23
مهر

افزایش قیمت سوخت خواستار احیای برخی از شهرهای تگزاس است


اودسا ، تگزاس (NewsNation Now) – سفر به غرب تگزاس بدون یافتن دستگاه پمپ خوان سخت است. بین 30 تا 50 هزار آنها در حوضه پرمین وجود دارد. پس از یک سال ، قیمت تقاضای نفت تاکنون افزایش یافته است ، اما دوباره افزایش می یابد و شهر را به وابستگی به آن باز می گرداند.

رنی ارلز ، از اتاق بازرگانی اودسا ، می گوید: “هر شغلی که دارید ، اگر در غرب تگزاس هستید ، در یک شرکت نفت کار می کنید.”

در آوریل 2020 ، هیچ کس پرواز نمی کرد ، بنابراین پرواز هواپیماها متوقف شد. هیچ کس با ماشین به محل کار خود نمی رفت ، بنابراین پمپ بنزین راه اندازی شد. جهان تقریباً استفاده از نفت را متوقف کرده است و بازار رو به افول است.

کرک ادواردز ، رئیس سابق انجمن نفت حوضه پرمین گفت: “در بازار نفت همیشه فراز و نشیب وجود دارد اما سال گذشته ما دو ماهی صید کردیم.”

تعداد دکل های حفاری فعال در غرب تگزاس از 600 به 150 تن کاهش یافته است و تعداد کشته شدگان را به حدود 40 هزار نفر رسانده است.

صحنه ای از دزدان پمپ در تگزاس. (NewsNation)

ادواردز گفت: “ما در سال 2019 کمترین نرخ بیکاری را در تگزاس داشتیم ، اینجا در میدلند و اودسا.” پس از طاعون ، اودسا دارای بالاترین نرخ بیکاری در این ایالت است. “

کارگران صنعتی در استیک خانه غذا می خوردند و در یک سطح می نشستند. اما تحلیلگران به NewsNationNow.com می گویند که بسیاری از آنها در خطوط ذخیره مواد غذایی به سر می برند.

آنچه پاییز را سخت تر از هوا کرد ، وقفه بود. کارتر رابینسون ، مدیرعامل مدیریت انرژی آمریکا ، آن را “زمان آزمایش روده” نامید.

بسیاری از شرکت ها هنوز زنده نیستند ، اما یکی از آنها در حال افول است. قیمت نفت تقریباً دو برابر شده و اکنون حدود 80 دلار در هر بشکه است. اگر چنین استدلال کند ، شهرهایی مانند میدلند و اودسا می توانند بازپرداخت کنند.

ادواردز گفت: “نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد زندگی در غرب تگزاس ایمن است و نشانه های خوبی است و این کاری است که ما باید انجام دهیم تا این شرکت ادامه پیدا کند.”

نمی دانید چگونه ما را پیدا کنید؟ در اینجا نحوه تماشای NewsNation در تلویزیون و اینترنت آمده است.

آخرین خبرها

  • اعتراضات واکسن ، تورم و محاکمه نظامی برای قتل بایدن
  • افزایش قیمت سوخت خواستار احیای برخی از شهرهای تگزاس است
  • دادگاه به تگزاس اجازه می دهد تا به ممنوعیت سقط جنین ادامه دهد
  • آیا جنبش “بازپرداخت پلیس” متوقف شده است؟
  • الیزابت اسمارت: دیگران مانند گابی پتیتو “آنطور که باید و شایسته هستند”