22
مهر

اولین منطقه اسکی فصل کلرادو پس از بارش برف 14 اینچی باز می شودCLEAR CREEK COUNTY ، کولو. (KDVR)-هنوز برف زیادی به ارتفاعات کلرادو می آید پس از اولین بارش برف عمده در چند فصل در برخی نقاط.

منطقه اسکی Wolf Creek بعدازظهر چهارشنبه اعلام کرد که سه شنبه شب 14 اینچ برف جدید باریده است. گرد و غبار کافی است تا آنها از شنبه 16 اکتبر صعودی را باز کنند. قرار است اولین منطقه اسکی در کلرادو باشد که در این فصل افتتاح می شود.

“وقتی اولین منطقه اسکی کلرادو باز می شود ، کلرادو برنده می شود. ما می خواهیم همه کوه ها باز شوند و همه روی صندلی اسکی و برف بنشینند و از آن لذت ببرند.

در حالی که Wolf Creek برای اولین بار در سال 2020 افتتاح شد و انتظار می رود اولین نفر در سال 2021 افتتاح شود ، لاولند اغلب در بین رقبا در اولین مسابقه قرار دارد.

برف سنگین دو هفته طول می کشد. با کمک مادر طبیعت ، گاهی اوقات می توانیم سریعتر باز شویم. “

مادر طبیعت سه شنبه شب 7 اینچ در منطقه اسکی لاولند از دست داد. همچنین دارای تفنگ برفی شب است که به قوام کلی کمک می کند. چندین اینچ در روز پنجشنبه تخمین زده می شود.

به گفته شفر ، لاولند امیدوار است تاریخ افتتاحیه آن تا یکی دو هفته دیگر اعلام شود.

هیچ استراحتگاهی غیر از Wolf Creek تاریخ افتتاح آن را اعلام نکرده است. با این حال ، کوه سیلورتون گفت که سه شنبه شب نیز برف کافی برای سفر چهارشنبه دیده شده است.

سیلورتون این شرایط را توصیف کرد و گفت: “اسکی آنقدر خوب است که باورش سخت است” مگر اینکه فقط در ماه اکتبر باشد.

“همیشه هیجان انگیز است. من همیشه اسکی ها را بیرون می آورم ، آنها را توسعه داده و آماده می کنم و فقط روزهایی را که می توانم برای اولین سفر پیاده روی کنم ، می شمارم. “

در حالی که برف برای اسکی بازان و کفش برف یک منظره خوب است ، می تواند برای رانندگان سردرد ایجاد کند. بین تصادف و بسته شدن امنیت ، اداره حمل و نقل کلرادو سه شنبه شب بین ایالت 70 در غرب جورج تاون یا لاولند پاس را به مدت 7 ساعت بست.

دیشب ما مخفیانه با 32 جنگنده کار کردیم. این چیزی است که ما داریم. این همان چیزی است که ما یک سال پیش داشتیم. این همان چیزی بود که ما دیشب داشتیم. “Tamara Rollison ، سخنگوی CDOT گفت.

با توجه به CDOT ، دستور واکسن مشکلی برای کارگران قبل از فصل زمستان ایجاد نمی کند. این آژانس اعلام کرد در صورت لزوم پیش بینی 875 گاوآهن در سراسر ایالت آماده است.

رولیسون گفت: “ما رانندگان داریم ، تجهیزات داریم و تجهیزات لازم را داریم تا جاده را تا حد ممکن بالا نگه داریم.”

قانون حاکم بر خطوط کوهستانی I-70 برای همه وسایل نقلیه اعمال می شود.

آخرین خبرها

  • اولین منطقه اسکی فصل کلرادو پس از بارش برف 14 اینچی باز می شود
  • بانفیلد: برایان انتین در مصاحبه خود با پزشکی قانونی در مورد پرونده گابی پتیتو
  • پاستور ، گروهی که از اعتراض به واکسن کووید -19 دفاع می کند
  • قیمت بهشت ​​آنقدر بالا رفته است که برخی نمی توانند جزیره هاوایی را خانه خود بنامند
  • الکس مرداک متهم است که هنگام مرگ دستیار خود بیمه می کند