22
مهر

ایالات متحده مرزهای خود را باز می کند – آیا مرز قبلاً باز نشده است؟(NewsNation Now) – از ماه آینده ، ایالات متحده مرز خود را بین کانادا و مکزیک به روی مسافران واکسینه شده باز می کند. قانون جدید به دلیل طاعون به مدت 19 ماه به سرما پایان می دهد. براندون جاد ، رئیس شورای ملی کنترل مرزها ، گفت که افتتاحیه بسیار دیرهنگام است.

جاد در جریان پخش برنامه “On Balance” روز چهارشنبه گفت: “ما مجبور بودیم این ممنوعیت سفر را برای مدت طولانی لغو کنیم.” و در هر صورت ، وی افزود ، قانون COVID فقط برای گذرگاه های قانونی قانونی وضع شده است. وی خاطرنشان کرد که تعداد فزاینده ای از مهاجران غیرقانونی از مرز جنوبی عبور می کنند.

شهروندان کاملاً واکسینه شده ایالات متحده و ساکنان دائمی از ماه آگوست اجازه ورود به کانادا را دارند ، پس از انتظار حداقل دو هفته از دریافت دوز دوم واکسن و قادر به اثبات آخرین آزمایش منفی COVID-19. teo. مکزیک نحوه دسترسی COVID-19 را برای مسافران زمینی اعمال نکرده است.

جاد گفت به همین دلیل است که معتقد است ایالات متحده می توانست مرز را سریعتر باز کند.

“راهی وجود دارد که می توانید سفرهای غیر ضروری را رها کرده و همچنان به ایالات متحده بیایید که به نفع اقتصاد است.” او گفت.

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، رنج اقتصادی ناشی از این همه گیری باعث شده است که طبقه متوسط ​​از کشورهایی از جمله برزیل و ونزوئلا به مهاجران فقیری که در ایالات متحده پناهنده شده اند ملحق شوند ، جاد گفت منصفانه نیست زیرا این چیزی نیست که دوست دارد پناهندگی کند

شما باید پناهنده شوید زیرا از آزار و اذیت به دلیل اعتقادات سیاسی یا مذهبی خود می ترسید یا از ترس تهدیدی برای جان خود به دلیل شکنجه یا قتل احتمالی می ترسید. این نیاز به سرپناه است. این به دلایل اقتصادی نیست. ”

از سوی دیگر ، قانون جدید فقط در مورد دسترسی قانونی اعمال می شود. ورودی های غیرقانونی همچنان مشمول اخراج تحت نظر مقامات بهداشت عمومی هستند که به مهاجران اجازه می دهد قبل از درخواست پناهندگی به سرعت تخلیه شوند.

بازدیدکنندگانی که از خارج از کشور به ایالات متحده می آیند ، برای ورود به این کشور باید مدارک واکسیناسیون و آزمایش منفی COVID-19 را نشان دهند. دولت بایدن ماه آینده تاریخ مشخصی را برای بازگشایی مرز اعلام نکرده است.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

آخرین خبرها

  • بازگشایی مرز آزاد رئیس پلیس شیکاگو از مجریان قانون خواسته است که با دستور واکسن وی مخالفت کنند و آیا اعتصابات اتحادیه بیشتر خواهد شد؟
  • ایالات متحده مرزهای خود را باز می کند – آیا مرز قبلاً باز نشده است؟
  • مگین کلی می گوید فائوچی “پدر ما نیست”
  • به گفته کارشناسان ، خرید در تعطیلات بعد از اکتبر می تواند شما را مجبور به جشن گرفتن ژانویه کند
  • تورم ، جزر و مد ، “مادر همه نژادها” و بحران NFL و NBA