اگر در Medifast هوس خوردن غذاهای نمکی کنم چه؟

من گاهی اوقات از افرادی می شنوم که هوس یک نوع غذای خاص را دارند و نگران هستند که در رژیم مدیفاست نتوانند آن غذا را بخورند. یکی از این نمونه ها غذاهای شور است. من ممکن است نظری مانند این را بشنوم: “تصور من این است که اکثر غذاهای ارائه شده در Medifast شیرین هستند. شیک ها و میله ها دارای طعم هایی هستند که آنها را دسر می کند. اما برای افرادی که غذاهای شور مانند چیپس سیب زمینی و چوب شور دوست دارند پیشنهاد می شود. ?چون من واقعا هوس شیرینی ندارم.من هوس نمک دارم.برای یکی مثل من چی پیشنهاد میشه؟”

هنگامی که در Medifast هستید، پنج وعده از وعده های غذایی رژیم و یک وعده غذایی بدون چربی و سبز را می خورید. علاوه بر این، شما مجاز به خوردن دو میان وعده در لیست تایید شده در هر روز هستید. یکی از این میان وعده ها ترشی شوید است. می توانید علاوه بر پنج وعده غذایی رژیمی خود، دو نیزه ترشی بخورید. این یک گزینه بسیار شور است.

همچنین، Medifast گزینه‌های وعده‌های غذایی و میان‌وعده‌های خود را برای کسانی که چیزی شور می‌خواهند ارائه می‌کند. آنها دارای انواع کراکر (کراکر سبزیجات باغی، چند دانه، چدار سفید و دارچین سیب) هستند. چیزی شبیه چیپس با طعم ناچو و پنیر پارمزان. همه اینها گزینه های واقعا مناسبی هستند که بر اساس تنقلات نمکی هستند، اما به گونه ای که رژیم غذایی مناسبی دارند، اصلاح شده اند. به عنوان مثال، پفک های پنیر چیلی ناچو تنها ۱۱۰ کالری دارند، اما چهار گرم فیبر و ۱۱ گرم پروتئین نیز دارند.

همچنین، شما مجاز به نمک و فلفل کردن غذا در حد معقول هستید. شما می توانید سه وعده نمک و فلفل در روز میل کنید. این اندازه ها عبارتند از ۱/۴ قاشق چایخوری نمک سه بار در روز و ۱/۲ قاشق چایخوری فلفل سه بار در روز. بنابراین، می‌توانید تخم‌مرغ‌هایتان را برای صبحانه، چیلی‌تان را برای ناهار و هر وعده غذایی کم‌چرب و سبزی را که می‌خواهید بخورید، نمک بزنید.

اما برای پاسخ به سوال مطرح شده، رژیم غذایی چند تنقلات خوب از نوع شور ارائه می دهد. همچنین، شما روزانه دو قوطی ترشی شوید دارید و می توانید در حد معقول غذای خود را نمک و فلفل کنید. امیدوارم کمک کند. من فکر می‌کنم که این رژیم برای پوشاندن هر دو پایه – شور و شیرین – به خوبی عمل می‌کند تا حداقل غذاهای “ایمن” برای خوردن به عنوان جایگزینی برای بخش‌های کالری کامل آنها داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر