14
شهریور

اسموتی فاكتور طعم | غذای مغذی مصرف شده


این دستور ساده Smoothie Sprinkle یک پودر مغذی برای لیمو یا کاسه نرم ، بستنی و کاسه ماست است-بدون پخت لازم است!

گرانولای زیادی در یک خواربار فروشی با مقدار زیادی شکر اضافه شده پیدا خواهید کرد و به سرعت به همان سطح یک دسر می رسد.

در این اسموتی با طعم فاکتور طعم ، ترکیبی از آجیل ، دانه ها ، نارگیل و کاکائو را می بینید که به طور کامل عامل اصلی پنج طعم و تقویت کننده مواد مغذی را متعادل می کند.

این پنج ادویه چه ویژگی منحصر به فردی دارد؟

اگر در انجمن NS تازه کار هستید ، The Foundational Five بخشی منحصر به فرد از فلسفه تغذیه ما در Mindful Nutrition Review است. این فرآیند و سیستم ساده من برای ایجاد یک رژیم متعادل است که از هوس جلوگیری می کند ، با استرس مبارزه می کند ، مواد مغذی مورد نیاز شما را تأمین می کند – در حالی که از آنچه که خورده اید لذت می برید.

هیچ شماری در این مورد وجود ندارد ، نیازی به پیگیری نیست و لازم نیست گروه غذایی را لغو کنید مگر اینکه از نظر پزشکی به آن نیاز داشته باشید. پنج اصل در مورد سادگی ، تعادل و توانایی استفاده از این سیستم در زندگی واقعی شما است.

پنج ماده مغذی اساسی همه غذاهایی هستند که حاوی 5 عنصر در پنج سیستم اصلی ما هستند: کربوهیدراتهای غیر نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، چربیهای سالم ، پروتئین و عامل طعم.

اگر در مورد پنج اصل اساسی چیزی نشنیده اید ، این راهنمای رایگان را بارگیری کنید که در آن تمام جزئیات و نحوه استفاده از آنها را در زندگی خود خواهید یافت!

هدف Flavour Factor این است که ارزش غذایی و لذت بردن از غذا را با گنجاندن عنصری در رژیم غذایی خود که به شما رضایت کامل می دهد ، جشن بگیرید.

غذا هم مغذی است و هم سرگرم کننده!

Smoothie Sprinkle Flavour Factor حاوی طعم ها ، آنتی اکسیدان ها و انواع مواد مغذی موجود در آجیل ، دانه ها ، نارگیل و کاکائو است که ممکن است اغلب در رژیم غذایی خود قرار ندهید.

علاوه بر مواد مغذی به دست آمده از این روش طعم دهنده ساده ، شما نیز در طعم لذیذ شرکت می کنید!

فراموش نکنید که دستور العمل های سالم مورد علاقه خود را بررسی کنید!