22
مهر

الکس مرداک متهم است که هنگام مرگ دستیار خود بیمه می کندکلمبیا ، SC (نیوز نیوز) – الکس مرداک ، وکیل برجسته کارولینای جنوبی روز پنجشنبه در ارتباط با پول حل نشده در قتل اصلی دستگیر شد.

آژانس های مربوط به بخش اجرای قانون کارولینای جنوبی (SLED) و اداره اجرای قانون فلوریدا پس از آزادی مورداو را به دو دلیل داشتن اموال تقلبی از مرکز بازپروری مواد مخدر در اورلاندو دستگیر کردند.

این اتهامات ناشی از تحقیقات SLED در مورد پول غیرقانونی است که در مرگ گلوریا ساترفیلد قرار داده شده است. گفته می شود که ساترفیلد در سال 2018 بر اثر تصادف و سقوط در املاک مردوف جان خود را از دست داده است.

خانواده مرداگو به پسر ساترفیلد گفتند که مادر آنها سگ خانواده را زیر پا گذاشته و چند هفته بعد بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده است. هیچ گزارشی از مرگ پزشکی قانونی در شهرستان همپتون در دست نیست و او از پلیس ایالت خواست تا تحقیق کند که چرا وی برای تحقیق در مورد مرگ تصادفی تماس گرفته نشده است.

با این حال ، مرداو موفق شد بیش از 4 میلیون دلار از حامیان خود دریافت کند ، اما او فقط به پسران خود 500000 دلار گفت و سپس آنها هرگز او را ارسال نکردند.

وکلای خانواده ساترفیلد در اوایل ماه جاری اسنادی را منتشر کردند که در آنها می گفتند می توانند ثابت کنند که الکس مردوک مغز متفکر پشت وارثان مالی در قتل یک مرد بوده است -میلیون ها دلار.

به گفته بازرسان ، مرداک در زندان اورنج کانتی فلوریدا در انتظار انتقال است. وکلای وی ماه گذشته به اتهامات مختلف در زندان قول دادند که مردواق در صورت متهم شدن به جرایم اضافی بدون مبارزه به کارولینای جنوبی باز می گردد.

مرگ پسر و همسر مردوک در خانه خود در منطقه Colleton در ماه ژوئن هنوز حل نشده است. مورداگ گفت که مگی مرداک 52 ساله و پسرش پل 22 ساله را دید که پس از بازگشت از پدرش به بیمارستان با شلیک گلوله کشته شدند.

پلیس ایالت شش مورد در مورد مردوگ شامل مرگ وی و اتهامات سپتامبر علیه مردوک به دلیل کلاهبرداری در بیمه و سایر اتهامات برای تلاش برای تسویه حساب مرگ وی به منظور افزایش 10 میلیون دلار پسرش بازداشت کرده است.

مردوغ گفت که در این تلاش به سرش شلیک کرده است. مرد متهم به تیراندازی به مردوغ گفت که اسلحه زمانی شلیک شد که سعی می کرد دوستش را از تیراندازی به خود باز دارد.

مارک کیل ، افسر ارشد اجرای قانون در بیانیه ای گفت که دستگیری پنجشنبه تنها یک مرحله در روند طولانی صحت صحت تمام تحقیقات است.

کیل گفت: “همانطور که قبلاً گفتم ، ما متعهد هستیم که حقایق را هرجا که ممکن است ما را ببرند دنبال کنیم و تا زمانی که دادگاه اجرا نشود ، متوقف نمی شویم.”

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

آخرین خبرها

  • الکس مرداک متهم است که هنگام مرگ دستیار خود بیمه می کند
  • بحران شغلی: پرستاران خلأهای کمبود کارکنان را پر می کنند
  • خواهر شیکاگو در حالی که از دیگران الهام می گیرد ، به عنوان بازیکن تیم دبیرستان تاریخ می نویسد
  • کاخ سفید از ایالت خواست تا واکسیناسیون کودکان 5 تا 11 سال را آماده کند
  • “بدترین اولین قرار”: داستان تکان دهنده زن Taco Bell خودروهای زنان را مجبور می کند تا تجربه مشابهی را درخواست کنند