22
مهر

افزایش بیمه اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای افراد مسنچارلستون ، W.Va. (WOWK)-میلیون ها نفر از افراد دارای امنیت اجتماعی آمریکایی پول بیشتری در جیب خود خواهند داشت. بازنشستگان تا سال 2022 5.9 benefits مزایای خود را دریافت خواهند کرد. این گران ترین تعدیل هزینه زندگی در 40 سال گذشته است.

افزایش سود ناشی از افزایش تورم است. قیمت کالاهایی مانند غذا و سوخت بسیار بالا است و مشکلات رزرو همچنان قیمت کالا را بالا می برد.

بر اساس پیش بینی چهارشنبه از سازمان تامین اجتماعی ، تعدیل هزینه (یا COLA ، همانطور که اغلب نامیده می شود) ماهیانه 92 دلار دیگر برای کارکنان بازنشسته هزینه دارد. این یک توقف ناگهانی به دلیل تورم طولانی مدت است که طی 10 سال گذشته تورم را 1.65 درصد سالانه تعدیل کرده است.

با افزایش ، هزینه بیمه اجتماعی برای کارکنان بازنشسته در سال آینده ماهانه 1657 دلار خواهد بود. سود متوسط ​​زوجین از 154 دلار به 2753 دلار در ماه افزایش می یابد.

تام هانتر ، مدیر ایالت های شریک در AARP ویرجینیای غربی گفت: “هر کمکی که بتوانیم ارائه دهیم ، به ویژه برای کسانی که با درآمد ثابت زندگی می کنند ، در حال حاضر بزرگترین کلید است.”

تأثیر اجتماعی از هر پنج آمریکایی در سراسر کشور ، حدود 70 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهد.

حدود نیمی از سالمندان در خانوارهایی زندگی می کنند که حداقل 50 درصد از درآمد آنها تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرد و یک چهارم آنها به پرداخت ماهانه کل یا تقریباً حقوق وی بستگی دارد. برای گروه دوم ، COLA ها به معنای واقعی کلمه می توانند تغییراتی را ایجاد کنند که می توانند روی میز بگذارند.

هانتر گفت: “ما از سیاستمداران می خواهیم که برای تضمین استقلال پایدار و قابلیت های پیشرفته امنیت اجتماعی با هم همکاری کنند.”

پرداخت مزایای دریافت کنندگان SSI از 30 دسامبر 2021 آغاز می شود.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

آخرین خبرها

  • افزایش بیمه اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای افراد مسن
  • مالیات یا درمان پزشکی! قوانین مالیات آب نبات بسیار متفاوت است
  • به روز رسانی تاثیر: در نظرسنجی پرداخت چهارم پرداخت برای بسیاری از افراد بسیار مهم است
  • باتربال محصول ترکیه را زیر 14000 پوند به خاطر می آورد
  • 14 اکتبر: جستجوی کارگران پست باردار ادامه دارد. تقلید از رابین ویلیامز بسیار شاداب کننده است.