استارتاپ سلامت دیجیتال ویتنامی Jio Health در دور سری B 20 میلیون دلار به دست آوردJio Health، ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال در ویتنام، در دور سرمایه‌گذاری سری B که توسط سرمایه‌گذار متمرکز بر سلامت، Heritas Capital از سنگاپور رهبری می‌شود، ۲۰ میلیون دلار به دست آورده است.

Fuchsia Ventures، Kasikorn Bank Group و Monk’s Hills Ventures نیز به دور سرمایه‌گذاری ملحق شدند که قبلاً رهبری آن را بر عهده داشت. دور سری A در سال ۲۰۱۹ زمانی که ۵ میلیون دلار جمع آوری کرد.

چکار میکند

این استارتاپ سلامت دیجیتال که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد، یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی آنلاین و آفلاین را اداره می کند. در بخش دیجیتال، از طریق برنامه تلفن همراه خود در دستگاه های اندروید و iOS، پزشکی از راه دور و نسخه های الکترونیکی را ارائه می دهد. از جنبه فیزیکی، کلینیک‌های هوشمند و بیش از ۳۰۰ داروخانه محله با مارک Jio را راه‌اندازی می‌کند، و همچنین مراقبت‌های خانگی به‌صورت درخواستی ارائه می‌دهد.

خدمات بهداشتی از جمله مراقبت های اولیه، مدیریت بیماری های مزمن، خدمات اطفال و مراقبت های جانبی را از طریق ۱۵۰ ارائه دهنده مراقبت های چندتخصصی در پلت فرم خود ارائه می دهد.

این برای چه است

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، وجوه تازه آن برای دسترسی به مصرف کنندگان و کارفرمایان بیشتر و راه اندازی کلینیک های هوشمند بیشتر در سراسر ویتنام و همچنین حمایت از طرح آن برای ورود به بازارهای منطقه ای “طی سال های آینده” استفاده خواهد شد.

همچنین آخرین سرمایه گذاری خود را در رشد ارائه دهندگان و تیم های پشتیبانی بالینی خود به کار خواهد گرفت و پلت فرم فناوری خود را ارتقا خواهد داد.

عکس فوری از بازار

اکوسیستم سلامت دیجیتال مبتنی بر مصرف‌کننده آسیا به رشد خود ادامه می‌دهد و به طور عمده رشد کلی بازار سلامت دیجیتال منطقه را به حدود ۱۰۰ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۵ از ۳۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰، همانطور که توسط McKinsey & Co پیش‌بینی می‌شود، هدایت می‌کند.

استارت آپ های مستقر در سنگاپور از ابتدای سال تاکنون بیشترین سرمایه گذاری ها را جذب کرده اند، مانند شرکت فناوری سلامت برندهای MiyaHealth و متمرکز بر سلامت روان MindFi و Intellect.

اما سایر بازیکنان آسیایی نیز توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده اند، مانند اپلیکیشن کاهش وزن اندونزیایی Sirka که در ماه گذشته دور سرمایه گذاری اولیه ۲.۶ میلیون دلاری را بست و H2U Corporation، یک شرکت دیجیتال متمرکز بر سلامت محیط کار در تایوان، که ۸ میلیون دلار از فاکسکان در ژانویه برداشت کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر