افسانه هایی در مورد پزشکی از راه دور که باید از بین بروند – بلاگ Credihealth


پزشکی از راه دور منبعی برای درمان پزشکی با استفاده از فناوری و بدون اینکه بیمار و پزشک از نظر فیزیکی در مقابل یکدیگر قرار گیرند. بسیاری از مردم در مورد پزشکی از راه دور تردید دارند، و آیا ایده جامعی از پیش آگهی آنها و اینکه چه برنامه درمانی باید داشته باشد به پزشک ارائه می دهد؟ پزشکی از راه دور عمدتاً به استفاده از TrueConf نیاز دارد کنفرانس ویدئویی سلامت از راه دورجایی که پزشکان با بیمار ارتباط برقرار می کنند و تشخیص دقیق را ارائه می دهند. در این مقاله به شما خواهیم گفت اسطوره ها در پزشکی از راه دور باید افشا شود.

به دلیل سوء تفاهم ها و باورهای نادرست، افسانه های زیادی در مورد پزشکی از راه دور به وجود آمده است که شما را از استفاده کامل از آنچه ارائه می دهد باز می دارد. به خاطر همه، در اینجا برخی از رایج ترین افسانه ها در مورد پزشکی از راه دور وجود دارد که باید در اسرع وقت رد شوند.

تشخیص پزشک از طریق تله مدیسین کافی نیست

بسیاری از افراد بر این باورند که فقط به دلیل عدم حضور پزشک از نظر فیزیکی، تشخیص به درستی انجام نخواهد شد. پزشکان از راه دور برای کمک و تشخیص هر چیزی از سرماخوردگی ساده گرفته تا آسم، تب و گلودرد کاملاً مجهز هستند. بسیاری بر این باورند که این فقط برای مراقبت فوری پزشک است. با این حال، از راه دور می‌توان برای درمان دیابت و همچنین فشار خون بالا استفاده کرد.

این افسانه واقعاً ممکن است شما را از استفاده کامل از آنچه که پزشکی از راه دور می تواند برای شما انجام دهد و چگونه می تواند بیشتر نیازهای پزشکی شما را برآورده کند، باز دارد.

با تله مدیسین هیچ دارویی دریافت نکنید

از آنجایی که عادت دارید یک قرار ملاقات بگذارید و برای معاینه فیزیکی بروید، ممکن است مشکوک باشید، “آیا این کار موثر خواهد بود؟” مطمئناً هیچ فایده ای نخواهد داشت اگر پزشک فرضی شما نتواند داروهایی را برای رفع نگرانی های شما در سریع ترین زمان ممکن تجویز کند. این یک افسانه کامل است که پزشکان ظاهری نمی توانند دارو بدهند. با تله مدیسین می توانید از آسایشگاه خانه خود با پزشک خود مشورت کنید و نسخه آن را دریافت کرده و از نزدیک ترین داروخانه تهیه کنید.

این یک رابطه بیمار و پزشک قابل اعتماد نیست

ارتباط مهم است چه شما پزشک باشید و چه بیمار، زیرا حضور فیزیکی همیشه ضروری نیست. نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه پزشک شما نیز مجبور نیست برای ویزیت های سرپایی عجله کند و همیشه می تواند بر نیازهای پزشکی شما تمرکز کند. اگرچه پزشکی از راه دور هرگز نمی تواند جایگزین کاملی برای ویزیت های پزشک فیزیکی باشد، اما نشان داده شده است که مفید است.

خیلی گران است

این یکی از بزرگترین افسانه هایی است که ممکن است با آن روبرو شوید. مردم همیشه فکر می کنند که با تماس های ویدیویی یک به یک، پزشکی از راه دور می تواند واقعاً گران شود. با این حال، اگر همه چیز را جمع آوری کنید، از جمله هزینه سوخت، زمان صرف شده در سفر و زمان انتظار در اتاق، گاهی اوقات این کار منطقی تر خواهد بود.

این یک افسانه بزرگ است که ممکن است در مورد پزشکی از راه دور بشنوید. آنها از خدمات سازگار رمزگذاری شده برای ارائه خدمات بدون دردسر به شما استفاده خواهند کرد. اکنون که متوجه شدید که تله مدیسین موثر است و می تواند از بسیاری جهات به شما کمک کند، زمان آن فرا رسیده است که از شر این افسانه ها خلاص شوید و یک ارائه دهنده پزشکی از راه دور قابل اعتماد پیدا کنید که یک برنامه درمانی موثر را به شما ارائه دهد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و همکاران است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. برای انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر