استارتاپ فناوری سلامت MiyaHealth بودجه ۵ میلیون دلاری را برای عرضه اندونزی و مالزی تضمین می کندMiyaHealth، یک استارت‌آپ فناوری سلامت از سنگاپور، در دور سرمایه‌گذاری قبل از سری A که توسط Singapore Technologies Engineering Ventures، بازوی سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه مهندسی ST Engineering، و سرمایه‌گذار فناوری عمیق Elev8 رهبری می‌شد، ۶.۵ میلیون دلار SG (4.8 میلیون دلار) به دست آورد.

به این ترتیب مجموع سرمایه گذاری های آن به بیش از ۹ میلیون دلار SG (6.6 میلیون دلار) می رسد.

چکار میکند

MiyaHealth که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد، در حال حاضر دو محصول فناوری ارائه می دهد. یکی از آنها MiyaPatient است، یک پلت فرم ناوبری بیماران که با یک سیستم پیش بینی و شخصی سازی شده برای کمک به کاربران در مدیریت بیماری مزمن خود ساخته شده است. پلتفرمی دیگر MiyaPayor است که پردازش ادعاهای مبتنی بر هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده را ترکیب می‌کند و به بیمه‌گران و شرکت‌ها در طراحی برنامه‌های سلامت و کاهش هزینه‌های اداری و پزشکی در مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کند.

این شرکت در حال ارائه سومین پیشنهاد به نام MiyaProvider است که به افزایش تجربه بیماران در بیمارستان ها و کلینیک ها کمک می کند.

در حال حاضر، این استارت آپ با بیش از ۳۰۰۰ ارائه دهنده بهداشت و ۱۲۰۰۰ پزشک ارتباط برقرار کرده است.

چرا مهم است

MiyaHealth گفت که بودجه جدید خود را برای توسعه و گسترش محصول به کار خواهد گرفت. به طور خاص، برای معرفی MiyaPayor در اندونزی و راه اندازی MiyaProvider در مالزی تا سه ماهه دوم استفاده خواهد شد. همچنین قصد دارد MiyaPatient را برای اولین بار به اروپا بیاورد.

برای همراهی با ساخت خود، این شرکت کارکنان بیشتری را در دفاتر خود در سنگاپور، کوالالامپور و جاکارتا استخدام می کند.

دکتر MiyaHealth آماده بهینه‌سازی تجربه مراقبت‌های بهداشتی برای همه بیماران است و ما برای این فصل جدید هیجان‌زده هستیم زیرا توانایی محصول خود را عمیق‌تر می‌کنیم و در عین حال ثمرات نوآوری خود را با بازارهای جدید در سراسر آسیا و اروپا به اشتراک می‌گذاریم. رامش راجنتران در بیانیه ای گفت.

عکس فوری از بازار

بخش سلامت دیجیتال سنگاپور در سال جدید مورد حمایت مستمر سرمایه گذاران قرار گرفته است. Intellect، یک استارتاپ در حوزه سلامت روان، یک دور سری A 10 میلیون دلاری را در اواخر ژانویه تعطیل کرد. پلتفرم سلامت شرکتی MindFi نیز ۲ میلیون دلار در دور اولیه سرمایه گذاری کرد که برای بومی سازی محصول خود در سراسر آسیا و اقیانوسیه استفاده خواهد شد.

بازار سلامت دیجیتال آسیا می تواند تا سال ۲۰۲۵ از ۳۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ به ارزش ۱۰۰ میلیارد دلار برسد. گزارش McKinsey & Co. گفته می شود که این رشد ناشی از رشد اکوسیستم سلامت دیجیتال مصرف کننده محور و افزایش تقاضا است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر