انتظار این نتایج را از تیم امید نداشتم/ باید صحبت های مهدوی کیا را در جلسه کمیته فنی بشنویم.


ابراهیم قاسم پور عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال از نتایج تیم امید در بازی های آسیایی غافلگیر شد. جملاتی از مصاحبه این بازیکن سابق فوتبال ایران را در ادامه بخوانید:

* مهدوی کیا سابقه قوی دارد و بازیگر سرشناسی بوده است. با این حال، اگر برای تیم های بنیادی کار اساسی انجام نمی دهید، انتخاب یک مربی خوب کافی نیست و این اتفاق می افتد.

* بیشتر بازیکنان تیم امید در لیگ برتر یا دسته اول بازی می کنند و انتظار چنین نتایجی را نداشتم. بازیکنان ما تجربه، مهارت و خلاقیت زیادی دارند، اما بذری را که می خواهیم درو کنیم، نمی کاریم. تیم های ما حدود ۳ درصد از سرمایه گذاری خود را صرف تیم های پایه می کنند که ۲۵ درصد از گروه های بزرگ دنیا را تشکیل می دهند.

* ۴ سال به مربی فرصت بدهید، نه اینکه با ضرر دنبال ایده های جدید برود. باید تجهیزات مناسب در اختیار بازیکنان پایه قرار گیرد و در اختیار تیم ها قرار گیرد. البته ترکمنستان هم مثل ما منابع ندارد اما برای موفقیت به منابع و ذهنیت درست نیاز داریم.

انتظار این نتایج را از تیم امید نداشتم/ باید صحبت های مهدوی کیا را در جلسه کمیته فنی بشنویم.

* تغییر شرایط با شکست درست نیست و ما از مهدوی کیا حمایت می کنیم. او در قلب مرد خوبی است و به ندرت می تواند به ما آسیب برساند. مهدی در اولین تیم فوتبال جهان بازی می کند و روابط خوبی با مربیان دیگر دارد. باید ببینیم در کار مشکلی وجود دارد یا خیر. الان جز مهدوی کیا در کشورمان چه کسانی را داریم؟

* صحبت های مهدوی کیا در کمیته فنی شنیده شود. در پی مشکلات ایجاد شده برای عزیزی خادم و تغییرات ایجاد شده، فدراسیون فوتبال دستخوش تغییراتی شده و این آشفتگی که تا شهریور ماه (انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال) ادامه خواهد داشت، مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت.