استارتاپ رباتیک NexStem اجتناب کرده اند سازماندهی ناخوشایند افزار هدفون BCI خبر دادNexStem، منصفانه استارت آپ رباتیک مستقر در پالو آلتو، کالیفرنیا با منصفانه گروه تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود در هند، پیش فرض هدست شخصی را در آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقیانوسیه، اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا در دسترس بودن تدریجی کدام ممکن است ممکن است توسط اندیشه های شخص مدیریت شود.

این روش اندازی در حالی صورت خواهد گرفت کدام ممکن است این نمایندگی اجتناب کرده اند خریداران فرشته مشابه BITS Spark را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی اینترنتی هندی InfoEdge به مبلغ نامشخصی بودجه اکتسابی کرده است.

هدف آن چیست؟

NexStem راه رفع های رابط ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامپیوتر (BCI) را برای محققان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود دهندگان پیشنهادات. هدست غیرتهاجمی NexStem تشکیل الکترودهای EEG خشک ۱۵ پین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنسورهای EEG 16 کانالی است کدام ممکن است علامت‌های EEG از محسوس را ضبط را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر می‌کنند. عمر باتری آن شش ساعت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجهز به وای فای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوتوث است.

هنگامی کدام ممکن است با تجهیزات بهبود ناخوشایند‌افزار NexStem Wisdom (SDK) استفاده می‌شود، مشتریان می‌توانند آنالیز بلادرنگ علامت‌های EEG گرفته شده را انجام دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابط‌هایی بسازند تا اجتناب کرده اند داده‌های دریافتی اجتناب کرده اند قشر ذهن مختلف اطلاعاتی کسب کنند.

در همین جاری، با بیرون کد Wisdom SDK به بهبود دهندگان اجازه می دهد تا الگوریتم های پیچیده آموزش داده شود ماشینی را بسازند کدام ممکن است در زمان دقیق استفاده می شوند. در موقعیت به انجام محاسبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید محاسبات فوری داده های EEG با استفاده اجتناب کرده اند GPU در الگوریتم های شخصی است.

چرا ضروری است

با اشاره به NexStem CTO Deepansh Goyal، شاخص های BCI دسترس در بازار “تهاجمی، غیرعملی یا بی تأثیر هستند.” [while] جمع کردن اپلیکیشن برای او یا او دردسرساز است.”

سیدانت دانگی، سرپرست مسئله نمایندگی، ذکر شد: “آنچه ما را اجتناب کرده اند سایر حاضر دهندگان BCI متمایز می تدریجی اینجا است کدام ممکن است ما ابزاری را برای اشخاص حقیقی فراهم می کنیم تا اجتناب کرده اند طریق فناوری هایی کدام ممکن است امکانات افکار انسان را آزاد می تدریجی، به طور یکپارچه با ماشین ها ارتباط برقرار کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعمال را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات ها را اجتناب کرده اند طریق در نظر گرفته شده مدیریت کنند.”

دانگی با ادعای اینکه آنها “محدود به حداقل یک بازار خاص” نیستند، ذکر شد کدام ممکن است در جاری بازرسی اسبابک ها استفاده اجتناب کرده اند BCI {در واقعیت} دیجیتال، سلامت روان را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های روزمره هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه را برای انسان ها به راحتی می کنند.[s] برای تغییر شدن {به بخشی} اجتناب کرده اند وب را انتخاب کنید و انتخاب کنید متاورس.» به طور قابل توجهی برای سلامت روان، تجهیزات‌های BCI ورود دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم‌قیمت به داده‌های EEG را در اختیار پزشکان پزشکی قرار می‌دهند.

گویال ذکر شد: «ما اجتناب کرده اند طریق ارزیابی EEG برای کاربردهای پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرپزشکی، امکانات داده‌های عصبی را به صورت اخلاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولانه آزاد می‌کنیم.

اجتناب کرده اند این پس، NexStem قصد دارد {هر ماه} منصفانه الگوریتم برای “درک” بهبود دهد [human] ذهن بیشتر است.» علاوه بر این هدف آن کاهش اتکای صنعت پزشکی به داده‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علامت‌های EEG است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اندیشه را مطرح می‌تدریجی کدام ممکن است علامت‌های حیاتی «می‌توان را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجتناب کرده اند آن استفاده کرد»، مشابه اقدامات توجه، اشباع اکسیژن، تعریق، اقدامات ماهیچه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون. فشار.

ذکر شد: “هدف ما کمک به آزادسازی ذهن انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش استاندارد اقامت برای همه است. توجه انداز ما تغییر شدن به حداقل یک زمینه ابزار درست برای تمام علامت های حیاتی ساخت شده توسط هیکل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما دائما در جاری بهبود راه رفع های جدید برای حمایت اجتناب کرده اند این هستیم.” گویال.

فینال بودجه این استارتاپ علاوه بر این اجتناب کرده اند افزایش، زنجیره تامین، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود بلند مدت هدفون NexStem را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجموعه ناخوشایند افزار NexStem Wisdom کمک می کند.

بازار عکس بلافاصله

بر ایده فینال بر ایده تحقیقات، بازار جهانی تجهیزات‌های BCI اجتناب کرده اند ۱.۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ تا سال ۲۰۲۶ به سه.۳ میلیارد دلار خواهد رسید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط آن، به آموزش داده شده است ResearchAndMarkets.com، ناشی اجتناب کرده اند اسبابک ها استفاده رو به انبساط اجتناب کرده اند این سیستم‌های استفاده شده سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعیت دیجیتال ملایم تا تجربیات همه‌جانبه‌تر است.

{در میان} حاضر دهندگان BCI، سازماندهی در آمریکا Synchron در جاری حاضر در جاری انجام آزمایش علمی منصفانه تجهیزات پروتز عصبی ابتکاری است کدام ممکن است مبتلایان فلج را قادر می سازد تجهیزات های دیجیتال را با ایده ها شخصی مدیریت کنند. این تجهیزات کدام ممکن است Stentrode شناسایی دارد در قشر حرکتی ذهن قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش ذهن را به حداقل یک زبان دیجیتال معمول تفسیر می تدریجی تا به مشتریان اجازه دهد وظایف شخصی را بر روی تجهیزات های خارجی انجام دهند.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر