اشتباهات رایج هنگام سفارش طراحی نما


شاید برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده باشد که طرح نمای ساختمان خود را به صورت آماده یا با قیمت پایین آماده کرده باشند و در حین اجرا یا بعد از آن پشیمان شوید!

طراحی نمای ساختمان نیاز به رعایت سایر الزامات دارد نکات و دانش تکنیک های طراحی است، زیرا عدم اطلاع از این موارد می تواند باعث ایجاد مشکل در تایید طرح ساختمان یا اجرای آن شود، بنابراین بهتر است طراحی چهره را به شرکت های معتبر و با تجربه سفارش دهید.

شرکت نما دیزاین توانسته از طراحان مجرب خود استفاده کند همواره مورد قبول بسیاری از کارفرمایان و پیمانکاران است بله، طراحان این شرکت تمامی طرح های نمای ساختمان شما را بر اساس ایده های ایجاد شده توسط فضای موجود سازه اصلی ساختمان و روش های طراحی مهره ارائه می دهند، بنابراین علاوه بر آن. برای کاهش مدت زمان تصویب تو می توانی تا نمای ساختمان خود را به موقع و با هزینه کم اجرا کنید همچنین بهره ببرید.

توجه داشته باشید که ارائه پروژه به مبتدیان و یا تهیه نقشه های آماده به صورت آنلاین ممکن است تعامل لازم را با بدنه ساختمان و استحکام و دوام نمای ساختمان پس از اجرا نداشته باشد. تعداد کمی به آرامی، به این ترتیب، توجه نکردن به طراحی نمای ساختمان که می تواند ضرر مالی یا گاهی اوقات زندگی دنبال کردن

پروژه جناب امین دوست طراحی چهره ویلا

نکات مهم قبل از سفارش طراحی نما

قبل از سفارش طراحی نمای ساختمان خود باید شرکتی را بشناسید که در زمینه طراحی نما تجربه داشته باشد، به این معنی که باید نمونه پروژه های شرکت مربوطه را بررسی کنید و از نحوه ارائه خدمات خود مراقبت کنید. زیرا در صورتی که شرکت مذکور نتواند نقشه ها را با جزئیات ارائه دهد ممکن است با مشکل اجرای نمای ساختمان خود مواجه شوید.

برای مثال می توان پروژه یکی از مستاجران این مجموعه به نام آقای عبیدیان را شرح داد.

آقای ادیبیان طراحی نمای ساختمان خود را به یک استارتاپ داده بود و آن شخص یک نمونه سه بعدی با کیفیت پایین ارائه کرده بود، بنابراین آقای ادیبیان اندازه گیری درستی از پوشش دیوار نداشت. و روش اجرا، و با این حال آنها ساختمان خود را به بهره برداری رساندند.

اما هنگام دویدن با چنین مشکلاتی دیوارها برابر نیستند، عدم وجود مواد و قطعات مورد استفاده در پروژه و طراحی با ساختار موجود سازگار نیست آنها به یکدیگر نگاه می کنند و این بار متوجه اشتباه خود می شوند (قرار دادن طرح نما روی کسی که چیزی نمی داند).

در این زمان با ما تماس گرفتند و از ما خواستند نما و همچنین روف گاردن را طراحی کنیم زیرا روف گاردنی که برای پروژه در نظر گرفته شده بود امکان پذیر نبود و اکنون پروژه آقای ادیبیان در حال انجام طراحی نما است. مجموعه.

طراحی و اجرا با توجه به شرایط

پروژه آقای عبدیان، ارائه شده توسط طراحان مشتاق!

شرکت نما دیزاین تمامی مراحل نمای ساختمان شما را در بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ روزه در هر طراحی طراحی خواهد کرد. نقشه های فاز ۱ و ۲، نقشه مغازه، نورپردازی، رندر (کل نما تا حدودی قابل مشاهده است)، انیمیشن، عکاسی پانوراما و AR-VR. و … می دهد، در این مورد هزینه اجرای نمای ساختمان نیز کاهش می یابد زیرا در نقشه های ذکر شده ابعاد و نحوه اجرای تجهیزات نیز ذکر خواهد شد و به این ترتیب قیمت کالا تا سقف می باشد. ۱۵ درصد کاستن.

اینجوری شما هم پرداخت هزینه ساخت طراحی نما شما می توانید اضافه کنید برای کاهش هزینه اجرای نمایک ساختمان با ارزش بالا برای پول تقلب

قبل از سفارش طراحی نمای ساختمان خود باید از خدمات رسانی و پروژه های مدل شرکتی که انتخاب کرده اید آگاه باشید، از این طریق می توانید از کیفیت و سبک طراحی نمای ساختمان خود مطمئن شوید!

مراحل طراحی نما پس از سفارش چگونه است؟

مراحل نماسازی ساختمان برای هر شرکتی متفاوت است، اما به طور کلی بهترین راه طراحی نما پس از اولین برداشت از وضعیت بلوک های ساختمانی است.

نحوه طراحی نما در شرکت نما دیزاین پس از تماس و رکورد آموزش طراحی نما بدین ترتیب ابتدا یک تیم تحقیقاتی برای بررسی منطقه پروژه اعزام شد طراحی برای هماهنگی با شرایط موجود سازه ساختمان ضروری است داشتن

در ادامه کاتالوگ ها و نمونه پروژه های این شرکت به صورت حضوری و طی جلسات به کارفرما ارائه می شود و یا به صورت آنلاین برای کارفرما ارسال می شود تا طراح بتواند. سلیقه و طرز تفکر کارفرما برای طراحی (از نظر سبک، متریال، ویژگی ها و …) منفعت، ادامه قرارداد، با توافق طرفین انجام می شود.

طراحی و اجرای نمای ساختمان

چرا باید طراحی نمای ساختمان را به شرکت نما دیزاین بسپاریم؟

شرکت طراحی نما به دلیل سابقه ۱۰ ساله خود او در این زمینه موفق است همیشه رضایت مستاجرین دریافت کردم

از جمله مزیت های این شرکت نسبت به سایر شرکت های طراحی نما می توان به نکات زیر اشاره کرد.

  1. طراحی چهره بنا به درخواست مشتری
  2. ارائه دو فاکتور اول برای تجهیزات ارائه شده در طرح در دو سطح ارزشی (از این طریق اندازه گیری هزینه های اجرا نیز امکان پذیر است).
  3. ارائه کلیه طرح های معماری نما به صورت طرح های مدولار فروشگاهی (به عبارت دیگر تمامی طرح ها با توجه به سایز اجناس انجام می شود و انحراف کالا کاهش می یابد.)
  4. تحویل کلیه پروژه های طراحی نما در مدت ۲۰-۳۰ روز
  5. نقشه ها و عکس های سه بعدی با کیفیت بالا می توانند نشان دهند که ساختمان شما بعد از این فرآیند چگونه خواهد بود.
  6. مدیران با ارسال پلان فروشگاه و مرحله ۲ می توانند کار باکیفیت نمای ساختمان را چه توسط نما دیزاین و چه سایر شرکت ها انجام دهند.

برای سفارش طراحی نمای ساختمان خود می توانید به وب سایت شرکت طراحی نما بازدید و درخواست سفارش طراحی نمای ساختمان خود به سه صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری ثبت نام کنید، این شرکت در جلسات و بازدید از زمین محدوده پروژه ایده و خواسته شما را می گیرد و پس از عقد قرارداد طرحی با کیفیت به شما می دهند.