اهمیت درمان با لیزر برای قارچ ناخن پا – بلاگ Credihealth


لیزر درمانی یکی از سریع ترین خدمات برای قارچ ناخن پا و سایر مشکلات پوستی است. معمولاً درمان‌های خانگی برای درمان قارچ ناخن پا و مصرف مکمل ممکن است تقریباً سه تا شش ماه طول بکشد، و همه افراد آنقدر قوی نیستند که بتوانند آن را برای مدت طولانی تحمل کنند.

چه کسانی باید برای لیزر درمانی مراجعه کنند؟

خوب، این یک سوال بسیار مهم است، زیرا همه نباید برای درمان قارچ ناخن پا از طریق لیزر گران قیمت سرمایه گذاری کنند. با این حال، کسانی که از هر نوع بیماری مزمن رنج می برند یا ضعیف هستند، باید لیزر درمانی قارچ ناخن پا را در نظر بگیرند.

به عنوان مثال، اگر فردی با چالش های مرگبار دیابت مواجه است، باید برای درمان قارچ ناخن پا با لیزر مراجعه کند. از آنجایی که بیمارانی که سطح قند بالاتری دارند اغلب در معرض آسیب های شدید صعب العلاج پا هستند و قرار است بیشتر از افراد عادی از پاهای خود مراقبت کنند.

بنابراین، زمانی که چنین افرادی دچار عفونت قارچی ناخن پا می شوند، به جای درمان آن با داروهای خانگی که ممکن است اثرات نامطلوبی بر روی پوست اطراف ناخن پا آلوده داشته باشند، بهتر است به سراغ لیزر درمانی بروند.

به همین ترتیب، یک زن باردار که باید از او مراقبت کند، زیرا ممکن است در دوران بارداری به قند کودک و سایر عوارض سلامتی مبتلا شود، باید لیزر درمانی قارچ ناخن پا را نیز در نظر بگیرد.

سریع است؛ اما نه همیشه

سرعت عمل و درمان بستگی به نوع لیزر درمانی دارد. اگر فردی برای درمان قارچ ناخن پا با لیزر داغ مراجعه کند، باید تقریباً یک ماه صبر کند تا برخی نتایج را ببیند. علاوه بر این، آنها باید سه بار به متخصص پا مراجعه کنند، زیرا این کار در سه جلسه تکمیل می شود. این یک تصور غلط بسیار رایج است و مردم اغلب آن را به عنوان یک سرویس ارزان در نظر می گیرند.

با این حال، اگر کسی به دنبال لیزر درمانی مقرون به صرفه برای قارچ ناخن پا است، باید درمان لیزر گرم را در نظر بگیرد، زیرا با توجه به شرایط، نسبتاً ارزان‌تر از لیزر سرد است. متخصصین پا در bvfootclinic.com

کسانی که عجله دارند، مانند مادر آینده، و بیماران دیابتی باید درمان قارچ ناخن پا با لیزر سرد را در نظر بگیرند. فقط به چند دقیقه کار نیاز دارد، نیازی به صبر نیست، در بسیاری از موارد فقط یک جلسه درمان است. بسیاری از بازیگران و افراد مسن تر ترجیح می دهند آن را داشته باشند.

آیا قارچ ناخن پا بعد از لیزر دوباره عود می کند؟

نه واقعاً، با این حال، اگر شخصی مراقب تمیزی نباشد، بله، می تواند دوباره رشد کند. در این مورد، نمی‌توانید آن را رشد مجدد قارچ ناخن‌های قدیمی‌تر بدانید، زیرا لیزر درمانی قدرتمندی است که تمام سلول‌های قارچ ناخن پا را کاملا از بین می‌برد.

آیا گزینه های بهتری نسبت به لیزر درمانی وجود دارد؟

لیزر درمانی تا حد زیادی بهترین، مطمئن و سریع ترین روش موجود در بازار امروز است. می توان درمان های خانگی و حتی سایر داروها یا مکمل ها را نیز امتحان کرد، اما هیچ چیز به سرعت لیزر درمانی نیست.

علاوه بر این، قرار نیست این روند را هر روز دوباره و دوباره تکرار کنید. با توجه به عفونت تا سه جلسه می شود و چیزی بیشتر از آن.

بنابراین، از همه راه‌ها، لیزر درمانی بهترین گزینه خواهد بود اگر بودجه خوبی دارید.

اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از رشد مجدد قارچ ناخن

با وجود اینکه سریع ترین و موثرترین درمان قارچ ناخن را توسط برخی از متخصصان انجام خواهید داد، اما توصیه می شود حتی پس از درمان نیز از ناخن خود مراقبت کنید.

به عنوان قارچ ناخن پا می تواند دوباره رشد کند و بدترین کابوس برای کسانی است که اخیراً هزینه زیادی برای درمان قارچ ناخن پا صرف کرده اند، بنابراین لازم است اقدامات پیشگیرانه را رعایت کنید.

  • هنگام راه رفتن روی چمن یا هر مکان کثیفی پاهای خود را بپوشانید. پوشیدن چکمه توصیه می شود.
  • هرگز کفش یا جوراب خود را با کسی به اشتراک نگذارید. صرف نظر از نیاز آنها، و اگر مطمئن شوید که آنها را قبل از پوشیدن مجدد تمیز کرده اید.
  • خیساندن پا را به طور منظم امتحان کنید، می توانید از هر کدام از لوازم اصلی آشپزخانه خود که یک درمان ادعایی برای قارچ ناخن پا است استفاده کنید.
  • پاهای خود را روزانه بشویید و تا حد امکان تمیز نگه دارید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر