انقلابیون وقتی حضور حکومتی کاملاً مخالف رژیم را می بینند، سعی می کنند آن را تضعیف کنند و شورش را تحریک کنند.


همایش رقائری مردومی در گفتمان علیدت و کومهوری

تهران (پانا) – وزیر کشور با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی حامیان اصلی بیانیه یکی از رهبران فتنه ۸۸ هستند، از همه گروه‌های سیاسی خواست تا موضع جریان‌های انقلاب اسلامی را تبیین کنند. شورش و شورش دورویی.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در جلسه شورای معاونین وزیر کشور گفت: ماندگاری و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برهه های مختلف تاریخ. به خاطر آن است شهرت، آبرو.

وی افزود: حضور هوشمندانه و هدفمند مردم در شرایط سخت همواره نقشه های شوم و شوم دشمنان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کرده است.

وحیدی در ادامه سخنان خود با اشاره به سخنان اخیر یکی از رهبرانقلاب گفت: واقعه ۸۸ یکی از اتفاقاتی است که نقشه های درونی را آشکار کرد و اشتباه برخی از افراد کوته بین.

وزیر کشور یادآور شد: دشمنان در بهانه حوادث ۸۸ درصدد حمله به امنیت ملی بودند. وی گفت: در عین حال حضور مردم باعث شد تا عملیات کودتا و رهبران آن به طرز شرم آور شکست بخورد در حالی که رهبران کاخ سفید می خواستند از کودتا حمایت کنند.

وحیدی خاطرنشان کرد: در تحلیل بیانات اخیر رهبر انقلاب باید به واقعیات اصلی توسعه منطقه، شکست راهبردهای دشمن و وضعیت باثبات و امیدوارکننده سیاست داخلی توجه داشت و اینکه انقلابیون در حضور حضور داشتند. یک حکومت انقلابی با حمایت مردم سعی در تضعیف و تحریک انقلاب دارند.

وی ادامه داد: انسان چگونه می تواند افتخارات و شکوه بزرگی را که در این کشور بدون دلیل و با بغض و دشمنی انجام شده زیر سوال ببرد؟

رئیس شورای امنیت ملی گفت: داعش ساخته و پرداخته غرور جهانیان است و سیاستمداران آمریکایی و رئیس جمهور سابق این کشور بارها به این امر اعتراف کرده اند. او شریف بود و به کشور اقتدار و امنیت و آرامش بخشید. در معرض قرار گرفت

وحیدی تاکید کرد: امروز به گفته همه تحلیل گران برجسته منطقه، جنبش مقاومت نقش مهم و تعیین کننده ای در نابودی تکفیری های داعش داشته است، به همین دلیل حاج قاسم سیدالشهدای مقاومت و رکن آن محل است. امنیت به دست سرکرده جنایتکار و تروریست تکفیری آمریکا افتاد، به درجه رفیع شهادت نائل آمد، آحاد ملت بزرگ ایران و بسیاری از ملتها در اقصی نقاط جهان با هر دین و نژادی عزادار شدند.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم هستیم، گفت: امروز ملت های آزاده از شهدایی که محرم را پاس داشتند با مهربانی و احترام یاد می کنند.

شهدا «با پروردگار ما» هستند و شهدای مدافع معبد از جمله حمدانی عزیز از عزیزترین شهدا هستند.

وزیر کشور تصریح کرد: بیان این مطلب یکی از سران قیام است که کشته شدن شهید حمدانی را مرگ اسارت در پای طاغوت خواند و حضور او پایه های کودک را محکم کرد. کشتن دولت؛ نتیجه سقوط اخلاقی، روحی و روانی این مرد است.

وحیدی گفت: حضور بیش از ۲۰ میلیون نفر از همه گروه ها و گرایش های سیاسی در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی به عنوان فرمانده مرکز مقاومت و حفاظت از حرم اهل بیت(ع) نشان از ارادت واقعی دارد. از مردم ملت بزرگ ایران خطاب به مدافعان حرم در حالی که برخی اموال جاهلانه سعی در تحریف این موضوع داشتند.

وی با انتقاد و رد اتهام این اظهارات مبنی بر قومی بودن جنگ در یمن، گفت: جنگ در این کشور توسط عربستان با حمایت آمریکا و حضور صهیونیست ها آغاز شد و مردم یمن همچنان در حال جنگ هستند. برای حفظ استقلال خود چگونه می توان این جنایت را جنگ قومی نامید؟

وزیر کشور سیاست های اعتراضی و مداخله ای آمریکا را دلیل آغاز دو جنگ ویرانگر در سوریه و یمن دانست و گفت: تنها در جنگ یمن بیش از ۱۱۲ هزار نفر که بیشتر آنها زن و کودک هستند. ، با استفاده از سلاح های آمریکایی کشته شدند.”

تبیین وضعیت شهید حمدانی و اقدامات وی برای وقوع فتنه ۸۸ از دیگر نکاتی بود که احمد وحیدی به آن اشاره کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری در پایان انقلاب اسلامی، انقلاب و آن حوادث عاشورا را انقلابیون ساختند. مراسم پاسداری از مردم، ارزش‌ها و عاشورا را شهید حمدانی عزیز بر عهده داشت.

وی یادآور شد: عشق به قدرت و دنیای رهبرانقلاب در سال ۱۳۸۷ هزینه های زیادی را بر دوش مردم و نظام جمهوری اسلامی گذاشته است.

وزیر کشور ادامه داد: کسی که امروز شهید حمدانی را نمی شناسد و به عظمت کار او پی نمی برد و نداند که شهادت او برای پاسداری از معبد حاصل سال ها جنگ در راه اسلام و انقلاب بوده است.

وحیدی افزود: باید قدردان رهبر عزیزمان باشیم که انقلاب اسلامی را با قیام و توطئه های دشمنان به بهترین نحو هدایت کردند.

وی شناخت صحیح دشمنان را در مرحله دوم انقلاب اسلامی مهم دانست و گفت: گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که خداوند باطن افراد را آشکار می کند.

وزیر کشور تاکید کرد: ما باید عبرت بگیریم و از مردمی که قیام می کنند عذرخواهی کنیم و مرزهای خود را با جریان طغیان و تزویر مشخص و شفاف کنیم.

وزیر کشور در پایان با انتقاد از بیانات رهبر انقلاب گفت: کیفیت و جایگاه شهدای مدافعان حرم والا و قابل ستایش است و مردم عزیز ایران قدر خون پاک را می دانند. شهدای مدافع حرم و دفاع و امنیت کشور.» لازم است از خانواده این شهدای گرانقدر بابت لعنت کتبی خود عذرخواهی کرده و از خداوند متعال خواستارم که ما را در راه شهدای عزیز ثابت قدم نگه دارد و از ارزش های حسنه انقلاب اسلامی پاسداری و پیگیری عنایت فرماید.