اولین فروش بدون کشش محصولات سایپا از فردا


چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ – ۱۴:۰۸

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و خدمات پس از فروش

تهران (پانا) – پس از اعلام برنامه هایی برای تحویل محصولات گروه خودرو بدون قرعه کشی اما در قالب سامانه یکپارچه، این طرح از فردا (پنجشنبه ۳ تیرماه) در قالب سال های دو سال آغاز می شود. طرح های مشارکت پیش فروش و پیش فروش برای تکمیل کیفیت محصول.

به گزارش ایسنا، دو هفته پیش سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از فروش گروهی از محصولات فروش خودروهای غیر قرعه کشی خبر داد و گفت: پنج محصول گروه خودروسازی سایپا شامل le Quick S، Quick R. ، امضاء. اس، ساینا و شاهین بدون قرعه کشی و به صورت سامانه مشترک صادر می شود.

به گفته این مقام مسئول، میزان عرضه به این پروژه بستگی به ظرفیت باقیمانده و محاسبه موجودی دارد تا مشخص شود چه تعداد خودرو قادر به تامین خودروهای بدون لات خواهند بود.

بنابراین گزارش، بر اساس نشریه به دست آمده از گروه خودروسازی سایپا، از فردا (پنجشنبه ۲ تیرماه) مرحله اول فروش به این صورت (بدون لات) به صورت سامانه توزیع خودرو ترکیبی و به صورت دو ساله آغاز می شود. طرح پیش فروش پنج محصول سایپا و پیش فروش محصولات تولیدی چهار محصول این شرکت را روانه بازار می کند.

متقاضیان می توانند از ساعت ۹ صبح فردا (پنجشنبه) پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد کاربری و رمز عبور موجود در محل در marang-rang با مراجعه به سامانه یکپارچه توزیع خودرو به نشانی sale.iranecar.com نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام کنند.

لازم به ذکر است شرکت در این طرح تنها از طریق سیستم مدیریت یکپارچه امکان پذیر است و در صورت خرید داخلی، سایپا و سایر سازمان های مرتبط هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهند داشت.