امام جمعه کرج: مخالفت ما با آمریکا کم نمی شود – پایگاه خبری مدارا


بر اساس گزارش ها دکه روزنامه مدارا؛ آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه نماز جمعه ۲۶ خرداد در کرج با بیان اینکه مخالفت استکبار ما به ویژه با آمریکای جنایتکار و افکار پلید آن کم نخواهد شد، گفت: در دادگاه اجرا خواهند دید. نتیجه حرف هایشان اما آنچه هرگز فراموش نخواهیم کرد و جزء ارزش های هر ملتی است، فریاد مرگ بر آمریکاست.

حسینی همدانی از کشته شدن ۱۷ هزار نفر توسط منافقین خبر داد و افزود: تاکنون هر اقدامی که علیه مسلمانان صورت گرفته، پای محکم آن منافقین بوده است.

خطیب جمعه کرج به بزرگداشت شهید مصطفی چمران به عنوان یک رهبر دلیر و شجاع اشاره کرد و افزود: سیره و شخصیت شهید چمران می تواند الگوی جوانان و مسئولان کشور باشد.

وی بیان کرد: شهید چمران مرد عمل، جهاد و مخالفت بود و امروز برای حل مشکلات کشور نیاز به رهبرانی چون شهید چمران است.

آیت الله حسینی همدانی به بیان مدیریت مصرف آب و پیشگیری از بیابان زایی در کشور پرداخت و افزود: مسئولان باید دقت ویژه ای داشته باشند تا از تغییر کاربری کشاورزی جلوگیری شود.

رئیس دادگاه عالی و امام جمعه کرج از شبکه آبرسانی معلولان و استفاده از دشت های سیلابی و کاشت محصولات آبی در این مناطق با کمبود آب انتقاد کرد و گفت: صرفه جویی لازم است. تولید، استفاده بازیافت

وی با تاکید بر حفاظت از سدها و بهبود شبکه آبرسانی گفت: تکیه متولیان تغذیه مردم بر توسعه کشاورزی ضروری است.

وی امروز یکی دیگر از مصادیق افتخار را حمایت از استقلال کشور دانست و گفت: رهبر انقلاب رهبری بخش کشاورزی را بر عهده دارند زیرا وابستگی غذایی به وابستگی سیاسی به کشورهای دیگر می انجامد.