استارت‌آپ سلامت روان اینتلکت ۱۰ میلیون دلار بودجه سری A دریافت می‌کنداستارتاپ سلامت روان اینتلکت مستقر در سنگاپور ۱۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری HOF Capital جمع آوری کرده است.

سرمایه‌گذاران جدید Headline، East Ventures، MS&AD Ventures، DG Daiwa Ventures و Pioneer Fund، علاوه بر سرمایه‌گذار فعلی Insignia Ventures Partners، نیز در دور اشتراک شرکت کردند.

از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۲۰، این شرکت در مجموع ۱۳ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

او چه کار می کند

Intellect یک پلت فرم یکپارچه و جامع برای مراقبت از سلامت روان ارائه می دهد. مزایای سلامت روان را برای کارفرمایان با برنامه های دیجیتال درمانی مبتنی بر بالینی، همراه با خدمات بهداشت از راه دور ارائه می دهد. محصولی که با مصرف‌کننده مواجه است، برنامه‌ای است که میزبان برنامه‌های درمان شناختی رفتاری خودگردان است.

این برنامه در هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است و اکنون بیش از سه میلیون کاربر در ۲۰ کشور جهان دارد. اخیراً به مشتریان عمده شرکتی مانند فودپاندا، سینگتل و شرودرس تبدیل شده است. Thought ادعا می کند که نرخ پذیرش کارمندان بین ۲۰٪ تا ۴۰٪ است.

هدف آن چیست؟

اینتلکت در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که از پول جدید خود برای گسترش سریع عرضه و حضور خود در سراسر آسیا استفاده خواهد کرد. محصولات بیشتری را برای ارائه خدمات به کل طیف مراقبت از سلامت روان، از خودمراقبتی گرفته تا مشاوره مستقیم، مربیگری، و مراقبت مدیریت بحران اضافه خواهد کرد.

تئودوریک چیو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل اینتلکت، گفت: «برای گسترش عرضه خود به طور گسترده در سراسر آسیا، ما اکنون در تیم های تولیدی، مهندسی و تجاری خود و همچنین افزایش حضور خود در بازارهای کلیدی استخدام می کنیم.

چرا مهم است

آخر گزارش شاخص نگرش کاری مایکروسافت نشان داد که کارگران آسیا و اقیانوسیه (APAC) به دلیل تأثیر COVID-19 بر محل کار، فرسودگی شغلی را تجربه می کنند. از بیش از ۶۰۰۰ شرکت کننده، نزدیک به یک سوم گفتند که در نیمه اول سال ۲۰۲۱ به دلیل عدم تفکیک بین کار و زندگی شخصی دچار فرسودگی شغلی شده اند. در میان کشورها، سنگاپور و هند بیشترین تعداد کارگران خسته را گزارش کردند.

با توجه به نگرانی های مربوط به سلامت روان در محیط کار، کارفرمایان در منطقه در تلاش هستند تا برنامه های مراقبت های بهداشتی را برای کارکنان خود بهبود بخشند. بر اساس نظرسنجی ویلیس تاورز واتسون در سال ۲۰۲۰، دو نفر از پنج نفر از بیش از ۷۰۰ کارفرما در منطقه آسیا و اقیانوسیه قصد دارند خدمات بهداشت روانی خود را تقویت کنند، در حالی که یک چهارم گفتند که ارائه دسترسی به خدمات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را در اولویت قرار می دهند. در طول همه‌گیری، بیش از ۸۰ درصد از سازمان‌های مورد بررسی سلامت روان دیجیتالی را برای کارکنان خود ترویج کرده‌اند.

بسیار واضح است که وجود دارد [a] تقاضای فزاینده برای مراقبت های روانی در آسیا در شرایط عادی جدید حتی بیشتر خواهد شد. چیو گفت که در عین حال، مزایای سلامت روان و سیستم‌های مراقبت از سلامت روان برای پاسخگویی به این نیاز گسترده، مجهز نیستند، که شرکت او “چشم‌انداز وسیع‌تری برای ایجاد یک سیستم مراقبت بهداشت روان کاملاً جدید متناسب با آسیا دارد.”

بازار عکس فوری

در ماه اوت، برنامه Singaporean Health Fellow MindFi 750,000 دلار در دور سرمایه گذاری اولیه که برای توسعه و گسترش محصول در آسیا منتشر شده است، جمع آوری کرده است. سیستم سلامت روان، به عنوان یک رقیب بسیار بزرگتر برای Intellect، قبل از ورود به حوزه سلامت شرکتی، به عنوان یک شرکت متمرکز بر مصرف کننده شروع به کار کرد. این برنامه توصیه های شخصی، برنامه های خودمراقبتی هدایت شده و تطابق هوشمندانه با مربیان و درمانگران را ارائه می دهد.

در اخبار دیگر، Intellect اخیراً با سازمان غیرانتفاعی Care Corner Singapore همکاری کرده است تا طیف وسیعی را ارائه دهد. اشتراک رایگان برنامه پرمیوم به مدت شش ماه برای مشتریان و شرکای دوم از نوامبر تا پایان می.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر