اولین واکنش ستاره ای که یحیی منتظر حضورش در پرسپولیس بود/ این پیشنهاد برای من خوب است اما …احمدرضا زنده، روح آرام کرمانی هافبک امروز به یکباره خبرساز شد و خبر حضور او در پرسپولیس منتشر شد. زنده روح که سال گذشته مورد توجه استقلال و فرهاد مجیدی قرار گرفت، این بار خبر انتقال او به پرسپولیس بود. این خبر در حالی منتشر شد که وی در حال حاضر در خدمت سربازی است و در تیم فجر سپاسی حضور دارد.

زنده روح پس از انتشار این خبر گفت: اکنون سرباز فجر سپاسی هستم و در تمرینات این تیم هستم و مصمم هستم در این تیم فعالیت کنم و به خدمت وزارتخانه خود برسم. من به تیم فجر سپاسی متعهد هستم و تا روز سربازی به این تعهد پایبند خواهم بود. خبر پرسپولیس یا استقلال بودن هر بازیکن ایرانی را مجذوب خود می کند اما من از این موضوع خبر ندارم و نمی دانم عاقبتم به کجا می رسد. من نمی خواهم در هیچ یک از اینها کمبود داشته باشم و واقعاً تعجب می کنم که اگر چندین ماه است که صحبت یا بحثی نداشته باشم، حتی اگر صدایی باشد، چگونه این اطلاعات در مورد من و وزارتم به این شکل منتشر می شود. . پیام یا ارتباط من. در ابتدای فصل گذشته پخش شد.

وی همچنین گفت: آینده‌ای دارم که نمی‌دانم و فقط می‌دانم که پیراهن فجر بر تن دارم و در این تیم مربیگری می‌کنم و فکر می‌کنم اصول و اخلاق به من اجازه نمی‌دهد در یک گروه وارد شوم. گفتگو با گروهی دیگر