امام جمعه اصفهان: نامزدهای انتخابات اولویت ها را رعایت کنند نه وعده های انتخاباتی – مدرا


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; نماینده مرجعیت در استان اصفهان گفت: شخصی گفته چرا همه علما، اساتید و طلاب در قم زندگی می کنند و نباید این گونه باشد. در پاسخ باید گفت که قم مرکز تعلیم و تربیت طلاب در رشته های مختلف علوم دینی است، از سوی دیگر شهر قم مرکز تربیت طلاب سایر کشورها نیز محسوب می شود.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد صبح امروز در دیدار حجت الاسلام نقویان با بیان اینکه تعداد مدیرانی که در سطوح مختلف مدیریتی مشغول به کار هستند کم است، اظهار داشت: امروز پیدا کردن یک مدیر خوب سخت است و کشور به یک متخصص خوب نیاز دارد. مصمم، مصمم و رهبرانقلاب با اقدام جهادی، رفع تاخیر و رفع مشکلات بزرگ کشور.

وی با بیان اینکه کارکرد هیچ رهبری در شرایط فعلی سخت است، افزود: نامزدهای انتخاباتی متهم به فلان وعده هستند اما تاکنون محقق نشده است. باید توجه داشت که مدیر در زمان روی کار آمدن با اولویت های متفاوتی مواجه می شود و شاید وعده انتخاباتی او جزو این اولویت ها نباشد، بنابراین باید به اولویت ها رسیدگی کند که ساماندهی امور کشور باشد نه. دیگر وعده های انتخاباتی

نماینده یک کارشناس حقوقی در استان اصفهان با نشان دادن لزوم گوش دادن به زبان و دقت گفتار گفت: انسان باید مواظب زبان خود باشد; در حدیث می خوانیم که انسان نباید هر چه می داند بیان کند; در عوض باید مراقب حرف هایش باشد.

وی افزود: مثلا یکی می گفت چرا همه اساتید و طلبه ها در قم زندگی می کنند و نباید اینطور باشد. در پاسخ باید گفت که قم مرکز تعلیم و تربیت طلاب در رشته های مختلف علوم دینی است; همه دانش آموزان نباید مبلغ و سخنران دینی باشند، بلکه باید به طور خاص در زمینه های مورد نیاز کشور و مذهب تحصیل کنند. از سوی دیگر شهر قم به عنوان مرکز تربیت طلاب سایر کشورها محسوب می شود.

حجت الاسلام نقویان در این دیدار گفت: رهبری والای ایشان و ظاهر پدرانه ایشان باعث شده تا مسئولین گرد هم آیند و بستر مناسبی را برای رفع مشکلات و خدمات رسانی به مردم استان اصفهان فراهم کنند.