اطلس ۴۰ میلیون دلار برای ابزار دستیار مالی و بودجه بیشتر برای سلامت دیجیتال کسب می کندنقشه اطلس، یک شرکت ناوبری مالی مبتنی بر هوش مصنوعی، یک دور سرمایه گذاری ۴۰ میلیون دلاری سری A را اعلام کرد. Felicis Ventures با مشارکت GreatPoint Ventures، Tribe Capital، Global Founders Capital و MBX Capital دور را رهبری کرد.

پلتفرم این شرکت به گونه ای طراحی شده است که بیماران را با برنامه های کمک مالی پزشکی و طرفداران مطابقت دهد. این ابزار برای ادغام با سیستم های ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به منظور تطبیق حساب های بیمار و نسخه ها با برنامه های بالقوه ایجاد شده است. حامیان بیمار این شرکت قادر به ارائه ادعاها و پیگیری پرداخت هستند. این شرکت ابزار خود را به عنوان راهی برای بازپرداخت از صندوق های بشردوستانه معرفی می کند.

طبق گزارش منتشر شده، شرکت مستقر در سیاتل قصد دارد از سرمایه های جدید برای پیشبرد استراتژی خود به بازار استفاده کند.


شرکت تریاژ بیمار اینفرمدیکا ۳۰ میلیون دلار در بودجه سری B به دست آورد. One Peak دور تامین مالی را با مشارکت Karma Ventures، بانک اروپایی بازسازی و توسعه، Heal Capital و Inovo Venture Partners رهبری کرد. این استارت آپ قصد دارد از این پول برای تقویت حضور تجاری جهانی خود و گسترش ردپای جهانی خود استفاده کند.

شرکت بسته a دور سرمایه گذاری ۱۰.۲ میلیون دلاری سری A در آگوست ۲۰۲۰. تا به امروز، این شرکت دارای ۴۴ میلیون دلار سرمایه است.

محصولات Infermedica شامل یک چت ربات با قابلیت بررسی علائم و هوش مصنوعی است که بیماران را در مسیر مراقبت از آنها راهنمایی می کند، یک مرکز تماس با پشتیبانی هوش مصنوعی و یک API که به توسعه دهندگان کمک می کند محصولات خود را بسازند.

“ما فوق العاده هیجان زده هستیم که از تیم Infermedica حمایت کنیم زیرا دیدگاه آنها را در مورد سهولت دسترسی تر و مقرون به صرفه تر کردن مراقبت های بهداشتی با خودکارسازی مراقبت های اولیه به اشتراک می گذاریم.” Humbert de Liedekerke، شریک مدیر One Peak، در بیانیه ای گفت. “ما به ویژه تحت تاثیر ایمنی و دقت بالینی Infermedica، بهترین تجربه کاربری در کلاس، سهولت استقرار و خدمات مشتری قرار گرفته ایم.

ما معتقدیم که این شرکت تمام مواد لازم را برای تبدیل شدن به استاندارد جهانی برای استفاده از هوش مصنوعی برای حمایت از بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تمام مراحل سفر مراقبت های اولیه در اختیار دارد، و ما مشتاقانه منتظر حمایت از Infermedica در مرحله بعدی رشد انفجاری آن هستیم.


امروز صبح جغد دیجیتالاستارت آپی که از پردازش زبان طبیعی برای کمک به تجزیه و تحلیل و خلاصه کردن EHR ها استفاده می کند، ۲۰ میلیون دلار سرمایه سری A را به دست آورد. Insight Partners با مشارکت Ibex و Fusion VC دور را رهبری کردند.

بر اساس این اطلاعیه، این شرکت با شرکت های بیمه سلامت و اشخاص حقوقی برای تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی به منظور تشکیل پرونده های حقوقی، کشف تقلب، اجرای مطالبات و پذیره نویسی طرح های جدید همکاری می کند.

این شرکت قصد دارد از پول نقد جدید برای افزودن به تیم های توسعه فناوری، فروش، بازاریابی و خدمات مشتری خود استفاده کند.

“خواندن و تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی برای صنایع بیمه و حقوقی مدتهاست که نیاز به مدرن سازی دارد. رایان هینکل، مدیر عامل Insight Partners، گفت: نیاز فقط از طریق COVID-19 افزایش یافت، زیرا برای بیمه‌گران و شرکت‌های حقوقی تقریباً غیرممکن شد که پرستاران، پزشکان یا سایر تحلیلگران ادعایی را برای خواندن دستی سوابق پزشکی استخدام کنند.

تیم موسس چشمگیر DigitalOwl این نیاز را با فناوری پیشرفته ای که از هوش مصنوعی برای دیجیتالی کردن صنعت قدیمی استفاده می کند، برطرف کرده است. ما مشتاقانه منتظریم تا با DigitalOwl به رشد خود ادامه دهیم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر