22
مهر

افسران پلیس سیاتل از طرح تخلیه اضطراری رنج می برندسیتل (AP) – اداره پلیس سیاتل به دلیل عدم وجود نگهبانان نظارتی که رهبران اتحادیه می ترسند بدتر از دستور واکسیناسیون COVID -19 باشد ، کارآگاهان و نگهبانان بدون سرنشین را برای پاسخگویی به تماس اضطراری می فرستد.

این اداره روز چهارشنبه به پرونده ای که توسط مقامات اورژانس به دلیل کمبود کارکنان تشکیل شده است ، رسید.

KOMO گزارش می دهد که شعبه در سال گذشته بیش از 300 افسر خود را از دست داده است. در صورت عدم رعایت مهلت 18 اکتبر برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ، نزدیک به 300 نفر دیگر ممکن است با فسخ مواجه شوند.

مایک سولان ، رئیس اتحادیه پلیس گفت: “ما نمی توانیم یکی را از دست بدهیم ، به همین دلیل ما برای حفظ کسی اینقدر ضرر نخواهیم کرد.” اگر نگهبانان بیشتری را از دست بدهیم ، شرایط زندگی مردم در اینجا غیرقابل اجرا خواهد شد. “

بر اساس آمار دفتر شهردار سیاتل ، 782 افسر شواهدی از واکسیناسیون COVID-19 ارائه کرده اند ، در حالی که 98 افسر درخواست عفو و 186 نفر بدون سند هستند.

مقامات انتظار دارند که با نزدیک شدن به مهلت مقرر ، اسناد مورد نیاز را بیشتر ارائه دهند.

گروهبان ، سخنگوی پلیس رندی هوسریک هفته گذشته گفت که پس از مهلت مقرر ، این اداره “بررسی می کند که مراحل بعدی برای افسران که هنوز برای دریافت کارت واکسیناسیون نیامده اند” چیست.

کمبود نیروی کار مانند دیگر مناطق شهری ایالات متحده که درگیر خشونت با اسلحه شده است به منطقه سیاتل وارد می شود. تیراندازی های مرگبار در نه ماهه اول سال 2021 در شهرستان کینگ ، که شامل سیاتل می شود ، در پایان سال گذشته از مجموع تیراندازی ها فراتر رفته است.

بر اساس داده های پروژه تیراندازی دادستانی شهرستان کینگ ، تا پایان ماه سپتامبر ، 73 نفر در تیراندازی امسال در شهرستان کینگ کشته و 283 نفر زخمی شده اند.

در تمام سال 2020 ، 69 قتل به ضرب اسلحه و 268 تیراندازی ناشناس در شهرستان کینگ رخ داد.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • افسران پلیس سیاتل از طرح تخلیه اضطراری رنج می برند
  • ترامپ امیدوار بود که پول دادستان را ببخشد
  • یک ژاکت بردارید: هنگامی که خز زمستانی متوقف می شود ، صورت حساب های گرم کننده پرش می کند
  • ‘ترامپ گمشده’: گروه تحت رهبری جمهوریخواهان تبلیغات تبلیغاتی خود را برای پایان نظارت بر انتخابات منتشر کردند
  • “دایره های سفید پرواز” مخفی در سراسر نیوجرسی نوشته شده است