22
مهر

اورگان شرط معلم جایگزین را برای مبارزه با کمبودها حذف کرده است(NewsNation Now) -مطالعات خاص درباره این بیماری همچنان چالشی برای ایالت هایی است که با گسترش واکسن ، والدین مشکوک و کارکنان نازک مدرسه روبرو هستند. فشار از سوی معلمان به رانندگان اتوبوس احساس می شد. اورگان در حال حذف استاندارد معلمان جایگزین است زیرا تعداد آنها در حال کاهش است – ارائه مجوزهای جایگزین موقت که نیازی به مدرک کارشناسی ندارند.

آنتونی روزلیز ، مدیر اجرایی کمیسیون معلم و استانداردها گفت: “ما همچنین اعلام کردیم که این مجوز فقط برای شش ماه یا سال تحصیلی امسال است.” “ما واقعاً امیدواریم که یک دوره مجوز کوتاه مدت باشد.”

در دسامبر 2019 ، کمیسیون استانداردها و عملکرد معلمان اورگان از 8300 معلم جایگزین مجاز خبر داد. این رقم تا سال 2020 به 5500 نفر کاهش یافته است. امسال بیش از 4700 معلم جایگزین باقی مانده است.

روزیلز گفت: “آنها ممکن است کار متفاوتی انجام داده باشند.” روزیلز گفت: “وقتی به دستورالعمل های خودمان باز می گردیم ، ممکن است نگرانی هایی در مورد سلامتی و خطرات احتمالی بازگشت به محیط زیست وجود داشته باشد.”

اورگان در احساس آثار کمبود تنها نیست. نیویورک نیز با کمبود مواجه است ، تا حدی به دلیل دستور واکسن که از 4 اکتبر شروع شد. آنها اقدامات مشابهی را برای جایگزینی انجام می دهند.

بیل دی بلازیو شهردار نیویورک در یک کنفرانس خبری گفت: “البته در نهایت ، همه دانش آموزان معلمان مناسب خواهند داشت.”

در فلوریدا ، هیئت آموزشی ایالتی هفته گذشته ، با حمایت فرماندار ران سانتیس ، به جبران خسارت هشت منطقه ای که دستور اعمال ماسک را داده بودند ، رای داد.

وکلا بزرگترین دلیل را شامل شدن معلمان در حضور کودکان دانستند.

“ما در حال شکل دادن به آینده هستیم. و مهم است ، “روزیلز گفت. “هیچ کار بزرگتری از این وجود ندارد.”

در این دستور جدید ، تنها شرط در اورگان این است که نامزد انتخاب شده باید 18 سال یا بیشتر داشته باشد و در امتحان بعدی قبول شود.

آخرین خبرها

  • اورگان شرط معلم جایگزین را برای مبارزه با کمبودها حذف کرده است
  • تازه ازدواج کرده های کالیفرنیایی چند ماه پس از حرکت اولین سانحه هوایی خود را از دست دادند
  • پاملا پس از برخورد با مکزیک فلج شد و به سمت تگزاس حرکت کرد
  • ESPN از حقوق بازی ورق دروغگو در روز دوشنبه دفاع می کند
  • وکلائی که به ترامپ کمک کردند از سوی کمیته 6 ژانویه دعوت شدند