اشک های تلخ سردار آزمون/ بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می کنمتیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه سختی قرار گرفت و با مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه شد. خیلی ها فکر می کردند ایران در این گروه نمی تواند عملکرد خوبی داشته باشد اما ایران در اولین دیدار خود با نتیجه یک بر صفر مقابل مراکش پیروز شد و با یک گل مغلوب اسپانیا شد و برای صعود به تیم ملی به مصاف پرتغال رفت. تاریخچه مسابقات جام جهانی

سردار آزمون یکی از مهاجمان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بود که بازیکنان امید زیادی به عملکرد موفق او داشتند. او در مدت کوتاهی که در روسیه بود وارد فوتبال شد و باعث شد تا رسانه ها و افکار عمومی از این بازیکن انتقاد کنند.

مهاجم تیم فوتبال ایران پس از شکست یک بر صفر تیم ملی مقابل اسپانیا در دومین بازی گروهی جام جهانی، زمانی که می خواست در مورد عملکرد خود در جام جهانی روسیه صحبت کند، عصبانی شد. و با گریه گفت: من از مردم ایران شکایت دارم.چون فکر می کنند من تلاش نمی کنم. انتقادهای بی مورد می شنوم. آنها نمی دانند من چقدر سخت کار می کنم. من اینجا هستم تا برای تیم ملی بجنگم و مردم ایران را خوشحال کنم. در مقدماتی جام جهانی مردم را خوشحال کردم و هدفم این بود که در جام جهانی هم همین کار را ادامه دهم.

وی ادامه داد: شاید می خواهند من ۲۳ ساله را بزنند. حالا وقتی گریه می کنم، به این دلیل نیست که آدم گمشده ای هستم، به این دلیل است که احساس درد می کنم. اگر مردم از عملکرد من راضی نباشند، بعد از جام جهانی برای تیم ملی بازی نمی کنم.