار از راه دور آتلاس در دو دور سرمایه گذاری ۱۳۲ میلیون دلار به دست آورد و به عنوان یک استارت آپ تک شاخ با ارزش ۱.۵ میلیارد دلار به دست آورد.

یکی از دورهای تامین مالی توسط General Catalyst و Tribe Capital رهبری شد. سایر شرکت کنندگان عبارتند از Sequoia Capital، Y Combinator، Greenox، Human Capital و Seed Capital.

محصول اصلی آتلاس، آتلاس وان، از یک نیش انگشت برای خونگیری و به اشتراک گذاری معیارهایی مانند شمارش گلبول های سفید با ارائه دهندگان استفاده می کند. این دستگاه همچنین یک دستگاه اندازه گیری قند خون، کاف فشار خون، ترازو و ردیاب دارو ارائه می دهد.

آتلاس در نشان دادن تاثیری که RPM می تواند در کمک به ارائه دهندگان خدمات رسانی به بیماران مزمن خود در خانه هایشان داشته باشد، پیشرفت ثابتی داشته است. مجموعه نرم افزاری، خدمات و سخت افزار یکپارچه آنها برای خدمات دهی به ده ها هزار بیمار استفاده می شود، و این شرکت همچنین همینت تنجا، شریک مدیریت جنرال کاتالیست، در بیانیه‌ای می‌گوید: «آماده است که در این رده پیشرو باشد.» تنجا در هیئت مدیره آتلاس نیز خدمت خواهد کرد.


لیگکه بستری را برای کمک به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی و شرکت‌های سلامت مصرف‌کننده در ساخت ابزارهای دیجیتالی فراهم می‌کند، ۹۵ میلیون دلار بودجه سری C جمع‌آوری کرده است.

این دور توسط TDM Growth Partners با مشارکت Workday Ventures و سرمایه گذاران موجود رهبری شد. این استارتاپ گفت که این دور کل افزایش را به ۲۰۵ میلیون دلار می رساند.

لیگ گفت که از سرمایه برای گسترش سیستم عامل Health OS، محصول اصلی خود به عنوان یک سرویس، استفاده خواهد کرد. سری B راند دو، که در سال ۲۰۱۸ برداشته شد، ۶۲ میلیون دلار کانادا به ارمغان آورد.

“با حمایت سرمایه گذاران پیشرو پلت فرم، پیشنهادات PaaS League به عنوان یک زیرساخت دیجیتالی واقعی برای ایجاد تجارب مصرف کننده جامع مراقبت های بهداشتی قرار می گیرد. ارائه دهندگان، پرداخت کنندگان، شرکای سلامت مصرف کننده و کارفرمایان از پلت فرم لیگ برای ایجاد برنامه های منحصر به فرد و متمایز استفاده می کنند که تغییر می دهد. مراقبت های بهداشتی از مدیر عامل و موسس شرکت در بیانیه ای گفت که ترکیبی از راه حل های نقطه ای متفاوت برای یک تجربه منسجم فقط کار می کند.


بستر هماهنگی مراقبت از سرطان جاسپر هلث در دور سری A که توسط جنرال کاتالیست رهبری می شد، ۲۵ میلیون دلار به دست آورد.

سایر شرکت کنندگان در این تور عبارتند از Human Capital، W Health Ventures، Redesign Health و ۷wireVentures. این استارت آپ قصد دارد از بودجه سری A برای گسترش تیم های فروش و عملیات خود، بهبود پلت فرم خود و سرمایه گذاری در تحقیقات استفاده کند.

آدام پلگرینی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Jasper Health، در بیانیه ای گفت.

“تیم ما به طور باورنکردنی به شتاب تجاری که در سال گذشته دیده‌ایم افتخار می‌کند، و ما با داستان‌های خارق‌العاده‌ای که از اعضای خود می‌شنویم به رشد ادامه می‌دهیم. ما پلتفرم را ساختیم. نتایج را نشان داده‌ایم. اکنون زمان آن است که جاسپر را از طریق مشارکت با شرکت های بزرگ به میلیون ها نفر دیگر برسانیم.”


یک پلت فرم مجازی برای مراقبت های تخصصی Summus Global روز سه‌شنبه اعلام کرد که سرمایه‌گذاری استراتژیک ۲۲ میلیون دلاری را توسط میچل رالیس، موسس و رئیس کمیته اجرایی Danaher Corporation و بنیاد گلن استون آورده است.

سرمایه گذاری کمتر از یک سال پس از یک ۲۱ میلیون دلار در دور دوم، افزایش کل شرکت را به ۵۰ میلیون دلار رساند. این کشور قصد دارد از این پول برای رشد استفاده کند، از جمله برای بهبود سفرهای مراقبت از بیمار خاص.


مستقر در لندن زتا ژنومیکس ۲.۵ میلیون پوند (۳.۴ میلیون دلار) سرمایه اولیه را از Nina Capital، APEX Medical و Cambridge Enterprise جذب کرده است.

اسپین آف دانشگاه کمبریج پلتفرم XetaBase را توسعه داده است که به محققان امکان ذخیره، دسترسی و مطالعه داده های ژنومی و بالینی را می دهد. زتا با افتتاح دفاتر خود در اسپانیا و ایالات متحده از این بودجه برای افزودن شراکت استفاده خواهد کرد. این استارت آپ همچنین قصد دارد تیم خود را گسترش دهد.

“Zetta Genomics در حال تجسم مجدد داده ها برای ارائه یک پلت فرم پویا مناسب برای محیطی چند پتابایتی است که به سرعت در حال ظهور، به سرعت در حال گسترش است. در ویرایش داده های ژنومی – و قرار دادن قدرت آن در دستان محققان و پزشکان – ما تحول پزشکی دقیق را رهبری خواهیم کرد. ایگناسیو مدینا، بنیانگذار زتا در بیانیه ای گفت: در مراقبت های بهداشتی و مزایای بیمار که زندگی بیمار را تغییر می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر