استارت‌آپ بلاک‌چین Avaneer Health 50 میلیون دلار سرمایه اولیه جمع‌آوری می‌کنداستارت‌آپ بلاک‌چین Avaneer Health 50 میلیون دلار سرمایه اولیه را از بازیگران اصلی مراقبت‌های بهداشتی ثبت کرده است.

اولین شرکت کنندگان در شبکه آن عبارتند از: بیمه Aetna، Anthem و Health Care Service Corporation، ارائه دهندگان Cleveland Clinic، Sentara Healthcare و PNC Financial Services Group.

او چه کار می کند

Avaneer که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، شبکه‌ای را ارائه می‌کند که از فناوری‌های بلاک چین و FHIR برای تبادل امن داده بین سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کند.

این شامل ابزارهایی است که به مالیات دهندگان کمک می کند تا اطلاعات را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، واجد شرایط بودن را تعیین کنند و پیش مجوز را انجام دهند.

هدف آن چیست؟

این شرکت از سرمایه خود برای سرمایه گذاری در نیروی کار، فناوری و فناوری برای راه اندازی شبکه ملی خود استفاده خواهد کرد.

استوارت هانسون، مدیر عامل شرکت Avaneer Health، در بیانیه‌ای گفت: «مقابله با هزینه‌های اداری و ایجاد یک تجربه مثبت مصرف‌کننده، مستلزم اتصال و نوع سیالیت داده‌ای است که ما در سایر صنایع انتظار داریم.»

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که شبکه خود را راه‌اندازی کنیم که سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را قادر می‌سازد دست در دست هم با پایه اعتماد برای حل مشکل «آخرین مایل» در مراقبت‌های بهداشتی کار کنند. این گروه از حامیان معروف صنعت به Avaneer Health سرمایه اولیه، مقیاس و پایگاه دانش از زمان راه اندازی، و ما را در موقعیتی قرار می دهد که به ما امکان می دهد در سال ۲۰۲۲ رشد بیشتری داشته باشیم و در پروژه های صنعتی سرمایه گذاری کنیم.

بازار عکس فوری

قابلیت همکاری و اشتراک داده ها مشکلات همیشگی در مراقبت های بهداشتی است. سایر شرکت‌هایی که تبادل داده‌های پیشرفته در مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی را ترویج می‌کنند شامل Smarter Health مستقر در سنگاپور است که اخیرا ۵.۱۵ میلیون دلار سنگاپور و دیتاوانت ۴۰ میلیون دلار سری B در اکتبر ۲۰۲۰ جمع آوری کردند.

در ماه اوت، Microsoft Cloud for Healthcare این شرکت اعلام کرد که خدمات API مراقبت های بهداشتی خود را گسترش می دهد. Azure Healthcare API به کاربران اجازه می دهد تا داده های سلامت را با استفاده از FHIR وارد کرده و نقشه برداری کنند و جستجو و اشتراک گذاری آن را آسان تر می کند.

از دیگر شرکت‌های حوزه بلاک چین می‌توان به Signify Health with کسب PatientBlox در نوامبر ۲۰۲۰، Embleema and Change Healthcare.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر